Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 71 901
  • 343
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 076
Искам съвет от вас момичета Simple Smile
Мисля да си направя балеаж. Косата ми е тъмна и най - вероятно ще се работи и по основния цвят. През изминалите две години бременях и гледах бебе, та леко съм извън играта.
Преди ходех в Амбър за маникюр и понякога подстригване, но две години не са малко време.

Само не там.Некоректно ценообразуване,космически цени за съвсем посредствен резултат.
И други определения имам за такива като тях,ама айде да не разваляме добрия тон във форума...

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Ааааа то се казва „Салонът", извинявам се Grinning Намерих го Simple Smile Мерси


Ще споделите ли цени за прически и грим ,ако имате наблюдения
За мен също ще бъде интересно. Разгледах снимки и мисля да направя там промяна на цвят и прическа.

# 107
  • Мнения: 1
Здравейте ,момичета!Търся къде в Бургас мога да си направя трайно биокъдрене и впечатления ако някой е виждал как става и колко издържа. newsm78

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Вече от опит мога да ви кажа къде да не ходите на балеаж на тъмна коса. Направиха ме маймуна. Директно ще покрия с тъмен цвят мазалото, което ми сътвориха във Ферети.

# 109
  • Мнения: 7 044
Ти нали се чудеше за "Салонът", защо се разколеба  Rolling Eyes
По-добре отиди на друго място и виж дали ще могат да поправят грешките. И без това са ти изгорили косата - ако са те изрусявали, то и да покриеш "мазалото" то ще лъсне много скоро.

# 110
  • Мнения: 2 838
Омбрето не се покрива с боя за дълго време. Така или иначе изкача. Моето го покривах с боя, докато се изреже нацяло, но дори и с боя си личеше къде какво е имало.

# 111
  • Мнения: 7 044
И аз това имам предвид-на мен ми направиха едни жълти кичури и вместо да ги коригирам , реших да ги потъмнявам-след максимум месец изскачат  Crossing Arms

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 172
Аз не съм доволна от "Салонът".Косата ми беше филирана прекалено много, а е чуплива и резултата не беше никак добър.Не пожелах прическа и ме остави  с не добре изсушена коса, а това се случи в студените зимни дни.Не бих отишла втори път там.

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
И аз това имам предвид-на мен ми направиха едни жълти кичури и вместо да ги коригирам , реших да ги потъмнявам-след максимум месец изскачат  Crossing Arms
Нито е омбре, нито кичури, нито балеаж. Нещо по средата. Ако е омбре, то започва 4 пръста над корените ми. Не са и кичури, защото е изсветлена до рижаво почти цялата коса....ако ще го оправят пак ще се изсветлява и боядисва, но не мога да си го причиня на косата повече. Смятам да изчакам известно време и да опитам пак за балеяж. Сега я наплесках 7.1 и е що годе равен цвят. 
При мен какъвто и кичур да направят до 3-4седмици се вижда. силен червен пигмент на косата се води уж.

# 114
  • гр.Бургас
  • Мнения: 31
Здравейте момичета.
Някой може ли да сподели мнение за салон Rоnika Artika. Фризьорката Вероника ме интересува.
Касае се за боядисване и подстригване.
Гледам страхотни снимки във ФБ.
Благодаря Ви!

# 115
  • Мнения: 12
Дами, предстои ми да ходя на сватба в Бургас. Надявам се да имам време за една прическа, че иначе ще си ходя като гнездо в главата. Може ли да ми препоръчате салон, където няма да ме одерат жива и ще ми направят кок на разумна цена?
Благодаря предварително!

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 4 540
Дами, предстои ми да ходя на сватба в Бургас. Надявам се да имам време за една прическа, че иначе ще си ходя като гнездо в главата. Може ли да ми препоръчате салон, където няма да ме одерат жива и ще ми направят кок на разумна цена?
Благодаря предварително!

Не знам какъв е бюджетът Ви за кок, аз под 50 лв не съм плащала досега.

# 117
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, искам да попитам понеже скоро ми предстои да присъствам на сватба, дали можете да споделите повече информация за Стайко, как работи и какви пари взима. Благодаря !

# 118
  • Мнения: 5 128
Мнения за салон "Бургас стил" на ул. Дебелт? Загледах им едни оферти в сайт за колективно пазаруване - и за фризьор, и за маникюр  Wink

# 119
  • Мнения: 7 044
Не знам нищо за въпросния салон, но съм предубедена към фризьори, които пускат ваучери, това ми говори че нямат достатъчно клиенти. Ако е за някаква терапия, да, но иначе няма доверие :/

Общи условия

Активация на акаунт