купувате ли скъпи дрехи на детето

  • 5 602
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 153
Основно по-скъпи и хубави дрешки купувам, но голяма част не от БГ. Аз съм привърженик на хубавите дрехи, не само за детето, а и за мен и баща му.

# 61
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Често ми се случва. Но по-скоро бих го определила като -купувам качествени, а не скъпи.

# 62
  • Мнения: 1 417
Ами, май са скъпи Embarassed, но не най-скъпи Wink Пътуваме често извън страната, а там има такива детски магазини, с такива красиви дрешки Rolling Eyes как да не му купя, аз ако мога ще ги изкупя Embarassed Предвид цената гледам да ги купя така, че да може да ги носи 2 сезона, ама това не винаги се случва...Аз купувам основно красиви дрешки, ама те пък и качествени се оказват, до сега скъпа дреха която съм му купила няма да се е развлачила, да си е сменила цвета, а пък знаете колко често се перат.

# 63
  • София
  • Мнения: 98
Ами, зависи какво е скъпо, панталон за 150 лева не купувам, но за 40-50 - да. Май купувам дрехи повече от колкото е необходимо. И като дойде следващия сезон пълня торбите и раздавам. Не мога да устоя. Голямата си дъщеря гледах в годините, когато нямаше голямо изобилие. А за другите две деца май просто не мога да се въздържа да купя каквото си е харесало.

# 64
  • Мнения: 1 202
Вече няма как да купувам по-евтини дрехи тъй като синковеца е на 11 и вече това което му взимам  е от най-малките на мъжката номерация.Но слава богу ходим на пазара в Димитровград 2 пъти в годината та успявам да му купя дрехи на разумни и приемливи цени/по евтини отколкото в Пловдив/ Peace!

# 65
  • Мнения: 1 370
Аз - не, но това е така, защото не го обличам аз. Майка микупува всичките дрехи на сина ми и пари не жали. Няма значени, какво е и колко струва. Хареса ли й го взима

# 66
  • Мнения: 7 430
Понякога - да, гледам иначе всичко да е памучно и добро качество Wink

# 67
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. Случвало се е да купувам нещо по-скъпичко, да! Но обикновено свеки ме е спонсорирала. Това, докат' бях с едно дете!
2. Зимните якета, шуби и ботуши са си по 40-60лв.

Не знам как да гласувам, че да е вярно за мен самата... newsm78

# 68
  • Мнения: 4 668
Гласувах с опция 3 , не знам дали това значи скъпи дрехи , но според мен - ДА , купувам скъпи неща по две причини :
1. Харесва ми детето да е добре облечено , с хубави и качествени дрешки и обувки , а те си личат от 100 км.
2.Купувала съм и разни други в началото , но вече не се лъжа , боклуци не ми трябват , така че предпочитам да му купя дънки от 40-50 лв. или блузка от 20-30 лв. , но да знам за какво съм си дала парите .
Иначе и аз не бих похарчила примерно 400 лв. за яке , виждала съм и такива цени . Фен съм на Дисни и Адидас !  Hug

# 69
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Според зависи. Обикновено купувам каквото ми хареса, но да не е много скъпо. Между 10 и 40 лв. съм сколнна да дам, но зависи много от дрехата. Нямам точен отговор, рядко купувам много скъпо, но ми се е случвало на няколко пъти.

# 70
  • Мнения: 2 309
Винаги съм предпочитала,хубавите неща.Особенно,ако говорим за връхни дрехи.Виж за домашни такива,нямам притенции.Като цяло не съм фен на българските дрехи,защото,каквото и да съм купила,се е обезформило.

# 71
  • Мнения: 2 241
По-най-скъпи - не, то не си и струва, той не пази особено, миналата седмица скъса два панталона на коленете в два последователни дни, как да не се ядосваш Close.

Така че гледаме по-скоро дрешките да са качествени, от добри материи, да изглеждат добре, цената е второстепенен фактор Simple Smile

Купувам му и доста неща от чужбина, просто са по-различни дрешките, и така ако се обърне цената в левове, ще излезе, че са по-скъпи, но аз това избягвам да го правя по принцип.

# 72
  • Мнения: 2 282
Рядко си позволявам да купувам маркови дрехи, но определено се оказват много много качествени. Имаме 3-4 бебешки блузки на Next и Gap например (подарък:), и забелязвам, че са първите дрехи, които обличам след пране, и пак, и пак.... за разлика от други дрехи, които и обличам 1 път месечно. А каката за 3 седмици взема здравето на коя да е дреха, така че гледам просто да ми хареса.

# 73
  • Мнения: 6 039

 Не бих казала. Нито обувки скъпи. Кракът на сина ми расте ужасно бързо и би било цяло безумие да дам 50 и повече елва за обувки, които ще го изкарат 2-4 месеца  ooooh!



Много ми е чудно ти колко време носиш обувки от 50 лв? за 4 месеца, било и максимум, ми се струва доста разумно да се инвестира в качествени обувки за детското краче.

# 74
  • Мнения: 680

 Не бих казала. Нито обувки скъпи. Кракът на сина ми расте ужасно бързо и би било цяло безумие да дам 50 и повече елва за обувки, които ще го изкарат 2-4 месеца  ooooh!



Общи условия

Активация на акаунт