Отзиви за сгъваемите кошари на Чиполино?

  • 7 009
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 398
Ние взехме на Чиполино ,значи размерите и са: 120/ 60

# 16
  • Мнения: 46 517
"Чиполино"- Нямам забележки, ползваме я от 1г. и 7м. не е мръднала  Peace

# 17
  • Мнения: 3 457
и ние си купихме 4иполино и 4акам с нетарпение да я използваме-остават ми още 10 дена  Joy

# 18
  • Мнения: 549
Доволна съм. Ползваме я 1г 4м. Купихме от по стария модел - без играчка защото беше с по-хубава материя. Допълнително взехме матраче - иначе е твърдо за спане. За мен ципа е + : може да влиза и излиза сам когато иска. Едва ли ще го отваря сам - той е от външната страна. Не го ограничавам играе навсякъде. Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 398
Харри ,а какво матраче взехте?

# 20
  • Мнения: 177
Матрака магнифлекс от пенолатекс е много добър, доколкото разбрах от други майки от форума

# 21
  • Мнения: 180
И ние сме с чиполино. Адски удобна ми е. Има масичка за повиване и една приставка отстрани в която си държа кърпичките и чистите памперси. Моето бебче още спи на горното ниво. Кошарката има цип и отдолу ми е истински склад! Там държа резервните памперси, кърпички, одеялца и други. Супер е!!!

# 22
  • Мнения: 379
Купих си от кошарите на Чиполино преди малко повече от месец.
http://www.pakostnik.com/pics/8822926466.jpg
Струваше 154лв. В началото бях много ентусиазирана, че можем да я носим на вилата, има плот за повиване, две нива, поставка за принадлежности и т.н екстри. След първото разгъване постоя малко в центъра на хола /да я огледат роднините Rolling Eyes/ и един ден реших сама да я сгъна. Бях в седмия месец и корема ми пречеше да се навеждам, но някакси я докарах до полусгънато състояние. Ама повече не пожела!  Shocked Изпаднах в паника - счупих ли я, дефектна ли беше, ами ако това се бе случило когато бебо вече е на бял свят. Занесох я обратно в магазина - може пък аз да не правя нещо както трябва. След като се мъчиха половин час над нея казаха, че е "счупена с голяма сила"! #Crazy Мили момичета, как е възможно сама бременна жена с корем да приложи "голяма сила"?!?!?! Че аз не мога да се наведа пък камо ли да натискам! Слава богу този модел беше първия на Чиполино с гаранция и от магазина я взеха за ремонт.
В общи линии така ми се охлади ентусиазма за сгъваема кошара. След 3 седмици ми я върнаха и от както съм я разпънала не смея да я пипна. Така и не разбрах дефект ли имаше или аз не си знам "бременната сила" Laughing
Ако бях наясно с тези неща предварително, със сигурност щях да взема дървено креватче с по-лека конструкция - поне с отверката се оправям по-добре.
P.S. BTW този модел на Чиполино има метална подложка на подвижното дъно, така че едва ли бебо ще я счупи с подскоци. Но матрак наистина купих отделно.

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 14:35 от MamaDonna

# 23
  • Мнения: 111
Добри са!!! Не се колебай. В последствие бебо ще си играе в нея

# 24
  • Мнения: 180
Купих си от кошарите на Чиполино преди малко повече от месец.
http://www.pakostnik.com/pics/8822926466.jpg
Струваше 154лв. В началото бях много ентусиазирана, че можем да я носим на вилата, има плот за повиване, две нива, поставка за принадлежности и т.н екстри. След първото разгъване постоя малко в центъра на хола /да я огледат роднините Rolling Eyes/ и един ден реших сама да я сгъна. Бях в седмия месец и корема ми пречеше да се навеждам, но някакси я докарах до полусгънато състояние. Ама повече не пожела!  Shocked Изпаднах в паника - счупих ли я, дефектна ли беше, ами ако това се бе случило когато бебо вече е на бял свят. Занесох я обратно в магазина - може пък аз да не правя нещо както трябва. След като се мъчиха половин час над нея казаха, че е "счупена с голяма сила"! #Crazy Мили момичета, как е възможно сама бременна жена с корем да приложи "голяма сила"?!?!?! Че аз не мога да се наведа пък камо ли да натискам! Слава богу този модел беше първия на Чиполино с гаранция и от магазина я взеха за ремонт.
В общи линии така ми се охлади ентусиазма за сгъваема кошара. След 3 седмици ми я върнаха и от както съм я разпънала не смея да я пипна. Така и не разбрах дефект ли имаше или аз не си знам "бременната сила" Laughing
Ако бях наясно с тези неща предварително, със сигурност щях да взема дървено креватче с по-лека конструкция - поне с отверката се оправям по-добре.
P.S. BTW този модел на Чиполино има метална подложка на подвижното дъно, така че едва ли бебо ще я счупи с подскоци. Но матрак наистина купих отделно.

АЗ си купих същата! Адски съм доволна! мамма Донна мисля че просто не си изкарала късмет. аз съм МНОГО доволна!

# 25
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Имам тази кошара Чиполино.

Сгъваема е, прибира се цялата в едно сакче. На две нива е, покривалото се маха /аз даже не съм го ползвала/. Но матракът и е със съвсем тънак дунапрен и под него много тънък шперплат на няколко части /понеже матрака се сгъва/ . Ако трябва да лежи в нея детенцето трябва задължително да се сложи или друго матраче върху съществуващото  или някакво дебело одеяло да се постеле /аз така правех/ и тогава чершавчето на бебчо.
Аз съм я ползвала само за игра през деня. На горното ниво издържа малкият до към 7-8 м и започна едно надигане, люлеене и го свалих доло, че да не изфърчи отгоре. Матрачето от горното ниво се сваля на дъното, което е само от платът, от който е кошарата.


Живя в нея до близо 2 години мъника, но малко по-различна със цип.
МНОООГо сме доволни. Ципа е от вън и детето не може да те надхитри.
сложихме пелената на дядото на бебопод чаршафа. ползвахме покривалото против комари - при нас си беше мрежа слгаща се като чаршаф с ластик по ръба на леглото. Като доближи възраст за сядане мина долу и така до като мина на голямо легло.

# 26
  • Мнения: 2 936
Доволна съм. Ползваме я 1г 4м. Купихме от по стария модел - без играчка защото беше с по-хубава материя. Допълнително взехме матраче - иначе е твърдо за спане. За мен ципа е + : може да влиза и излиза сам когато иска. Едва ли ще го отваря сам - той е от външната страна. Не го ограничавам играе навсякъде. Grinning
а "ние" от 1г.и 5м. newsm10

# 27
  • Мнения: 551
Нашата е на Чико и определо си заслужава парите. Механизма и плата са различни все пак е Чико.За мен Чиполино е пълен боклук.Така че аз съм за  Чико.[/b]

# 28
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Имам точно такава и съм доволна newsm10

Общи условия

Активация на акаунт