Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 70 528
  • 339
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3
Момичета, какво ще кажете за Амбър Студиото? Преди не съм ходила там, но аз имам къдраво чуплива коса и никога не съм си я харесвала в естествената й форма и след едно ужасно подстригване вече ме е страх да се доверя на когото и да е било......

# 331
  • Мнения: 5 998
За подстригване - Кристияна, салон "Черно бяло" в Славейков.
По препоръка от тук я намерих, много съм доволна от всички услуги!

# 332
  • Мнения: 275
Кристияна е добра в подстригване на боб, дължини около и под раменете, и по-дълги, разбира се. Лично аз от моето пикси не останах доволна, не ме направи както исках и не ми отиваше, въпреки че много изпипва иначе. Просто не беше моето.
Доволна съм от Мария в салон "Арлен", тя е опитен стилист с голям стаж. Много добре ме направи и тъй като в момента обучава млада фризьорка, докато ме подстригваше, научих всички трикове и похвати Simple Smile
Салонът се намира на ул. "Страхил" № 1, цените са нормални.

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Аз се нареждам и аз с питане за фризьор работещ добре с къдрава коса. Малкото ми дете е с едри къдрици на фитили. Два пъти са го правили на плашило, защото подстригват косата като права. Докато израсте минава поне година.
Ще съм благодарна и аз за препоръка.

Боб и късо каре ми е правил Милен. Студиото му е до Борисовата градина. Прекрасна работа от негова страна, на моята чуплива коса. Вече не нося косата си къса, но когато бях на каре, го правеше той.

# 334
  • Мнения: 3
Кристияна е добра в подстригване на боб, дължини около и под раменете, и по-дълги, разбира се. Лично аз от моето пикси не останах доволна, не ме направи както исках и не ми отиваше, въпреки че много изпипва иначе. Просто не беше моето.
Доволна съм от Мария в салон "Арлен", тя е опитен стилист с голям стаж. Много добре ме направи и тъй като в момента обучава млада фризьорка, докато ме подстригваше, научих всички трикове и похвати Simple Smile
Салонът се намира на ул. "Страхил" № 1, цените са нормални.

Хмм Thinking
А дали подстригва добре чупливи и къдрави коси?

# 335
  • Бургас
  • Мнения: 890
Здравейте, кой е фризьорът в Триа и имате ли впечатления от работата му с къдрави коси?

# 336
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Здравейте 🙂
Чух много добри отзиви за фризьора ДЖИДЖИ - ДЖЕВРЕТ ШЕВКЕТ в гр.Айтос.Някой може ли да сподели лични мнения?
Благодаря

# 337
  • London, baby
  • Мнения: 800
Здравейте! Търся фризьор за моята чуплива коса. Някой има ли отзиви за фризьори както и снимки на клиенти, по които мога да видя работата им?

# 338
  • Мнения: 182
Здравейте.
Виждам, че отдавна никой не е писал , но се надявам да ми помогнете.
Става въпрос за ламиниране на коса,  кератинова терапия или нещо подобно,  което да накара косата ми да изглежда гладка и блестяща.
Моля препоръки за салон и отзиви за самата процедура.
Ето за тази грива става въпрос.
Благодаря

# 339
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Дъщеря ми се прави миналото лято кератиновo изправяне при Гергана в салона на Асен Марков.
Много беше доволна и тази седмица ми каза да й запиша отново час.

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 22:14 от LaDiDa

Общи условия

Активация на акаунт