AВАТАРНИ ИГРИ 18

  • 31 158
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Честито, Дид! bouquet

# 706
  • София
  • Мнения: 1 114
Честито, Диди  bouquet

Много готина игра си предложила. Бих участвала, защото е интересно и различно и най-вече ще е за подарък на такъв прекрасен ден, но не мисля, че ви познавам достатъчно добре.. Това за начало ме спира да се включа, пък и комбинациите ми не са много харесвани - не искам някой да е зле облечен и недоволен точно тогава..

И като заговорихме за 8ми март - се сещам, че 3-ти също наближава.. Щеше  да е хубаво да направим някаква игра на тема България, както е това с Израел.. Даже можеше вместо Израел, да е България, но прекалено късно се сещам да предложа  Grinning

# 707
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Caramell, аз също имам подобни притеснения - играя малко преди теб, а също и едва ли съм толкова добра като други от момичетата. А и моят поглед върху игрите не е най-популярен.  Mr. Green Но на мен участието ми доставя удоволствие, а също изрично казвам, че не държа комбинацията ми да се носи, ако не допада на получилия подаръка ...  Wink

# 708
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Може редовната да е България

# 709
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Ако ще си правим подаръци, може ли да предложа всеки да каже на Диди на каква тема предпочита да е подаръкът му? Crazy

# 710
  • Мнения: 2 183
Ако ще си правим подаръци, може ли да предложа всеки да каже на Диди на каква тема предпочита да е подаръкът му? Crazy
О, да. Много добра идея!

# 711
  • SF
  • Мнения: 21 318
Супер идея! Колко дни ще имаме за новата игра, плюс редовната, за да знам дали ще успея да участвам? Още по-интересно е, ако си казваме и желанията, за да има все пак и някакво условие.

# 712
  • Мнения: 14 436
Ойляля,честито ,ДиДи!
Поздравления за всички!
Маля.ей,нищо не разбрах за следващата игра Rolling Eyes

# 713
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
Хайде, момичета, сега ако на някой толкова не му импонира комбинацията, пък няма да си я сложи, но според мен е важен жеста и желанието  Peace
Нека тогава си зададем и тема, та чакам до вторник всеки да ми прати на каква тема желае да е подаръка му и аз вече съответно да ги разпратя и вие да творите. И не искам никой да си дава отбой! Все пак сме тук да се забавлява ме  Wink

# 714
  • Мнения: 14 436
Уау,това за отбоя май беше за мен,ама шъ участвам Hug
Писах какво искам за подарък-хайде и другитеееее! bouquet

# 715
  • Мнения: 2 890
ДиДи, честита победа! И аз ще участвам.  Peace

# 716
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
ДиДи, честита победа! И аз ще участвам.  Peace
Пращай ми на ЛС поръчка за подарък   Wink
Вече имам 4 поръчки, две от които са на едакви теми ( подозирам, че ще има и още, но какво от това). Аз още се чудя  какво да си пожелая  newsm78

# 717
  • Мнения: 6 572
Ще участвам обезателно. Hug HugМоже ли да ти дам цвят, не тема? Sunglasses Важен е жеста и желанието. Hug

# 718
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
А какво смятате за идеята да играем България за редовната

# 719
  • SF
  • Мнения: 21 318
Нищо, че има еднакви теми. Даже е по-интересно да покажем как 2 и повече от нас са интерпретирали темата "Гора".

V.I.P, не успях да гласувам, съвсем за малко вчера пропуснах времето за гласуване (в събота се спи до късно Simple Smile ), но твоята комбинация по общ аватар, щеше да бъде на стълбичката ми. Хем е много красива, хем е доста по-различа от останалите, които бяха свързани с градската архитектура. Много ми е приятно да я гледам. Сега използвам случая да те поздравя и да ти споделя мнението си.

Общи условия

Активация на акаунт