Професионални серии за коса - тема 99

  • 57 528
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 751
Linda,Много ти благодаря!Ще се въздържа от купуване, макар че ми я предложиха от Наши днес , като си поръчвах шампоан и балсам. bouquet

# 16
  • Мнения: 1 670
На мен спрей маската ми допадна  Laughing ползвах я преди години обаче, сега не знам как ще е. Омекотяваше ми косата, правеше я лесна за оформяне, обираше ми фризизтата умерено. Косъмът ми е плътен и гъст, силно изрусяван от много години.

Мамче, не ми скубе въобще четката, много са меки косъмчетата и. Ползвам я на влажна коса, не мокра, че нямам нерви. Оформя ми дължините, косата ми след нея е гладка, бляскава и подредена. От както я имам не ползвам маша, за преса пък въобще няма да се сетя скоро.

 Виж за обем не знам, не търся такъв и не съм опитвала да суша с нея до корена  Thinking Тук другите да кажат.

Последна редакция: сб, 06 фев 2016, 10:23 от JLo

# 17
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
По отношение на уредите съм скромна - сешоар Парлукс и преса Исо, която рядко ползвам. Замислям се за някаква маша за къдрене но не ми еспешно.
Джойко не съм ползвала и не ме привличат за сега

# 18
  • Мнения: 18
На мен спрей маската ми допадна  Laughing ползвах я преди години обаче, сега не знам как ще е. Омекотяваше ми косата, правеше я лесна за оформяне, обираше ми фризизтата умерено. Косъмът ми е плътен и гъст, силно изрусяван от много години.

Мамче, не ми скубе въобще четката, много са меки косъмчетата и. Ползвам я на влажна коса, не мокра, че нямам нерви. Оформя ми дължините, косата ми след нея е гладка, бляскава и подредена. От както я имам не ползвам маша, за преса пък въобще няма да се сетя скоро. И снимка пусках преди-след ето ги пак за малко
Скрит текст:
без нищичко по косата

с четката + нектар термик, който по принцип не харесвам
Виж за обем не знам, не търся такъв и не съм опитвала да суша с нея до корена  Thinking Тук другите да кажат.

Ах поредната прекрасна коса Simple Smile А цвета е страхотен (моята болна тема в момента )

Такава четка подарих на майка ми, тя принципно друго не ползва и е много доволна.
Косата и също е  чуплива, изправя се много добре, не е като с преса, а точно като след изправяне със сешоар. Справя се и с обема, но е по трудно постижим...е с повече занимаване накрая е добър резултата  Simple Smile

Вкарвам корекция - Четката е добре да се ползва на вече поизсушена коса, на съвсем мокра мисля, че не е ок. Предполагам, че на по-тънките и слаби коси е възможно  и да къса косъма.

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 18:22 от B.a.s.t.e.t

# 19
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
JLo, защо въртящата четка на Ровента я смяташ за попадение? Моля да разясниш. Харесала съм я, но тея изкуствени косми мисля, че ще късат финния ми косъм. Кога я ползваш четката, след като си поизсушила със сешоар ли? И получава ли се обем от корена?

При мен пък, като я ползвам остават страшно много косми по четката. Скубя ли се, косопад ли имам чудя се, защото иначе въобще не ми капе косата - изглежда аз не мога да я ползвам както трябва и се скубя. Откакто съм я купила, само два пъти съм я ползвала и надали пак ще посегна към нея. Косата си е фризи, ни обем, като обем, ни изправена, като изправена...  ooooh! Най-добре ми се получава, като си я изпъна с преса - гладка, подредена, лъскава. Лошото е, че пресата, гори косата,каквато и да е, изключая Steampod, но и за нея не знам доколко е щадяща. Но аз без преса не мога. Peace

# 20
  • Мнения: 221
Благодаря за огнената тема!  bouquet

1.Какви топлинни уреди използвате за да оформите косата си? Какво мислите да си купите за в бъдеще?
Сешоар на неизвестна марка, преса GHD, която вече почти не ползвам, маша Филипс, която не харесвам и съответно не ползвам и четката Ровента, която прави от мен човек след всяко миене на косата (беше тежка седмица тази, която прекара в сервиз в опит да я поправят безуспешно).

