Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 70 532
  • 339
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 127
Моля да ми препоръчате фризъор за официална прическа, ако може и да е горе долу добра цената Simple Smile

# 76
  • Мнения: 6 939
Темата е позамряла, но да ви попитам някой ходил ли е скоро при Роси на Оборище?
Ходих няколко пъти там и ми харесваше, ММ и той започна, препоръчах я на приятелка дори, а в последно време Роси спря да си вдига тел., Нито връща обаждане, нито нищо, което ми е супер и дразнещо.. според мен губи клиенти така.

# 77
  • Сливен
  • Мнения: 825
Момичета здравейте за пръв път ми се иска да се възползвам от професионален грим бихте ли ми препоръчали някой и как вървят цените благодаря ви

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 748
Някой ходил ли е в салона на Таня Касадей? Излиза ми, че е в " Зорница ". Мнения за работата и цените?

 Сега виждам, че е писано за нея на предната страница  Embarassed. Оставам с питане за цените

# 79
  • Мнения: 66
За грим моя приятелка е доволна от Арсена Андреева. Има фейсбук профил, там публикува снимки, някъде в "Лазур" беше салонът й. Цени не сме коментирали, но често я посещава, предполагам не е скъпо.

# 80
  • Мнения: 1 298
В предните страници препоръчах Мариета Манолова. Гримира едно от момичетата тук за сватба и беше доволна. По-назад някъде в страниците беше мнението, има и страница във Фейсбук, може да видиш как работи.
Арсена и Аделина също са добри.

# 81
  • Мнения: 2 836
Какви са тези кифли гримьорки Grinning Някъде към Краснодар ми казаха за добра гримьорка, но не зная име , ако някой знае в онзи район салон с гримьорка, да ми сподели, моля

# 82
  • Мнения: 316
Някъде към Краснодар ми казаха за добра гримьорка, но не зная име , ако някой знае в онзи район салон с гримьорка, да ми сподели, моля
аз мога да кажа за този салон че съм доволна- Соня прави маникюр, хена и грим https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D … 76192768/?fref=ts


а аз със питане за читава терапия/изправяне/ с кератин на поносима цена ?

# 83
  • Мнения: 2 836
Някъде към Краснодар ми казаха за добра гримьорка, но не зная име , ако някой знае в онзи район салон с гримьорка, да ми сподели, моля
аз мога да кажа за този салон че съм доволна- Соня прави маникюр, хена и грим https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D … 76192768/?fref=ts


а аз със питане за читава терапия/изправяне/ с кератин на поносима цена ?

ооо много благодаря, и фризьорката и гримьорката изглеждат прилично и като гледам се справят и страхотно с прическите и грим : ))))

# 84
  • София
  • Мнения: 2 855
Препоръчвам фризьор, грим и маникюр в Салонът на Шейново 70.

# 85
  • Мнения: 12
Момичета,да попитам и тук- началото на лятото бях на фризьор в зорница.Проблема е,че не живея в Бг и района не ми е познат и сега не мога да намеря салона,Не помня името на мацката,изгубих телефона.Моя позната ме насочи на там и си правих трайно кератиново изправяне.Стана супер и косата ми е здрава>Искам пак да повторя и пак там,но...Помня,че салона беше на два етажа и горе имаше козметик.А долу помня една много красива ръчно декорирана врата имаше.Още няколко дена съм в Бургас и искам да си направя косата,помагайте  bouquet

# 86
  • Мнения: 231
Да не е Светла фризьорката. Един зелен блок отпред има еврофутбол. мисля,че блокът е номер 50 . Но телефон нямам , преди 4 години последно ходих там

# 87
  • Мнения: 12
Да не е Светла фризьорката. Един зелен блок отпред има еврофутбол. мисля,че блокът е номер 50 . Но телефон нямам , преди 4 години последно ходих там
[/quote
дали не беше светла да  newsm78-помня,че беше с дълга коса  Laughing направи ми олаплекс и после ме изправи мн доволна останах,само дето ми смъкна боята но било нормално.Но ако сте доволни и от други моля споделете-ще взема да рискувам ако не открия салона  че си спомням и че бая чаках за час а не ми остава мн време в бг

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 890
Има ли момичета, които са се подстригвали при Касадей, за да споделят мнения и цени?

# 89
  • Мнения: 6 939
Така и не разбрахме коя е тая фризьорка  Mr. Green
Аз имам спешна нужда от подстрижка, а и промяна като цяло. Наскоро попаднах на фб профила на "Benediction Kostadin" -вижте ако искате да не правя квалификации..е, такива преобразявания прави..страхотен/на е. Имам нужда точно от такъв специалист  Praynig оттам се сетих, че все още не ме е подстригвал мъж и идвам да ви питам за Кондев и по-точно нагласата му към дълги коси, понеже имам познати, които ходят там, но са късокосмести  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт