За мамите от ИБ любовта голяма се казва БГ мама

  • 44 237
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 193
Стани, тихичко честито! Стискам палци за прегледа! Hug

# 16
  • Мнения: 984
Рокси, благодаря за темата и честито на малкия рожденик със закъснение!
Стани, тихичко честито, дано всичко е ок до края.

И аз днес съм на гинеколог, че имам някакви силни болки в яйчниците. Лохиите спряха малко преди 30тия ден, та се чудя дали съм се изчистила.

# 17
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
да се запиша и ще чета когато мога ..

# 18
  • Мнения: 6 395
Лохиите спират и тръгват. Та да не се учудиш, ако пак текне  Rolling Eyes

Стани, честито  bouquet bouquet ще чакаме хубаво новини от прегледа  Praynig Praynig

За второ и ние уж за сега отлагаме, ама мъжото не е като да ме пази много, макар че се притесняваме дали ще се справим, че сме подкарали едни нови инициативи и образования и двамата  Rolling Eyes, но предвид че не сме цъфнали и вързали от фертилност,  няма от какво да се тревожа  hahaha  Tired

# 19
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Рокси, благодарско за труда  bouquet
Стани, тихичко честито и лека и безпроблемна до термин  Praynig
Бени, не знам какво да кажа, ужас...
Арвенче, стискам палци до посиняване  Hug
Ние сме добре, Жорката се сдоби с трето зъбче, а и четвъртото е на път, поради тази причина ме вкарва в преразход на памперси, а смяната им ми докарва по един бял косъм на брой (затова пък се боядисах в лила  Mr. Green ). Мишо се държа геройски на зъболекарския стол по време на операцията, шевовете паднаха вече, всичко мина чудесно, само дето сега малко забравяме да прави предписаните упражнения  Whistling Аз започнах да работя по малко, но не си давам много зор и така  Crazy
Хубав ден на всички и бъдете здрави  Hug

# 20
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Стани - тихичко честито, лека бременност и здраво детенце по термин
Бени - егати...нямам думи
Поспалане - каква операция са правили на Мишо? Радвам се, че всичко е минало добре.

# 21
  • Мнения: 1 172
Теди за трето ли се нареди smile3534
Аз нали съм казвала, че искам 3? Mr. Green Ама мисля, че също така съм казвала, че за 3-тото по всяка вероятност ще трябва да си намеря нов мъж. hahaha ММ не ще да чуе към днешна дата. Но за момента и аз не бързам, иска ми се малкия да стане на 5-6 и тогава да се появи ново бебе. Има още време до този момент. Някъде в неопределеното бъдеще предстои преместване, защото в сегашното ни жилище е тясно дори и за четирима ни. Живот и здраве при нов дом и прилични финанси, ще се пробвам да навия ММ. Дали ще успея........ един Господ знае. Praynig
Чакайте поне да се похваля с новата придобивка:
Не знам как точно се скапа предишната (от която бях много доволна). Tired В интерес на истината, в 2 сервиза ни казаха, че нищо ѝ няма. Е да, ама като я купих, вдигаше килима, паркета и плочата, за да кажа "здравейте" на мишките в мазето. А сега на максимална мощност, със затворен вход за допълнителен въздух (тия дето са по маркуча), директно на паркета и си я бутам с 1 пръст. ooooh! Може би има дерт по трасето преди входа към прахосмукачката, ама ММ така и не се накани да провери. Тате ми беше обещал да ми купи нова по празниците и на 08.12. последния ни разговор беше точно за това - разказах му в каква прахосмукачка са ми останали очите. Cry Е, вчера ММ изпълни вместо него това, което Татко искаше да направи за мен...

