Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 71 620
  • 343
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 890
Разгледах профила на Дженифър Simple Smile Впечатлена съм! И аз имам нужда от такъв стилист  Thinking

Последно ходих при Тодор Циков, доволна съм, но най-обективно мнение ще мога да дам след второто посещение.

# 91
  • Мнения: 6 990
А защо смяташ така, ако косата е подстригана добре, си личи след първото измиване. Така мисля аз. Колко е подстрижката при него?

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 890
Обикновено се връщам при даден фризьор, защото съм харесала какво е направил с косата ми първия път. И почти винаги след втората подстрижка се разочаровам. Затова все съм в търсене на Фризьорът!
При Циков е 20 лв.

# 93
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Привет !

Някой може ли да ми препоръча опитен колорист за балейаж ?
А също: може ли отзиви за кератинова терапия за изправяне ? Цени, ефект (заслужава ли си)?

Благодаря предварително!

# 94
  • Мнения: 4 076
Някой може ли да ми препоръча опитен колорист за балейаж ?
Съгласна напълно с Helene Fischer за Салонът на ъгъла на Раковски и Шейново.Много красиви балеажи правят,но не знам цена.,казаха ми,че са много разумни.По-добре виж снимките на фейса и питай.

# 95
  • Мнения: 6 990
И аз това щях да кажа..бях гледала фб страницата преди време. Когато последно се интересувах къде да се подстрижа, реших да отида там, защото видях че подстригват във връзка с една инициатива за даряване на коса. Останах доволна от подстригването макар да ми се стори на две на три-продължи не повече от 10мин  Grinning но пък после като се огледах вкъщи, видях че доста успешно е замаскирала гадното ми накълцване. ММ също започна да ходи там и е доволен. В салона видях, че фризьорката има някаква грамота за колорист  а и на мен мн ми допадат снимките, които се качват Peace

# 96
  • Мнения: 4 076
. Останах доволна от подстригването макар да ми се стори на две на три-продължи не повече от 10мин  Grinning но пък после като се огледах вкъщи, видях че доста успешно е замаскирала гадното ми накълцване. :
Последният път и Ангел,моят фризьор,ме подстрига на две на три,за минути, и направо не смеех да се погледна в огледалото.Обаче съм доволна,всяка къдра и букла са на мястото си.Не винаги май бързината е показателна.
А за цената на балеажа в Салонът питах,но момичетата не могат да си спомнят,защото си правили и подстригване и не знам още какво.Едната каза "ми май 25 лв.,но не гарантирам".По-добре е да се пита.

# 97
  • Мнения: 6 990
Така е, а и аз доколкото знам за балеажа има значение дължина, дали косата е боядисана, какво изсветляване се цели-повечето фризьори искат да видят косата и тогава казват цена. Иди на място и се консултирай, фризьорката е приятна, не е някоя надута.

# 98
  • Мнения: 25
Здравейте!Имам едно питане към вас.Искам да си сменя цвета на косата който в момента е черен а крайната цел е светло кафяво.На кой фризьор ще ми препоръчате да отида за да получа желания резултат!Благодаря предварително

# 99
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Здравейте!Имам едно питане към вас.Искам да си сменя цвета на косата който в момента е черен а крайната цел е светло кафяво.На кой фризьор ще ми препоръчате да отида за да получа желания резултат!Благодаря предварително
Фризьорски салон Фукла  Peace https://www.facebook.com/%D0%A4%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%8C%D0%BE%D1 … -888216224559532/

# 100
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Някой може ли да ми препоръча опитен колорист за балейаж ?
Съгласна напълно с Helene Fischer за Салонът на ъгъла на Раковски и Шейново.Много красиви балеажи правят,но не знам цена.,казаха ми,че са много разумни.По-добре виж снимките на фейса и питай.


Даже и в стрийт вюто на гугъл не мога да го намеря този салон. Име някакво? Координати? Сайт?
Благодаря за отговорите все пак

# 101
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Ааааа то се казва „Салонът", извинявам се Grinning Намерих го Simple Smile Мерси

# 102
  • Мнения: 6 990
 Laughing
Ако се решиш, ще чакаме да показваш Wink

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Искам съвет от вас момичета Simple Smile
Мисля да си направя балеаж. Косата ми е тъмна и най - вероятно ще се работи и по основния цвят. През изминалите две години бременях и гледах бебе, та леко съм извън играта.
Преди ходех в Амбър за маникюр и понякога подстригване, но две години не са малко време.

# 104
  • Мнения: 2 836
Ааааа то се казва „Салонът", извинявам се Grinning Намерих го Simple Smile Мерси


Ще споделите ли цени за прически и грим ,ако имате наблюдения

Общи условия

Активация на акаунт