купувате ли скъпи дрехи на детето

  • 5 597
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 424
Предпочитам фирмени на по-добра цена /ишлемета,  разпродажби/. Не съм от тези, които биха дали 50 лв за панталонки за да го почертаят после, но не съм фенка на повечето български и китайски неща, защото имат кратък живот. Знам че цената на марковите неща е  5% себестойност и 95% маркетинг, но въпреки това ги предпочитам на половин цена пред българските защото проблемът там е материалът, моделът и в много случаи начинът на изпълнение.  

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
Зависи. Рядко купувам скъпи маркови дрехи.

# 17
  • Мнения: 522
Не купувам евтини!Незнам костюмче за 50лв например дали е скъпо,но като купиш панталончето и якенцето по отделно пак се наместват.Иначе ако нещо ми хареса наистина не гледам цената,защото знам,че мира няма да имам докото не го купя. smile3521   

# 18
  • Мнения: 89
Ох понякога май не се замислям много и вземам по - скъпички неща , но като цяло мисля че 20-40 лв е напълно достатъчно. Това се отнася за дрешки а не за бебешко гащеризонче.

# 19
  • Мнения: 35 963
а как гласувам за опцията между 20 и 30?!?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 298
Не съм гласувала, защото съм купувала и скъпи и на нормални цени:
Скъпи - много малко : за зимни дрехи (над 100 лв.) и едно костюмче супер елегантно, защото не се сдържах, сума не споменвам, че ще ме вземете за луда (и таткото дори не знае за колко е купено);
Иначе съ на мнение, че дрехи, които ще се носят 2-3 месеца, не трябва да са скъпи. Гледам да е качествено, за костюмче например от 2 части давам от 15 до около 30-40 лв. За анцуг или яке давам около 40.

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пазарувам разумно-за градината избирам качествени и не толкова скъпи дрехи,защото знам какво ще  им се случи  още на първото обличане wash.За официални поводи-рожден ден,празник в градината и т.н. си позволявам и нещо-по скъпо,но според джоба ми.А и не винаги най-скъпото е и най-качествено... thumbsup

# 22
  • Мнения: 8 769
Не. Освен това предпочитам българските облекла.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Различно -  Rolling Eyes
Купувам и по-скъпи и не толкова.
Субективно е определението:"скъпа дреха" newsm78
Последно на Владинко купих екип - спортен на Адидас за 58 лв., средно скъпо ми се струва  newsm78
Зависи от настроението ми- понякога едно и също нещо ми се струва прилична цена, в друг момент - ми се струва възскъпо  newsm78
Като цяло не мисля,че по-скъпите дрехи си оправадват парите, защото в повечето случаи се носят 3-4 месеца, ама залитам отвреме - навреме и 'арча парата със страшна сила  Mr. Green

# 24
# 25
  • Мнения: 5 370
Притежавам много скъпи дрешоци за дребен, но не аз съм ги купувала-подарени са.
Признавам си, че ако ходех на работа, бих се изкушавала да му купувам. Crazy Party
Иначе и аз се движа в ценовия пояс на Нати Нат.

# 26
  • Мнения: 4 362
По принцип купувам най-евтиното, което намеря, но гледам преди всичко да е  качествено

Аз също купувам така,не съм купила нищо марково и не смятам

# 27
  • Мнения: 5 250
Това че нещо е скъпо не означава, че винаги си заслужава  Simple Smile
Но за протокола Да

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
За мен не е важно дрехата да е маркова или безбожно скъпа, а да ме грабне от пръв поглед и ако имам и възможност в момента я купувам. В рамките на нормалното бих купила нещо по-скъпо, но нещо от рода на Трусарди бейби джуниър - НИКОГА ако ще да имам милиони  Naughty Приемам само подаръци  Party

# 29
  • Мнения: 2 768
ДА, ако ме впечатли обикновено всичко което ме впечатлява е скъпо

Общи условия

Активация на акаунт