купувате ли скъпи дрехи на детето

  • 5 606
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Зависи, макар че това, което в БГ се води марково, тук не винаги е.
Иначе има невероятни неща на Ralph Lauren или Tommy Hilfiger напр. но и цените им са безумни  Crazy

# 31
  • Мнения: 11 547
Аз не,обаче таткото яко се изръсва без да му мисли. Laughing

# 32
  • Мнения: 639
Купувам предимно евтини дрехи,но понякога си позволявам и по-скъпички.50лв. за панталон няма да дам.За каката тавана ми е 30лв,а бебето предимно доизносва,но съм му вземала и по-скъпички предимно лятото

# 33
  • Мнения: 10 758
Имам възможност да купувам скъпи дрехи на децата си, но не го правя.Та те растат като гъби, ако днес им стават дрехите, утре вече ще са им умалели.Затова не виждам смисъл да купувам чак толкова скъпи.На щерката съм намирала дънки и по 10 лв.

# 34
  • Мнения: 8 917
Да, когато имам възможност - говоря за дрешка от порядъка до 50 лв. За повече - не бих и дала Naughty, освен ако не е например връхна дреха....и за обувки също - но все пак темата е за дрешките.

# 35
  • Мнения: 2 074
Да, от време на време.

# 36
  • Мнения: 5 500
ДА, ако ме впечатли обикновено всичко което ме впечатлява е скъпо
Mr. Green оф, и мен така Laughing
Купувам, защото повечето Бенетон и Премаман са семпли и изчистени неща. Не обичам ужасни надписи и шарении. Панталон на Бенетон на скоро по 44 лв, блуза ватирана с един надпис не си спомням около 30 лв, лятна блузка 20 лв, бермудки около 30 лв. На Премаман зимно яке е 120 лв, но го носи втора година, като гледам и трета май ще изкара. За това смятам, че си заслужава всяка една стотинка. Купувала съм и евтини бодита например, около 6-7 лв, но като цяло връхните дрехи предпочитам да са качествени и красиви. Давам пари и за обувки и маратонки, както и за очила де  Wink
Е, от Лапин Хаус не съм купувала, ама това е само защото мъжа ми отиде с мен там, иначе щеше да вземе на малкия кожено яке на Ф1, той нали е луТ фен Mr. Green!

# 37
  • Мнения: 1 410
Купувам дрехи, които ми харесват. Случва се и по-скъпички, но все пак не доста често.

# 38
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не. Не си струва след като ще ги носи само няколко месеца и то в пясъчника на площадката. Имаме няколко подарени маркови костюмчета които пазим за излизане и това е.

# 39
  • Мнения: 2 673
не, струва ми се излишно

# 40
  • Мнения: 2 723
Ами купувам, най-лошото е, че го правя с пълното съзнание, че расте като гъба и ще ги носи два три месеца, ама някои неща така ме грабват, че не мога да се контролирам, или ако се спра и не купя нещото, коетто съм харесала после го мисля по няколко дни и мислено го комбинирам с наличните вече дрешки, естествено няколко дни по-късно отивам и го купувам. Поне съм достатучно разумна, да давам пари за дрешки за навън. За домашни купувам възможно най-евтините.

# 41
  • Мнения: 2 700
Да, когато дрехата ми хареса и преценя, че има смисъл. Традиционно гледам да не се изхвърлям.

# 42
  • Мнения: 1 014
И аз съм от тези "невъздържаните". Просто не мога да устоявам на красиви дрешки и обувчици, а те винаги са скъпи. То по това им личи и класата - по-изчистени и семпли съчетания на цветове. Имам вече толкова залитания, че ме е яд на мене си. И аз като Никси и да не го купя на момента, след това се връщам и пак го купувам, а ако случайно вече го няма настава една тъга... Най-доволна съм като уцеля разпродажбите в марковите магазини. Това е за бебето, а каката вече отдавна избира сама дрехите, обувките и маратонките си и е наясно с марковите неща, така че при нея  и над сто лева си е почти нормално.

# 43
  • Мнения: 5 228
Купувам скъпи дрешки само понякога, особено когато става въпрос за връхни дрехи, обувки и т.н. Предпочитам средните ценови категории, 100 лв. все пак не бих дала за дрешка.

# 44
  • София
  • Мнения: 797
 Ако купя нещо по-скъпо гледам да може да се носи поне 2 сезона. Панталон за 50лв. не бих взела. Дънки най-много за 30лв. и то ако много ми харесат. Купувам според възможностите, които имам.

Общи условия

Активация на акаунт