За мамите от ИБ любовта голяма се казва БГ мама

  • 44 254
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • shumen
  • Мнения: 18 105
Яже,браво на Тони.Дени вече една година ходи и сутрин още реве докато го оставя.Сега обаче като е вкъщи пък реве,че иска да ходи.

# 31
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Петьофка - извинявай, през телефона на съм видяла добре и съм прочела Поспаланчо вместо теб   Blush Радвам се, че всичко е минало добре.

# 32
  • Северозапада
  • Мнения: 5 474
Направи ми впечатление, че не е писано от сутринта, но чак сега се сетих, че имаше нова тема  Crazy
Рокси  bouquet
Стани, лека и безпроблемна  bouquet
На мен ми се обадиха по обяд, че има нов случай на варицела в групата. Сега се чудя дали да не викна баба-бавачка за другата седмица, защото тази е на АБ и да не "скача в дълбокото".

# 33
  • NE
  • Мнения: 10 999
Рокси Благодаря за хубавата тема.
Стани Тихичко честито с пожелание за лека бременност със здраво бебче по термин.

Рожденния ден мина много весело. Поигра си Вилито с една кака на 3 г., че другите гости са много болни.

# 34
  • shumen
  • Мнения: 18 105
Мраве,според мен я задръж още малко след АБ ако можеш у Вас.
Аз още се чудя от къде си лепнахме тва чудо като уж днеска като се обаждах госпожата каза,че няма други болни.Аз обаче много не вярвам,защото сама с очите си видях докато чакахме при педи още поне 2-3 деца от тяхната група със същите симптоми.
Цвете,много е сладък Вили.Да Ви радва все така.
Аз тази седмица съм в болничен и сме си вкъщи,но за другата май няма да намеря гледач и ще трябва да го пусна в бациларника отново.
За сега днеска е доста по добре.На обяд спа спокойно,почти не кашля и хремата му понамаля,но гласа му още е пресипнал.Моля се да сме налучкали АБ и без антибиограмата и да не се налага да пие друг,че с големи мъки го давам.Снощи оповръща след него,тази вечер пък се дра 15 минутки и то не бяха увещания,не бе молене да го преглътне.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 129
Мраве,според мен я задръж още малко след АБ ако можеш у Вас.
Аз още се чудя от къде си лепнахме тва чудо като уж днеска като се обаждах госпожата каза,че няма други болни.Аз обаче много не вярвам,защото сама с очите си видях докато чакахме при педи още поне 2-3 деца от тяхната група със същите симптоми.
Цвете,много е сладък Вили.Да Ви радва все така.
Аз тази седмица съм в болничен и сме си вкъщи,но за другата май няма да намеря гледач и ще трябва да го пусна в бациларника отново.
За сега днеска е доста по добре.На обяд спа спокойно,почти не кашля и хремата му понамаля,но гласа му още е пресипнал.Моля се да сме налучкали АБ и без антибиограмата и да не се налага да пие друг,че с големи мъки го давам.Снощи оповръща след него,тази вечер пък се дра 15 минутки и то не бяха увещания,не бе молене да го преглътне.

Давай го разреден в сок или друго. Недей го мъчи така да го пие като не иска...

# 36
  • shumen
  • Мнения: 18 105
Алекс,мерси.Утре ще пробвам вече и със сок,ако пак не иска.Направо ще побелея с него,че с тези бактерии ще трябва поне 10 дни да го пие.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 129
Добро утро,
И ние сме отново със заден секрет. Ще искам от педката да пуснем секрет, че от носа предния път нищо не излезе. А явно назад има и явно е бактерия.

# 38
  • shumen
  • Мнения: 18 105
Алекс,аз понеже в дежурния не ми дадоха направление отидох и си платих 20 лева като поп.Днеска педи е след обяд и мисля като заспи да отида да взема секретите и да и ги занеса да видим с какво ще се лекуваме.
За сега е по добре.Почти не кашля,хремата намаля,но затича ли се нещо,замори ли се почва пак една кашлица,няма спиране.АБ вече се чудя как да го давам.Тази сутрин и със сок пробвах и пак ревна не антибиотика,не искам,горчи.Направо е някакъв ужас докато му го набутам.

# 39
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Стани - стиснала съм палците и чакам да пишеш с хубави новини от прегледа  Praynig

# 40
  • Мнения: 520
Благодаря на всички.
Прегледа мина добре, чухме и сърчицето.  Heart Eyes Терминът ми е за 05.10.
Хубав ден на всички.  Hug

п.с. Може ли някой да ми каже къде се намират лентичките в мамата.

# 41
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Браво Стани  Hug Честито сърчице под твоето  Hug Да си го прегърнеш живо и здраво по термин  Praynig

# 42
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Благодаря на всички.
Прегледа мина добре, чухме и сърчицето.  Heart Eyes Терминът ми е за 05.10.
Хубав ден на всички.  Hug

п.с. Може ли някой да ми каже къде се намират лентичките в мамата.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=lenti Честито сърчице  Hug Моят термин с Тео беше на 06.10.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 843
Стани, прекрасни новини, все така да ни радваш  Heart Eyes  Hug
Хубав ден, маймуни  Hug

# 44
  • Мнения: 11 479
Стани, много се радвам, честитооооо! Лека и безпроблемна  Hug
Споменах ли, че ММ го повтаря грипът - 2 дни след като се излекува  ooooh! Малчо го изолирахме при нашите. Вече губя представа кое пиша тук, кое в др. тема, и кое - в групата във фейса  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт