Пазаруване от taobao.com - тема 4

  • 37 508
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 44
Завишени са цените jasonb за 2 кг ще платиш $30  за доставка

# 106
  • Мнения: 3
Здравейте на всички, имам нужда от помощ, пакетът ми пристигна, от 9 дни е на митницата. Какво трябва да направя? Каква е процедурата?
10.11.2020 11:34   BULGARIA   SOFIA CP   Receive item at office of exchange (Inb)      
10.11.2020 13:11   BULGARIA   SOFIA CP   Insert item into domestic bag      
10.11.2020 15:38   BULGARIA   SOFIA CP   Send item to customs (Inb)

# 107
  • Мнения: 5 216
Здравейте на всички, имам нужда от помощ, пакетът ми пристигна, от 9 дни е на митницата. Какво трябва да направя? Каква е процедурата?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1156376

# 108
  • Мнения: 3
Здравейте на всички, имам нужда от помощ, пакетът ми пристигна, от 9 дни е на митницата. Какво трябва да направя? Каква е процедурата?
https://www.bg-mamma.com/?topic=1156376
Трябва ли все още да чакам, трябва ли да бъда уведомен или да им изпратя имейл или да им се обадя? Не знам нищо за българската поща, така че всяка помощ би ми помогнала

# 109
  • Мнения: 5 216
Трябва ли все още да чакам, трябва ли да бъда уведомен или да им изпратя имейл или да им се обадя? Не знам нищо за българската поща, така че всяка помощ би ми помогнала
Затова ти дадох линк към темата, където да прочетеш и след това да питаш.

# 110
  • Мнения: 3
Трябва ли все още да чакам, трябва ли да бъда уведомен или да им изпратя имейл или да им се обадя? Не знам нищо за българската поща, така че всяка помощ би ми помогнала
Затова ти дадох линк към темата, където да прочетеш и след това да питаш.
Все още не разбирам какво да правя. Последната информация за пакета е тази
10.11.2020 15:38   BULGARIA   SOFIA CP   Send item to customs (Inb)
Ще получа ли някакво известие от тях за допълнителни инструкции или ще им изпратя имейл с фактура. За първи път купувам каквото и да било така че моля можете ли да ми помогнете?

# 111
  • София
  • Мнения: 2 970
Пиши в темата за митниците. Там ще те упътят.

Най-вероятно няма да получиш никакво извинение.

На сайта на бг пощи пише в коя митница ти е пратката. Свържи се с офиса на бг пощи към въпросната митница по телефона или по имейл. Те ще ти дадат документи, които може и на място, може и по имейл да пратиш попълнени. Също ти трябва май копие от плащането към сайта скрийншот. И после упълномощаваш бг пощи да те представляват пред митницата. Накрая ще получиш пратката в пощата и ще си платиш цялото удоволствие. В зависимост от колко ти е цената на покупката може и да се окаже, че ще платиш повече. На мен ми се е случвало.

# 112
  • Мнения: 44
Български пощи ще Ви изпратят увидомително писмо за митническо оформяне на пощенска пратка да ви представляват пред АМ и декларация-съгласие да ви предствляват пред АМ

# 113
  • Мнения: 44
Струва ли си да получаваме пратка от Китай ?цената за доставка е завишена

# 114
  • Маями
  • Мнения: 58
Здравейте. Извинете за невежеството ми, но как се поръчва от този сайт? Направих си регистрация в ength.com беше посочен като посредник. И сега какво следва?

# 115
  • Мнения: 5 216
Здравейте. Извинете за невежеството ми, но как се поръчва от този сайт? Направих си регистрация в ength.com беше посочен като посредник. И сега какво следва?
Такъв сайт няма. Не е ясно къде си се регистрирала.

Общи условия

Активация на акаунт