Режим на д-р Митко Ригов

  • 60 226
  • 137
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 471
Този сайт, който гледате в момента няма нищо общо с неговата практика. Явно преди си е партнирал с тази фирма и все още използват името му.
Давам ви цена към август 2022 - преглед, режим и разширени кръвни изследвания- 280 лв. Като има вариант да си отидете на преглед с готови изследвания, но не е гаранция, че не би ви назначил друго.

# 121
  • Мнения: 22
titka2 - доволни ли сте от режима? Според вас заслужава ли си?

# 122
  • Мнения: 471
Свалих 22 кг за 4 месеца. Но не е режим, а начин на живот.

# 123
  • Мнения: 1
Здравейте, заслужава си ! Аз съм ходила при него 2010г. Тогава за 15 дена бях свалила 7кг. Сега след 13 години пробвах същата диета и свалих за 22 дена 8 кг! Всичко е въпрос на желание и дали сте готови да спазвате режима! Успех!!

# 124
  • Мнения: 22
Бихте ли споделили къде преглежда? В интернет не успях да намеря информация.

# 125
  • Мнения: 471
В неговия център НиМиМед в Овча Купел
Медицински център „Нимимед“
Управител: Д-р Митко Ригов
Област (РЗОК): София
Община: Столична
Населено място: София
Адрес: жк. Овча Купел 1, Бл. 521, Вх. Д
Телефон: +359 2 956 3986
Прочети още на: Медицински център „Нимимед“ |


. Прави и онлайн консултации.

# 126
  • Мнения: 11 363
Добре де, как един пълен човек минава на постна супичка с трици и се е наял? Точно на третия ден ще зарежа всичко и ще се надумкам с въглехидрати!
Че то ако мога да живея на супичка и варени белтъци /е те това е мега гадно нещо за мен/ + зеленчук за какво ми е доктора? И сама ще си ги сваля!
Жаждата ми за въглехидрат как помага да я преборя?

# 127
  • Мнения: 471
Режимите ги прави спрямо предпочитанията ви към храната. Не обичате белтъци - няма белтъци.
Очаква се, че щом сте платили за неговите услуги, ще положите малко усилия да следвате режима. Никой не ви кара насила, в крайна сметка. От глад по-бавно се умира Wink
Глада за въглехидрати е в ума и нагласата. Първата цел на режима му е да вкара в норма инсулина и реакциите на организма. След точно 2 седмици нямах желание да се думкам със сладко и въглехидрати.

# 128
  • Мнения: 11 363
Бе в умааа Simple Smile Обичам да ям! Това е едно от удоволствията в живота. От малкото щастие, което остава!

# 129
  • София
  • Мнения: 3 031
Здравейте,
Бих искала да попитам следното  дамите, които са били при доктора - след режима на д-р Ригов за 30 дни например после друг режим за 3-4 месеца ли получавате и него си спазвате завинаги или схемата е друга?
Питам, защото нали идеята е да се задържат килограмите, а не само да сме на диета за известно време.
Благодаря!

# 130
  • Мнения: 471
В повечето случаи режима за сваляне на килограми е разделен на две - първите 30/60 дни се водят рестарт на метаболизма и след това дава друг режим. Но, ако имате проблем с килограмите 80% от това се дължи на яденето, после са здравословните причини. Реално той ви дава насоки как да се храните до края на живота си.
Ако след края на режима се мине отново на преяждане, консумация на сладко/тестестено/прекомерни въглехидрати, пак ще си върнете килограмите. Няма магическа диета след която да си ядеш всичко по много и да не качваш.

# 131
  • София
  • Мнения: 3 031
В повечето случаи режима за сваляне на килограми е разделен на две - първите 30/60 дни се водят рестарт на метаболизма и след това дава друг режим. Но, ако имате проблем с килограмите 80% от това се дължи на яденето, после са здравословните причини. Реално той ви дава насоки как да се храните до края на живота си.
Ако след края на режима се мине отново на преяждане, консумация на сладко/тестестено/прекомерни въглехидрати, пак ще си върнете килограмите. Няма магическа диета след която да си ядеш всичко по много и да не качваш.

Да, така е. А с каква продължителност е вторият режим и ходите ли профилактично на определен период от време? Предполагам, сте си запазили свалените килограми, като изпълнявате съветите, дори и при здравословни проблеми? Благодаря!

# 132
  • Мнения: 471
Пратила съм няколко човека при него и при всеки е различно - и продължителност и храните.
Пак казвам с килограмите е същото. Ако се върнете към стария режим на хранене, ще качите. Аз не съм се върнала, следвам неговите насоки и си пазя свалените килограми вече близо година.
Но аз спортувам и внимавам какво и кога ям.

# 133
  • София
  • Мнения: 3 031
Благодаря Ви!
А какво спортувате?
Аз бях вчера при доктора и се оказа, че имам сериозна мускулна маса от спорт и трябва да го изоставя за известно време, както и мазнини.
Дано успея да следва стриктно препоръките му, като ги получа и да се справя!

# 134
  • Мнения: 416
Колко често се консумира месо според режима? Наясно съм, че е индивидуален

Общи условия

Активация на акаунт