Искам да кажа ... (71)

  • 55 274
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 575
Аз като цяло обичам да съм на въздух, дали разходка, дали барбекю. Не обичам да се навирам на затворено затова и не съм фенка на молове ,кръчми и т.н. Между другото и от нашата извънградска къща до центъра на града се стига по-бързо отколкото от крайните квартали примерно. Peace

# 721
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
не всичко е розово и прекрасно, включително и чичо Иван с резачката в 7, в неделя Mr. Green)

ХА ХА ТОВА МЕ ЗАРАДВА МНОГО  Joy

# 722
  • Мнения: 15 078
Не ми го хвалете животът в къща, освен ако нямате зидове по 5 метра. Все има някой, който да дойде да те види, да поиска нещо и т.н. А моят мъж хич не може такива да ги отсвирва и като сме на къщата, понякога полудявам от натрапници. Но според мъжът ми съм негостоприемна Simple Smile

# 723
  • Мнения: 9 575
не всичко е розово и прекрасно, включително и чичо Иван с резачката в 7, в неделя Mr. Green)

ХА ХА ТОВА МЕ ЗАРАДВА МНОГО  Joy
Разбира се, че и това го има, но за мен плюсовете за повече. Simple Smile Между другото точно Иван е и при нас единия съсед с резачка Mr. Green

# 724
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Мър, ужасно е. Ние имаме такива съседи - вече не броя колко пъти сме викали полиция, а за заплахите им не ми се говори. Тези над нас пък правят ремонт вече десет години - кошмар, не ми се седи вкъщи заради съседи  Confused

 Това с ремонта ми е до болка познато - първо се почна с избиването на комините  и остъкляване на терасите - 90-те , после дойде модата да се избие стената към балконите и да се " вкара " в стаята - дали трапезария, дали спалня, кухня . После дойде ред на open plan стаи - избиха се носещи стени за да се направи голяма дневна стая- кухня. Сега незнам дали този блок още стои . Ако ни друсне едно по- силно земетресение и ще се срути до основи.
Не само шумът от ремонтите , но и всичкият пясък и цимент които вкарвахме вкъщи заради тях .......
А под нас имахме едно младо семейство - много готини , но купонджии големи - до 2-3 часа сутринта все дандания , а имаха тогава малко дете . То си спи - те се надпиват и надпяват. Поне пееха  или естрадни български или народни песни , че и двамата бяха завършили мисля че в Котел народна музика. И досега сме приятели , но да слушам гайда в 2 часа сутринта не ми беше никак приятно.
 #Crazy

# 725
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
не всичко е розово и прекрасно, включително и чичо Иван с резачката в 7, в неделя Mr. Green)

ХА ХА ТОВА МЕ ЗАРАДВА МНОГО  Joy
Разбира се, че и това го има, но за мен плюсовете за повече. Simple Smile Между другото точно Иван е и при нас единия съсед с резачка Mr. Green

Да не сте били съседи с Мър ?  hahaha Сега като се замисля и ние имаме Иван но през една къща . Да не сме и с вас били съседи  hahaha

 bouquet

# 726
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не ми го хвалете животът в къща, освен ако нямате зидове по 5 метра. Все има някой, който да дойде да те види, да поиска нещо и т.н. А моят мъж хич не може такива да ги отсвирва и като сме на къщата, понякога полудявам от натрапници. Но според мъжът ми съм негостоприемна Simple Smile

При нас пък никой не идва неканен , може би защото имаме 2 лоши кучета  Peace
Тоз пък твоят мъж бива ли такова нещо  Crazy

# 727
  • Мнения: 15 078
Мил и любезен е, за разлика от мен. Аз съм зла, ако ми навлязат в личното пространство. Затова той да се оправя с натрапниците.

# 728
  • Мнения: 10 874
Елени, много мила история.  Heart Eyes Май и моята дъщеря ще има такива рождени дни. Laughing Аз не се сещам много-много, но свекърва ми винаги звъни на датата и часа всеки месец. Въпрос на време е малката да започне да разбира и да казва, че има рожден ден всеки месец.

Руми, браво на дъщеря ти! Hug

За подаръците - ако някой ме попита конкретно, му казвам, за да го улесня. Но иначе предпочитам изненадите.

И аз си мечтая за живот на село. Имахме няколко възможности с мъжа ми, ама парцелите, които харесахме, все не бяха от читави хора и докато търсехме нов парцел, дочухме за продажба на апартамент на хубаво място в града и го купихме. Доволни сме, в кооперацията сме четири семейства общо, всички са много мили и добронамерени. Но не сме се отказали от мечтата да живеем на село и някой ден, живот и здраве, ще я сбъднем. Сестра ми и зет ми живеят на село и са много щастливи.

# 729
  • Мнения: 4 785
Той, съседът с резачката винаги е чичо Иван, от мен да го знаете  Mr. Green
Бъни, е така се чувстваме и ние от известно време насам.
Пък аз хем съм живяла с доста отворени и общителни съседи, хем не се е ходело така "да видиш" някой често, по-скоро единични случки за толкова много години, но много си зависи от хората. Има риск де -да се паднеш до някой животновъд нереализиран, хич няма да ти е забавно и на новата къща и на райграса  ooooh! Но де да знам, плюсовете натежават при мен, доста при това.


 

# 730
  • Мнения: 9 575
не всичко е розово и прекрасно, включително и чичо Иван с резачката в 7, в неделя Mr. Green)

ХА ХА ТОВА МЕ ЗАРАДВА МНОГО  Joy
Разбира се, че и това го има, но за мен плюсовете за повече. Simple Smile Между другото точно Иван е и при нас единия съсед с резачка Mr. Green

Да не сте били съседи с Мър ?  hahaha Сега като се замисля и ние имаме Иван но през една къща . Да не сме и с вас били съседи  hahaha

 bouquet
Мммм, по-скоро не е трудно да познаваш някой Иван  Mr. Green

# 731
  • София
  • Мнения: 7 119
Руми, браво на малката умница.

# 732
  • Мнения: 11 715
Благодаря момичета  Hug

Днес пък били на някакво състезание по английски. Две от четирите задачи не ги била разбрала. Това е баланса на природата. Само дето толкова пари трошим за курсове по английски  Mr. Green
От друга страна голямата каза, че се е справила идеално и даже решила на съседчето по чин въпросите, нищо че е от друга възрастова група  hahaha

И ние сме на село. От вкъщи до училище ми отнема около 7 минути, като 5-те са в града  Laughing
Плюсовете определено са повече от недостатъците  Peace

# 733
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Благодаря момичета  Hug

Днес пък били на някакво състезание по английски. Две от четирите задачи не ги била разбрала. Това е баланса на природата. Само дето толкова пари трошим за курсове по английски  Mr. Green
От друга страна голямата каза, че се е справила идеално и даже решила на съседчето по чин въпросите, нищо че е от друга възрастова група  hahaha

И ние сме на село. От вкъщи до училище ми отнема около 7 минути, като 5-те са в града  Laughing
Плюсовете определено са повече от недостатъците  Peace
Браво на дечицата  Hug

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Мен пък ме е страх да живея в къща.

Общи условия

Активация на акаунт