3.Кои продукти/серии на Joico сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
 По препоръки на Feeling преди години пробвах и много ми допадна Joico KPak Revitalux маската. Бих повторила някой ден.
Изхабих и една туба от Joico Moisture recovery treatment balm. Много харесвах колко гладък оставяше косъма, като полиран.
Взех и спрея от същата серия, който нямаше никакъв ефект върху косата. И на морето го мъчих, и след всякаква маска - все си е нищо. А в допълнение е и огромно количество. Не препоръчвам.
Също имах и Joico KPak Intense Hydrator - разкошен продукт, който обаче в началото ми дойде доста тежичък и подарих на сестра ми, като си оставих съвсем малко количество за някога, ако потрябва  hahaha. Наскоро обаче претърпях обезцветяване и боядисване и косата ми се влюби в него, та му дойде реда.  Simple Smile

Скрит текст:
P-r-o-l-e-t, сешоар би трябвало да произлиза от френската дума за уреда séchoir.

# 21
  • Мнения: 3 698
Фрея, благодаря за новата тем! Огнена и прекрасна  Heart Eyes .
1.Какви топлинни уреди използвате за да оформите косата си? Какво мислите да си купите за в бъдеще?

-сешоар Philips,
-въртяща се четка на Rowenta,
- пресата ми е на TAURUS DIV. PRO,
-машата ми е BABYLISS ,
- а новата ми четка
Скрит текст:
досега гледах, марка няма  Mr. Green ,
-имам и от качулките/каски, които свързани със сешоар също са полезни за оформяне с ролки или просто за изсушаване, на Sleep-In Rollers.
За в бъдеще се чудех за автоматична маша, но не съм решила още.

2.Кои продукти/серии на Joico сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
Ползвала съм цялата гама продукти от К-Рак серията, всички ми харесват мнооого!
Сега Ани  Hug много ме запали по хидратиращата им синя серия ...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 766
1.Какви топлинни уреди използвате за да оформите косата си? Какво мислите да си купите за в бъдеще?
- преса за коса на Iso Beauty от поне 4 години, доволна съм. Използвам я основно за бретона и да направя букли на някой друг кичур, който е по-изправен от другите
- сешаори Филипс и сега от Лидл си взех този на Бритни, харесват ми и двата.
- машата ми е на Ремингтън pearl, конусовидна без щипка. Идеално къдри косата, има и дисплей и се регулират градусите до 230.
- четка на Ровента въртяща се, купих си я преди три години. И от нея съм доволна, ако я ползвам на подсушена със сешоар коса.

3.Кои продукти/серии на Joico сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
- Джойко не съм използвала и не ми влизат в творческите планове  Laughing

Ще си взема сега червения пор файбър шампоан и серум, чаках ги отдавна да ги намалят.

# 23
  • Мнения: 3 698
JLo , ти си ми любимата русокоска  Heart Eyes , голяма прелест и страхотно си оформила с четката!

О, намалени ли са про файбърите, отивам да видя  animal037

# 24
  • София
  • Мнения: 4 766
setony, с код LPF15  Peace

Днес използвах една ампула на Напура за почистване на скалпа, която ми залежава в шкафа. Бях забравила що за гадна миризма има това чудо?! Confused Вмириса спалнята и направо ме тровеше тази миризма от косата в продължение на поне час. Бях забравила защо не я използвам. И другите им ампули ли миришат така силно и неприятно? Шампоана Стамиген 00 ми свършва вече, но той ми е ок, харесвам го много и не ми мирише така задушливо.
Накрая си сложих и парфюм за коса, за да се спре с тази мъка Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 698
Благодаря, Илли  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 956
Dentelle, не съм учила френски... НЕ знаех.

# 27
  • Мнения: 247
Ех, Фрея, огнено-страстна тема в любимия ми цвят  Grinning Особено сърдечно я чувствам, т.к стилът ми е точно като последната снимка (а и цветът)  Heart Eyes

1.Какви топлинни уреди използвате за да оформите косата си? Какво мислите да си купите за в бъдеще?
Сешоар- Парлукс 385
Маши:- автоматичната въртяща Филипс, конусовидна с перлено покритие Ремингтън, 32 мм турмалинова Бейбилис
Преса със странични плочи Бейбилис
За момента не мисля да купувам други, тези са ми достатъчни.

