Канал TLC

  • 180 954
  • 1 422
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
От 02. 06. започват нови серии на "Шест дъщери". Simple Smile

# 376
  • Мнения: 52
Обичате ли Уитни Тор?

# 377
  • Мнения: X
А трябва ли да я обичаме ? Rolling Eyes

# 378
  • Мнения: 52
Тя е толкова добричка.

# 379
  • София
  • Мнения: 11 707
Последните епизоди с нея ми харесват, само спортуват и не ядат боклуци.

# 380
  • Мнения: 52
Тя е с поликистозни яйчници, за това е толкова пълна.

# 381
  • Мнения: X
Дебеланке, хайде да не започваме дискусията от преди няколко страници, какво ще кажеш ?
И аз съм с ПКЯ, бременна съм в 8 месец и съм наполовина на Уитни, така че нека да не я оправдаваме с ПКЯ, а ?
И моля те не ми пиши ЛС както предния път, за да ми обясняваш какво, кое и как, няма смисъл.

# 382
  • Мнения: X
Дебеланке, хайде да не започваме дискусията от преди няколко страници, какво ще кажеш ?
И аз съм с ПКЯ, бременна съм в 8 месец и съм наполовина на Уитни, така че нека да не я оправдаваме с ПКЯ, а ?
И моля те не ми пиши ЛС както предния път, за да ми обясняваш какво, кое и как, няма смисъл.

+ 1

Преди няколко страници обсъждахме Уитни.

Жана,

Скрит текст:
Честито! Пожелавам ти здраво и хубаво бебе! Почти на финалната права си. Simple Smile Hug

# 383
  • Мнения: X
Цвети * ,
Скрит текст:
много ти благодаря Hug
Защо не пишеш вече в темата за косите ? Хайде, ела си при нас, че липсваш Heart

# 384
  • Мнения: X
Жана,

Скрит текст:
Много си мила. Simple Smile Вярно, че отдавна не съм писала в темата за косите, а бях доста активна. Но напоследък нямам какво да кажа, нито правя нещо с косата си. Rolling Eyes Но може да се завърна..

По темата- непрекъснато рекламират предаването за принцеса Даяна. Но не смятам да го гледам. Сигурно ще е интересно, но ще е 3 часа.

# 385
  • Мнения: X
То и аз нищо скоро не съм правила, ама давам по някой акъл от време на време Mr. Green , така че си идвай при нас Heart
Сори за спама Blush

# 386
  • Плевен
  • Мнения: 584
Аз също гледам този канал. Харесвам " Моето 300-килограмово тяло" , "Манияци-чистофайници" , "Чудовищата в мен".

# 387
  • Мнения: X
Тъкмо се канех да пиша за "Чудовищата в мен". Гледала съм няколко серии, интересно е, но случаите са много гадни. Снощи загледах за жена, която гниеше. От плесен завъдила някакви бактерии и беше получила ужасна инфекция на кожата. Плюс много подут корем.

Гледат ми се нови епизоди на Чистофайниците.

# 388
  • Мнения: 4 891
Днес мернах реклама за Хъни Бубу, но не разбрах някакви по-нови (неизлъчвани у нас) епизоди ли са?

# 389
  • Мнения: 1 298
Аз предаването хванах и беше с етикет нови епизоди. Но са по-скоро неизлъчвани у нас, защото мама Джун си е още със старото тяло.

Общи условия

Активация на акаунт