Фризьори Бургас: мнения и препоръки 2

  • 70 539
  • 339
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 939
Аз принципно така си нагласям часовете при фризьор, че да отида винаги с прясно измита коса. Проблемът е, че никак не харесвам фризьорската практика за натриване на доста балсам включително в/у скалпа, косата ми после стои отвратително мека и лигава-мразя я такава и затова никога не желая да се подлагам на въпросното миене. Ако знаех и че това ще ми оскъпи процедурата с 15лв. съвсем нямаше да се поискам, но .. за другия път ще знам.

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 890
Благодаря за отговора.
Вчера се загледах в страниците на различни салони във ФБ, направи ми впечатление, че публикуват снимки само на стилизирани прически, и то еднотипни. Хм, не можах да придобия представа за уменията на фризьора с ножицата, а само на работата му с четка и сешоар... Както и да е, може да пробвам и Кремена, то без това вече коса не ми остана Simple Smile

# 137
  • Мнения: 6 939
Ами да ти кажа аз като излизам от салона хич не съм за снимка - косата ми е силно чупкива/къдрава, а тя по време на подстрижката непрекъснато я пулверизира и реши с гребен и ставам доста бухнала-сега, в топлите месеци отказвам и сушенето. Та ако ме видиш в този вид, едва ли ще искаш да отидеш там на фризьор Joy
Обаче това си е моето предпочитание-да бъда подстригана и вече вкъщи сама да си измия и оформя косата, както ми харесва.

# 138
  • Мнения: 1 298
Гледах снимки днес на студио In love. Някой има ли отзиви?

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 890
Гледах снимки днес на студио In love. Някой има ли отзиви?

Аз имам - не добри! Някъде по-назад бях писала.

# 140
  • Мнения: 1
Момичета знаете ли телефон на фризьор Яна Бозукова близо до съда в центъра  и близо до стария театър Адриана Будевска?

# 141
  • Мнения: 17
Фризьорки,от които аз лично съм доволна за подстригване:
-Надеждица/к-с Лазур до сладкарница Захаро/
-Виолета/пресечка на Александровска,долната страна на блока на бившия магазин  Валентина-сега Райфайзен Банк/,уличката излиза на Френската гимназия
-Светла/к-с Изгрев,където беше старата спирка на Велека/в една от кооперациите...
Обичам да експериментирам,затова търся НОВА фризьорка,и не че ще се откажа от услугите на споменатите дами...Предстои ми скоро посещение при Надежда от N-Studio...ще споделя мнение...Дано е ОК!!!
-И сега да спомена от къде НЕ  съм доволна-салон Глория,преди няколко години отидох за пръв и последен път!!!...след подстригване там/не помня коя беше фризьорката,те са няколко/-получих ужасен сърбеж по скалпа и пърхот...вероятно от непочистен гребен...
Дано съм била полезна:)

# 142
  • Мнения: 943
Здравейте, момичета. Имате ли отзиви за фризьорски салон Вартанян в хотел България? Не намерих мнения за тях назад в темата.

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Писна ми да се ядосвам заради неможещи фризьори с липса на талант и всякакъв усет за конкретния случай, затова от около година се подстригвам сама. И съм в хиляди пъти по-доволна от времето, в което ходех на фризьор.  Mr. Green
Интересува ме фризьор, който работи добре с къдрави коси, да не му кажа: "Вземи ми връхчетата." и да ми отреже 10см... при това косата ми да има друга форма след това. Засега добре се справям и сама и така ще си карам, но за обща култура да знам поне един, който работи добре.

# 144
  • Мнения: 6 939
На моята къдрава глава добре работи Кремена, не знам пробвала ли си я Grinning
Бях я избрала от ФБ, защото видях че работи с фондация за даряване на коса. Отидох и й обясних, че искам да даря, но след еди-колко си месеца и ми се ще до тогава да закърпим положението с минимален разход Grinning Справи се, после ме подстрига късо, доста експериментирах през тази една година и винаги ме е консултирала адекватно спрямо моя тип коса. Мъжа ми също започна да ходи при нея(и той е с къдрава коса:grinning:)
Забелязах, че не харесва да й се показват снимки на прически Grinning но пък ме е разбирала от обясненията ми.
Неприятно за мен беше, когато ми поиска 25лв. за подстригване с измиване :Д вярно си тръгнах направо с прическа, но не това бе идеята ми. Писала съм и преди, че никак не обичам да фризьорите да ми мият косата, понеже слагат балсам по целия скалп, косата ми става ужасна, на другия ден все едно имам два косъма, а не е така, но веднъж реших да експериментирам с нея. Иначе само подстригването е 10лв.

# 145
  • София
  • Мнения: 2 855
Аз също съм с къдрава коса и тя ме подстригваше докато живеехме в Бургас. Мъжът ми и детето също се подстригваха при нея и също са къдрави. Водила съм булка при нея, показвахме снимки, не е имало проблем. Винаги сме били доволни от резултата, може би и друго мое положително мнение ще срещнете из темите.

# 146
  • Мнения: 943
Аз пак да питам за друг фризьорски салон. Някой посещава ли салон Артистик на ул. Славянска и какво ви е мнението за него? За боядисване и подстригване ми трябва.

# 147
  • Мнения: 17
Аз също съм с къдрава коса и тя ме подстригваше докато живеехме в Бургас. Мъжът ми и детето също се подстригваха при нея и също са къдрави. Водила съм булка при нея, показвахме снимки, не е имало проблем. Винаги сме били доволни от резултата, може би и друго мое положително мнение ще срещнете из темите.

Може ли повече инфо-къде е салона и?телефон...Благодаря.

# 148
  • Мнения: 4 076
Може ли повече инфо-къде е салона и?телефон...Благодаря.
На ъгъла на Раковски и Шейново,до у-ще Иван Вазов(Електротехникум).
Кремена е фризьорката на дъщерите ми и за мен е отлична.
Ако трябва,да искам телефона й от тях или ще ходиш на място?

# 149
  • Мнения: 6 939
Ето - 089 845 6579

Общи условия

Активация на акаунт