Всичко за всички марки гел лакове - 9

  • 118 183
  • 754
  •   1
Отговори
# 600
  • Down south
  • Мнения: 9 834
Има го по моловете в магазините на Дъглас.

А ориентировъчно цената му каква е? И има ли различни разфасовки?
Аз исках по -малка опаковка, но се оказа, че няма избор, 6 oz. (около 180 мл.), която струвсше около $8, но мисля, че ще имам за няколко години Simple Smile

# 601
  • Мнения: 26
Здравейте! И аз се замислям за покупка на ув/лед лампа, но още съм в чуденка на коя марка да заложа като начинаещ. Харесах си един комплект на W7(не съм сигурна дали е позволено да постна линк). Коплектът включва лед лампа, основа и топ 2в1, 2 цвята гел, целофанчета, обезмаслители, общо взето всичко, което е нужно като за начало. И така де, въпросът ми е дали някой е ползвал продукти на марката и ако може да изкаже мнение. newsm78
От комплектите няма полза,това са боклуци дето няма да ти влезнат в употреба. Трябват ти лампа от ОЛХ,за 25-30 лева. Лакове за 50-100лв, аз лично ползвам Bluesky,но каквото ти позволява бюджета. Обезмаслител и ацетон за сваляне, метален избутвач и пили. Като за начало друго не ти трябва. Ако използваш топ лак с лепкав слой,ще ти трябва течност за забърсване и естествен памук. Може и просто да използваш чист спирт от аптеката,вместо течността.

# 602
  • Мнения: 76
Има го по моловете в магазините на Дъглас.

Попитах в ФБ страницата на Дъглас и Бюти зон и ми отговориха,че не го предлагат. Идеи от къде другаде да закупя без чужди сайтове?

# 603
  • Мнения: 14 594
Хмм почти съм сигурна, че съм го виждала в МОЛ-а на Стамболийски, оттам си купих маслото за нокти на CND.

# 604
  • Мнения: 76
Хмм почти съм сигурна, че съм го виждала в МОЛ-а на Стамболийски, оттам си купих маслото за нокти на CND.

Явно ще трябва на място да отида. Магазина как точно се казва? Съжалявам за въпроса , но много не ходя по моловете.

# 605
  • Мнения: 14 594
Douglas & beautyzone на първия етаж, но по-добре не ходи, щом са ти казали че няма, вероятно е така.

# 606
  • Мнения: 2
kalinkamalinka, благодаря за отговора. Ще си помисля, въпреки че тази марка конкретно са спечелили доверието ми, но може би ще заложа на сигурно. А какви са ви впечатленията за 2в1 продукти основа и топ?

# 607
  • Мнения: 76
А някаква алтернатива на CND  Cuticle remover да предложите, която може да се закупи свободно?

# 608
  • Мнения: 2 285
Аз имам гел на Перфект, евтин е и според мен върши работа. Аз практикувам избутване на кутикулите, редовно и от доста години, а ако са по-твърди може да се наложи да слагаш повече материал, знам ли, както си прецениш.

# 609
  • Мнения: 8
kalinkamalinka, благодаря за отговора. Ще си помисля, въпреки че тази марка конкретно са спечелили доверието ми, но може би ще заложа на сигурно. А какви са ви впечатленията за 2в1 продукти основа и топ?
База и топ в едно според мен не е препоръчително. Това са много различни неща и комбинация от двете няма как да е достатъчно добра,колкото двете по отделно

# 610
  • Мнения: 22
А някаква алтернатива на CND  Cuticle remover да предложите, която може да се закупи свободно?
snb имат гел за избутва не и рязане на кожи може да си го за купиш свободно от магазина им на улица Дунав N:38 в софия

# 611
  • Мнения: 76
Някой има ли наблюдения върху този продукт

http://www.starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938109636

# 612
  • Мнения: 187
kalinkamalinka, благодаря за отговора. Ще си помисля, въпреки че тази марка конкретно са спечелили доверието ми, но може би ще заложа на сигурно. А какви са ви впечатленията за 2в1 продукти основа и топ?
База и топ в едно според мен не е препоръчително. Това са много различни неща и комбинация от двете няма как да е достатъчно добра,колкото двете по отделно

А пробвали ли сте? Аз ползвам такъв и съм много доволна, а блясъкът е пъти по-добър и траен в сравнение с други топ лакове, които след 10-ия ден си губят блясъка. Индустрията се развива...

# 613
  • Мнения: 1 752
Аз съм ползвала 2в1 и не ми хареса. Затова си взех отделно на Блускай   Simple Smile

# 614
  • Мнения: 53
Благодаря за новата тема bouquet

Да се похваля,че гела ми издържа вече по 12 дни,което за мен е супер. След това ноктите ми стават дълги и ме дразнят.
 Mr. Green

А какъв е гел лака точно като марка, защото моят издържа 1 седмица и почва да се чупи, а уж ме правят с Gelish Sad

Общи условия

Активация на акаунт