NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 262 821
  • 1 174
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 532
Кортадо-то е с разтворимо кафе, затова капсулата остава пълна с вода - при Лунго и Еспресо вътре си има мляно кафе, което донякъде пречи да стават подобни цапаници в боклука. И аз като val_s обаче си изградих навик да оставям всички капсули в мивката за известно време и едва след това да ги хвърлям. При по-сериозна консумация можеш да си вземеш и специално малко кошче само за капсули - като в скрития текст Peace

Скрит текст:

# 451
  • София
  • Мнения: 471
Благодаря много за отзивчивостта  bouquet, Пух , нямах идея, че Кортадо е с разтворимо кафе. Аз много време вече пия него.. Не съм фен на италианския тип късо и интензивно Simple Smile
Nellli, имам същия контейнер в комплект с машината ( тя навремето струваше доста повече от по-модерните модели и вървеше с чаши и пр ., а сега даже го няма модела  Laughing), но и в него не ми се оттичат капсулите. Събирам 10-ина и после започва едноя рязане и мазане  Tired Освен да ви открадна идеята за мивката.
Що се касае до развалената ми машина ( което май се явява оо-сериозен приблем   hahaha ), имате ли опит с извънгаранционен сервиз? Ще съм благодарна  за насоки ( за София ).

# 452
  • Мнения: 20 172
Момичета, има ли някъде в момента промоция на капсули, нещо ми привършиха запасите?

# 453
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Във фейсбук ми излизат реклами за промоция на сайта на долче густо. Три кутии от един вид капсули за 26,90 лв. (или нещо такова). Имаше със сигурност ристрето арденца, лате макиато карамел и нескуик.

# 454
  • Burgas
  • Мнения: 503
В Метро в момента капсулите са на 7.98 -офертата е до 25.01.17
http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/khranitelni-st … shcha-2-2/page/32

# 455
# 456
  • София
  • Мнения: 311
Имам първата и втората. Разлика в кафето, което правят не виждам. Харесвам повече първата, защото е по-компактна.

# 457
  • Мнения: 20 172
Мерси borka01 и Pyjamka!

# 458
  • Мнения: 312
Разликата е в дизайна,  трите са ръчни  и правят еднакво кафе.

# 459
  • Мнения: 16
Благодаря за отговорите!

Реално всички капсули след употреба на моята машина са пълни с течност (изключение са капсулите на Мароканския чай). При смляното кафе това не ме притеснява, защото става дума за малко чиста вода над пресованото кафе. Дразнещо е количеството мляко, включително неразтворено мляко на прах, което остава от млечните капсули. Машината я взех с идеа изцяло да наблегна на кафе капсулите, но после се запалих да пробвам различните напитки. Шоколадът ми хареса, но някак не си струва, при положение, че понякога 1/3 от млякото не се е разтворило (жертвах да отворя една млечна капсула, за да видя колко мляко на прах има вътре). Същата история с Лате чая - а той е вкусен. Капучиното хич няма и да го пробвам май - с прясно мляко и шейкър за пяна ще стане по-добре. Иначе напритките с разтворимо кафе си се разтварят добре.

# 460
  • Мнения: 1 338
Благодаря за отговорите!

Реално всички капсули след употреба на моята машина са пълни с течност (изключение са капсулите на Мароканския чай). При смляното кафе това не ме притеснява, защото става дума за малко чиста вода над пресованото кафе. Дразнещо е количеството мляко, включително неразтворено мляко на прах, което остава от млечните капсули. Машината я взех с идеа изцяло да наблегна на кафе капсулите, но после се запалих да пробвам различните напитки. Шоколадът ми хареса, но някак не си струва, при положение, че понякога 1/3 от млякото не се е разтворило (жертвах да отворя една млечна капсула, за да видя колко мляко на прах има вътре). Същата история с Лате чая - а той е вкусен. Капучиното хич няма и да го пробвам май - с прясно мляко и шейкър за пяна ще стане по-добре. Иначе напритките с разтворимо кафе си се разтварят добре.

това много ме разубеждава, аз искам машината предимно за млечните напитки...  Thinking

# 461
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
Не съм отваряла никога капсула , за да видя дали нещо остава вътре, но какво значение има дали остава, след като и кафето и млечните са страшно вкусни, плътни и с пяна... Rolling Eyes Аз капсулите не ги оставям да се източват - имам кошче с машината, но съм го прибрала и не го ползвам. Хвърлям директно в коша и никога не ми е изтичало от торбата...

# 462
  • Мнения: 2 592
Капучиното е много хубаво, пия предимно него.
Излиза по-скъпо, защото се ползват две капсули, но пък си заслужава  Heart Eyes

# 463
  • Мнения: 646
И в къщи предимно капучино се пие. Страхотно е  Simple Smile

# 464
  • Мнения: 16
Действително са вкусни. За някои хора е проблем вкусът на сухо мляко, но който няма проблем с това, обикновено е много доволен от вкуса на млечните напитки. За мен, както казах, неприятният момент идва от факта, че често не се оползотворява съдържанието на цялата капсула (може да е проблем и на конкретната партида сухо мляко). Все пак, цената е порядъчно висока и липси в количеството ме дразнят. Но ако не броим това, и аз съм много доволна от машината.

Общи условия

Активация на акаунт