# 22
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Стани честито Simple Smile леки месеци и сладко бебче каквото си го искаш ти пожелавам през октомври
Цветенце честит втори рожден ден на Вили , много хубав рожденик с хубава торта Simple Smile)
Кой каза кашлица , същата работа е и Крис по някое време през нощта се събужда към 1-2 и кашля по 10 Мин поне . Ние нямаме нито килим , климатик в стаята , въздуха нито е влажен , нито сух . Задни секрети сигурна съм , слагах Тобрадекс и спря , обаче слагах от дъжд на вятър , все забравям . Спрях капките и пак се почна Sad
Предполагам бактерия ама как да го изследвам като тук ще ме гледат като ползвано изкопаемо , пък няма и как сама да си го назнача и платя .
Перу имаш прекрасна принцеса Simple Smile , радвай се на живота , пък никога не е късно да опиташ още веднъж .
Прахче ти баш в грипния период ще я пускаш , няма ли как да изчакаш поне до средата на март месец .
Аз съм го записала от средата на април за детска градина , тук няма ясли - всичко е градина Simple Smile
На първи етап ще ходи по 3 часа сутрин от 8,30-11,30 . За другата година ще помисля дали да увелича часовете .

# 23
  • Мнения: 6 395
Имам как да изчакам и за това се чудя дали да я пусна.....кофтито е, че имам изпити този месец и аз и мъжото и ми се искаше да поуча по-сериозно , а и да поработя....ама ще видим , най много да отлагам изпитите и да се явявам по индивидуални протоколи  и да я оставя вкъщи. Ама и за кога и да ги отлагам , то в началото на другият месец са празници, после мъжът заминава 10 дни в чужбинско  ooooh! ooooh!  и стана една да се явявам направо с поправките  Tired

# 24
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз бих оставила детето вкъщи, но здраво, отколкото пак вкъщи но болно  Rolling Eyes Изпит не би могъл да ми е приоритет, ама всеки сам си преценява  Rolling Eyes

# 25
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Благодаря,момичета.
Ние преди малко се върнахме от педи и каза,че сме по добре от Събота,но сме все още с бронхит.Гласа му е изчезнал от рева вчера,но то наистина беше голямо дране за всяко нещо.Пусна ни МБ,но аз и казах,че в Събота сме пуснали и ако няма нищо ще са излезли днеска,а ако има утре.Звънях и до лабораторията и се оказа,че имаме бактерии и в носния и гърления секрет и сега ще чакаме да видим утре каква е и с какво ще е лекуваме.Аз в Събота нали ни изписаха Аугументин за бронхита и и казах,че съм го почнала и тя каза добре,но не се знае дали действа.Ако не ще трябва да пием друг АБ,но няма как.Тази седмица си оставаме вкъщи,а за другата,ако няма кой да го гледа искам,не искам го пускам пак в бациларника.За Събота каза,че щом се е успокоил от Вентолина най-вероятно е направил спазъм.
Прахче,ако имах възможност аз бих си го задържала докато мине грипната вълна.

# 26
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Пънче, не знам за Поспаланчовия Мишо, но за моя Мишо операцията беше на юздичката под езика (т.нар. вързан език). Наложи се, защото буквите ш, щ, ж и ч не фигурираха в неговата азбука, а и двете предни долни зъбчета започнаха да се раздалечават едно от друго.
Що се отнася до ясли/градини никога не съм пускала Мишо с нагласа, че ще се разболее. Есента ни домъкна едно две вирусчета, та и Жорето намаза, но това е. Но всеки си решава за себе си и децата си. Затова пожелавам на всички да са здрави  Hug

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Рокси, благодаря за темичката!  bouquet
Стани, чудесна новина! Дано всичко да бъде наред до края  Hug
Феичка, с малко закъснение - да ви е жив и здрав Вили! Голям сладур е  Heart Eyes Heart Eyes
Прахче, пускай я, няма какво да чакаш. Сега да мине грипът до април, после да мине някоя шарка, после да минат летните вируси и така ще я пуснеш в първи клас. И мен всички ме гледаха укорително, как пък точно януари съм решила да тръгва на ясла - ми ей нА, решила съм. Имам си своите причини, ти си имаш своите, така че действай!

# 28
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Яже,тръгна ли Тони на ясла?Как е свикна ли вече?

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Дани, тръгна преди 2 седмици. Ама аз май писах тук. Или пък не съм - не мога да се сетя  Crazy Всичко върви изненадващо добре. В петък сестрите ми казаха, че много рядко имат такива безпроблемни деца. Хапва, спи, играе си с другите деца, кротка е - изобщо чудо!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт