Канал TLC

  • 180 237
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
"Булки с извивки" не е лошо предаване.

Обаче на Бъди шоуто хич не ми харесва. Както и той самият. А напоследък го дават всеки ден.

# 391
  • Мнения: X
Пиша след себе си, но шоуто  за Доктор Крисчън също не е лошо. Интересни са ми предавания на медицинска тематика. Макар често пъти да показват странни и тежки случаи..

# 392
  • София
  • Мнения: 966
Чакам с нетърпение новия сезон на "6 дъщери". Много повтарят стари предавания, идва ми в повече. Гледам "Многоженецът", "Доктор Крисчън ви очаква", Нейт и Джеремая и това е.

# 393
  • Мнения: 1 712
Гледаше ми се филмът за Даяна. Първо го хванах от средата, после заспах - бабешка ми работа с две думи. Споделете какви са ви евпечатленията от него.
Едит : всъщност то беше по Нешънъл Географик, не по ТЛС.

# 394
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Всъщност имаше и по двата канала, но аз гледах по Нешънъл Географик, защото другия съм го гледала по някой от другите канали, които са в една група с ТЛС. Още от дете харесвам много лейди Ди, на кадрите от погребението и, гледката на децата и зад ковчега - разплаках се. Въпреки вечната и усмивка, животът и не е бил никак лесен, имала е своите драми, страдала е от булимия и не е получила никаква подкрепа от Чарлз по време на брака им. Жалко че е нямала много време за живот след този брак. Предполагам че скоро пак ще излъчат филмите.

# 395
  • Мнения: 2 694
Аз гледах по ТЛС филма, докато не заспах Simple Smile Общо взето много нещастен живот.

# 396
  • Мнения: 2 695
Може ли някъде да се гледа на запис?

# 397
  • София
  • Мнения: 11 613
Аз съм гледала преди това по NatGeo, а сега гледах по TLC, реално се припокриват, но сякаш това по NatGeo повече ми хареса.

# 398
  • Мнения: 1 712
Аз си свалих днес филма от Замунда, свален е от ТЛС. Много нещастен и объркан живот !

# 399
  • Мнения: 8 534
Гледаше ми се филмът за Даяна. Първо го хванах от средата, после заспах - бабешка ми работа с две думи. Споделете какви са ви евпечатленията от него.
Едит : всъщност то беше по Нешънъл Географик, не по ТЛС.
И по двата канала даваха филм за Даяна ,само превключвах и накрая заспах.Нищо ново и различно не научих .Едни и същи познати неща

# 400
  • Мнения: 667
Вече почти не дават читави предавания по тоя канал единствено гледам „6 дъщери ” , „Моето 300 кг.тяло ” „Маниаци чистофайници ” и чат пат”Чудати тела ”и „С бебето всичко се променя ” .Няма нови серии за малките хора и за шестзнаците Гослин. Семейство Дъгар са бетер циганите нямат никакви други цели в живота освен да се размножават .Гади ми се само като ги видя.За Уитни съм съгласна не може да вини все болестта си при положение ,че само се суня ! Технеите гледат не едно
,а 2 прасета .Циганските сватби същата работа като у нас .Сега гл.един епизод никъде не им дават да наемат зала и с право .Кой би искал да си има работа с тази измет ?

# 401
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Аз съм гледала преди това по NatGeo, а сега гледах по TLC, реално се припокриват, но сякаш това по NatGeo повече ми хареса.

Беше по-хубав да, защото тя разказваше реално какво е преживяла, докато по ТЛС беше клюкарски и някакви хора трябваше да я тълкуват.

В тубата го има филма от НГ и то с бг аудио:


# 402
  • Мнения: X
От 26.09. стартира ново предаване- "Знаменитости в битка с килограмите". Или поне за мен е ново. Ще му дам шанс, може да е интересно. Макар че не успях да разпозная въпросните знаменитости..

# 403
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 858
Ролоф имат и второ внуче - момиченцето Ембър

# 404
  • Sofia
  • Мнения: 26 431
Живо и здраво да им е!
Много красива двойка са 💕

Общи условия

Активация на акаунт