3.Кои продукти/серии на Joico сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
Не съм ползвала Джойко, нещо не мога да си избера продукти, но може  и да поправя това  Laughing


Относно правописните грешки, засегнати миналата тема, да споделя само една, която ми вади очите, но се надявам да не засега никой, защото доста хора я пишат, поради тази причина не съм и писала до сега. Hug Но т.к сме в тема за коса и тя ни е мания, ще споделя....думата раСтеж се пише със С, а не със З. Отново се надявам да няма разсърдени  bouquet Hug

Утре си чакам поръчка на Лакме от Рибката и като влязох в профила си да я видя, забелязах че са ми добавили спрей с масла на Макадамия, явно подарък  Grinning Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 316
Момичетаа Hug , малко ви изтървах в предната тема и неможах да се включа,но я изчетох цялата Whistling Heart Eyes  Фрея,благодарности за новата винено-червена тема! bouquet
Алена  Blush Добре дошла отново  bouquet И аз разбрах благодарение на теб какво е да обгрижваш косата си ! Hug Много полезна информация споделяш,наистина пиши по-често ! Hug

Магнолия  Shocked Каква коса видях в предната тема направо ме уби !  Mr. Green За пореден път оставам без думи, личи си колко грижи полагаш за нея, а и ти се отблагодарява подобаващо. Embarassed

Джейче,това са стари снимки до колкото помня, ама всеки път като ти видя косата  Blush Много си мечтая за такава гъстота и плътност като твоята:oops: Имаш чудна руса коса да знаеш,макар да я изрусяваш толкова години изглежда много здрава по моите критериии(не че съм фактор де  Laughing ама  Blush)  ! Hug Много ме кефиш с тия покупки всеки път  Mr. Green

И аз се отчетох подобаващо  Laughing Забърсах едни ампули Стамиген на Напура,ама не съм отишла да ги взема още седят от 2 дни,дали ще ме таксуват нещо,че стои толкова време  newsm78 . Мостри незнам дали ще има казах им да ми сложат няколко неща,че искам да пробвам преди да купя,гледах Вивчето се оплака,че няма карта,значи и аз да не се надявам  Laughing Шампоан и 6 ампулки на Наши Фито рипеър. И си взех терапевтичната преса от Енцо  на 7мото небе съм  Laughing радвам се като малките деца,нямаше как да не споделя с вас тази радост.Знам,че ще ме разберете ! Embarassed Hug Hug


По темата сега:
1.Какви топлинни уреди използвате за да оформите косата си? Какво мислите да си купите за в бъдеще?
Гледам да ги ограничавам до колкото е възможно...

1.Иначе използвам една преса на Ровента, имам я от 4 близо 5 години,косата ми се изтощи ''благодарение'' на нея ама си имах мания за идеално права коса и в продължение на 2 3 години изправях всеки божи ден по няколко пъти на 210 градуса не може да и се регулират на пущината.
2.Сешоарът ми гръмна,както някои от вас знаят (беше Браун..много стар)  Laughing ,не съм си взела нов плакна очи само по Парлукса,ще бъде мой някой ден ама да видим кога  Mr. Green ,на този етап мисля,че ми е по-важно да взема хубава преса,защото мога да мина и без сушене. Мисля,че това ще ми е една от следващите покупки или на Исо ще взема или на Джойко в ЛФ е на доста добра цена.
3.Въртящата четка на Ровента, аз бях една от 1вите,които изказа положителни мнения за нея,имам я от 3 години вече и много се радвам,че ви харесва на всички,които си я взехте и,че не подведох никого(надявам се  newsm78) Иначе нея си я ползвам,когато реша да суша.Доволна съм върши ми чудесна работа.
4. Терапевтична преса  Heart Eyes Дано да има ефект и при мен,така както при вас.Големи надежди и възлагам...

3.Кои продукти/серии на Joico сте ползвали и как се отразяват на косата ви? Нищо не съм ползвала от марката,много искам да пробвам К пак серията и Риковъри,но не ми се рискува на сляпо искам да пробвам преди това,защото знам,че хидратиращата специално е доста мазна и тежка маска....

# 29
  • Мнения: 318
1.Какви топлинни уреди използвате за да оформите косата си? Какво мислите да си купите за в бъдеще?
Имам тази преса на Tondeo http://2styrkela.com/presa-za-kosa-tondeo-cerion-curve-white-3722.html, по-нататък във времето може би едно Парлуксче  Mr. Green да се пробвам с изправянето с четка и сешоар.

3.Кои продукти/серии на Joico сте ползвали и как се отразяват на косата ви?
 Не съм ползвала нищо на марката.


Магнолийка, за почистващия балсам на Grow Gorgeous ли ще пишеш???
Има аналог, не зная дали много ми обръщате внимание, тъй като не съм от най-опитните в темата и повече чета, отколкото пиша, но бях споделила за този http://www.sephora.com/sweet-almond-mint-cleansing-conditioner-P374588  балсам WEN (продава се в Sephora), но има много хора, които са изпищели с много силен косопад.
Не казвам че имат нещо общо с Grow Gorgeous, надявам се да не ме разбереш погрешно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт