Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 70 473
  • 339
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
А какви са цените при Неделчо? Говоря за стандартни процедури като сешоар например. И за това ли трябва да чакам по 1 м.?
Иначе и аз съм се насочила към него за балеаж, но искам да отида преди това да видя как работи и да обсъдим как ще действа с косата ми.

ПП: той преди Декалог работеше в един салон във Възраждане, там съм ходила, но беше доста отдавна, а искам пресни впечатления.

Не съм правила само сешоар досега, обикновено ходя за боядисване на корени +сешоар = 75 лв

# 301
  • Мнения: 2 230
С каква боя работи и предпазва ли дължините?

# 302
  • Мнения: 4 246
Мира, в Декалог измиване, подстригване и сешоар беше 35лв.

# 303
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Някой с впечатления за кератинова терапия -при кого и колко лева? Има ли ефект или косата става по-зле? Много противоречиви мнения срещам за терапията - едните са супер доволни, косите им стават по-плътни и растат, а други са на точно противоположното мнение.

# 304
  • Мнения: 5 998
Момичета, кажете добри фризьори за балеаж.
Без Неделчо, при когото е безобразно скъпо.
Не ме разбирайте погрешно, не съм с идеята да ме направят добре някъде за 50 или 70 лв, но цени от 350+ лв. ми се виждат прекалено и то за къса коса.

# 305
  • Мнения: 2 838
Неделчо и за едно просто боядисване в кафявата гама взима безобразно много.
Иначе преди в стария салон съм се подстригвала при него и бях много доволна, но в новия не съм го посещавала.

# 306
  • Мнения: 5 998
Да, Vivian, абсолютно вярно. Затова ще се радвам на препоръки за други места.
Бивша моя колежка беше с чудесен балеаж, но за съжаление не помня фризьорката, която ми каза.

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
За балеаж съм изключително доволна от Ваня - студио Ванис във Възраждане. Няма да си кривя душата, най - доброто ми боядисване е било при нея.
За подстригване не бих втори път.

# 308
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Момичета, моля споделете при кого си подстригвате краищата? С чуплива и дълга коса съм на етажи и всеки път ми скъсяват от дължината без реално да оберат цъфтежа ...

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 384
Момичета, моля споделете при кого си подстригвате краищата? С чуплива и дълга коса съм на етажи и всеки път ми скъсяват от дължината без реално да оберат цъфтежа ...
Отидете при Кика - салон Скандал, на ул. Места, срещу офиса на Скат...

# 310
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Момичета, къде могат да направят хубава прическа за къдрава коса на дъщеря ми(на 10г)? От около година косата започна да се къдри силно и сгъстява, а ние изобщо си нямаме на идея как да я поддържаме, как да я решем и как да я  сложим в ред Simple Smile кажете някой, който да помогне?

# 311
  • Мнения: 5 127
Здравейте, препоръчайте ми фризьори за прическа за бал.

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 172
Здравейте.
 Видях, че салон Декалог се продава, а дъщеря ми много харесва момичето, което работеше там-Жулиета.
Знаете ли къде ще работи, защото никой не отговаря на телефона на салона,за да попитам.

# 313
  • Мнения: 5 998
Ще отваря собствен салон, като заработи ще Ви пратя координати.

# 314
  • Мнения: 4 246
Обаче поработят, поработят, станат известни покрай Вероника и салона й и айде отварят си салон! Едно и също се случва с всички фризьори, които бяха там.
Неделчо много дръпна, ходи по обучения, Мюнир това онова, но цените му сигурно вече са космически.

Общи условия

Активация на акаунт