Отговори
# 780
  • Мнения: 338
А нещо да те пита дали искаш да си гледаш детето или тя мисли,че само на снимка ти е достатъчно?!Не че не познавам и такива,които са направили детето и след това го дават на бабите да го гледат,а те живот си живеят през майчинството  Shocked

Не разбирам как една майка би си оставила бебето на друг .... Знам, че има такива жени и пак не го осъзнавам ...
А пък за това да ме пита ... БОЖЕ.
Да не говорим , че тя средно образование няма, ще ми обяснява аз как да си завърша висшето!  #Cussing out
Даже веднъж се обади по телефона да ми каже, че някоя вечер, ако ми изчезнело бебето, да знам че тя го била взела  ooooh! . Да не говорим, че се наложи за името, абе ужас.
Да можехме освен мъжете, да си избираме и свекърите  Joy

Извинявам се, агресирах се! Спирам да занимавам с моите глупости!  Whistling

# 781
  • Мнения: 118
Значи нямам повод за притеснения!С първата бременност микробиология не бях правила нито веднъж,а цитонамазка на частно си правих!Но сега пък наваксвам с втората !

Криси` аз си взех нощниците ХЛ ,защото  е хубаво да са свободни и удобни ,но пък и много зависи колко килограма си все пак -при всеки е различно!Остана ми някаква връхна дреха да измисля или халат Rolling Eyes Rolling Eyes

# 782
  • Мнения: 233

Даже веднъж се обади по телефона да ми каже, че някоя вечер, ако ми изчезнело бебето, да знам че тя го била взела  ooooh! .
Е,мн мило от нейна страна.Мъжът ти в тия ситуации е човекът,който да я постави на място...Моята свекърва си седи в Италия,но пак успява да вдигне кръвното на ММ.

# 783
  • Мнения: 338

Е,мн мило от нейна страна.Мъжът ти в тия ситуации е човекът,който да я постави на място...Моята свекърва си седи в Италия,но пак успява да вдигне кръвното на ММ.

Да, той уж взима отношение към нещата. За сега им е забранил да ми звънят (странно, но не ми се обаждат вече всеки ден, а през седмица 1 път. Аз даже не вдигам всеки път.) Иначе него продължават да го тормозят всеки ден ... След разговор с тях се налага винаги да го успокоявам, че все пак са му родители и са му дали живот  Grinning

Някой ден и аз ще съм свекърва. Надявам се да не съм ужасна и мрънкаща и синът ми да иска да ме вижда и да си говори с мен  Grinning

# 784
  • Мнения: 79
Soul4e трудно да не се ядосаш, макар че те съветвам да не го правиш!
Давай им свободно и толкова!
Моята свеки бе  споменала преди време да идва да гледа бебето, да помага, обърнах се и най-учтиво и казах, че помощта е помощ, когато е поискана! Научих се да бъда по-рязка, щото ми се качиха на главата!
 Ако искаш да си го излееш, давай на среща сме всички, ако се ядосваш като го говориш, недей тогава!

# 785
  • Мнения: 1 821
Ето я и новата темичка : Тема 6

Общи условия

Активация на акаунт