За мамите от ИБ любовта голяма се казва БГ мама

  • 44 241
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 39 317
Ти пък кога стана на 37  newsm78
Чрд. Жива и здрава, пък другото всичко е бонус.

# 721
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Глухарче,честит рожден ден.Да си жива и здрава.
На мен ми е писнало от такива дето се правят на доброжелатели и ако кажат нещо може и да отнесат те вместо детето някога.

# 722
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Честит рожден ден, Глухарче! Здраве и хубави моменти със семейството!

# 723
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Ти пък кога стана на 37  newsm78
Чрд. Жива и здрава, пък другото всичко е бонус.
Ами на, времето си лети.  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 706
 Глухарче - здраве ,радости и една сестричка ( или братче ) за Томи в скоро време Heart Eyes!
 Абе и аз все това си повтарям като изпадна в подобна ситуация , обикновено запазвам самообладание и оставям да мине бурята  Crazy.
 Хубав ден ви пожелавам  Hug.

# 725
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Pusteblume Честит Рожден Ден Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 726
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Благодаря за хубавите пожелания.

# 727
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Нещо запецнах и не мога да измисля име на Великденската тема Crazy
Приемам предложения Blush

# 728
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Нещо запецнах и не мога да измисля име на Великденската тема Crazy
Приемам предложения Blush
"великденска тема" и толкова  Laughing ама съм криейтив а?

Скрит текст:
снощи е имало влизане взлом в нас  Confused добре, че мъжъ ми спи не при нас и не са опоскали хола... явно нещо ги е отказало и бързо са се изнесли, само един парфюм е откраднат, моите стоят...

# 729
  • Мнения: 39 317
 #Crazy
Бени, добре че не сте усетили вие с Емчето.

Вие кога заминавате?

# 730
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
много е възможно ние да сме ги "секнали" понеже тя става да пишка поне по два пъти, като последно става в 3.40, не знам... откраднатото е до нашата стая, защото там ни стоят парфюмите  Rolling Eyes

сега май ще спешим нещата, иначе Август го планираме  newsm78

# 731
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Бени,добре,че не сте усетили с Ема.Може и Вие да сте ги уплашили и затова да са се спрели.

# 732
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бени ужасТ  Shocked
Снощи мислех да я пиша Великденско-Гергьовденска, ама като гледам с каква бързина се изписват може и направо отпускарска да я направя Laughing
Бубето ми влачи цяла седмица сополи и тая сутрин нещо ми затоплЯ. Мерих 37,3. Хем има, хем няма ooooh!  Одеве я пипах докато спеше и ми се стори,че не е топла. Записах един час за утре пък ако не дига повече днес, може и да не я заведа изобщо Tired

# 733
  • София
  • Мнения: 4 122
Нещо запецнах и не мога да измисля име на Великденската тема Crazy
Приемам предложения Blush
"великденска тема" и толкова  Laughing ама съм криейтив а?

Скрит текст:
снощи е имало влизане взлом в нас  Confused добре, че мъжъ ми спи не при нас и не са опоскали хола... явно нещо ги е отказало и бързо са се изнесли, само един парфюм е откраднат, моите стоят...


 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy уУУЖАС! Аз няма да мога да седя сама с детето вкъщи дори и през деня като знам, че някой е влизал.

# 734
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Скрит текст:
снощи е имало влизане взлом в нас  Confused добре, че мъжъ ми спи не при нас и не са опоскали хола... явно нещо ги е отказало и бързо са се изнесли, само един парфюм е откраднат, моите стоят...

Мен много ме е страх да не влезе някой докато спим. Трябва да минат още 2 заключени врати до нашата, но те са специалисти  Confused Нашите така са ги обирали. Явно гледат да не се бавят много при такива обири, защото бяха взели само дамската чанта от коридора.
Поспаланчо, дано няма нищо при Бубето!
Лятото не е далече, мамите от ИБ стягат куфарите за почивки вече!  Blush

Общи условия

Активация на акаунт