Balea, Alverde, Catrice, Essence - 23 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 73 477
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 396
Аз си мислях, че се " презапасявам" с 3 неотворени лосьона за тяло и 4 - 5 душ гела  Grinning Сега като чета направо си мисля, че нямам никаква козметика.
Нещата без които не мога са балсам за устни, крем за ръце (през зимата винаги имам по няколко), душ гелове и мицеларна вода.

# 91
  • Мнения: 1 140
Също така и мъжкия измиващ гел на Алверде. Търсих заместник на този на Лавера. Съставките са идентични, само екстрактите различни, а цената му е два пъти по- ниска. И като действие са ми напълно еднакви.

не така голословно, със снимка, моля  Laughing
за теб или половинът е?

Бижу, Мл. 4 е
За мен си е Laughing

Май забравих да кажа, че съм със суха кожа през студените месеци и нормална към мазна през останалата година.

# 92
  • Мнения: 35 968
Благодаря!  bouquet
Чела съм, че на мъжете кожата е по-мазна и по-дебела, т. е. би трябвало продуктът да е по-изсушаващ. Като цяло кожата ми е добра /в смисъл безпроблемна, не красива  Laughing/, но от време на време минава в двете крайности - "суха-мазна".

# 93
  • София
  • Мнения: 849
Продукти без които не оставам: крем за лице, дезодорант, спирала и молив за очи. От спиралата и дезодоранта почти никога не съм доволна, затова търсейки подходящия имам по няколко. Не, че ползвам 6 спирали едновремменно, просто ми е жал да изхвърлям. Не обичам нещо да зтава зян  Confused И трупам, трупам ... С всички останали продукти се старая да не събирам повече от един резервен.

# 94
  • Мнения: 17 546
Като говорите за измиващи гелове, да похваля този, направо обожавам да си мия лицето с него!  Heart Eyes Разкошен е ефектът от него и изобщо не смятам да го сменям и да пробвам с друг.

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 11:53 от Бижy

# 95
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря!  bouquet
Чела съм, че на мъжете кожата е по-мазна и по-дебела, т. е. би трябвало продуктът да е по-изсушаващ. Като цяло кожата ми е добра /в смисъл безпроблемна, не красива  Laughing/, но от време на време минава в двете крайности - "суха-мазна".

Да, със сигурност на мъжете кожата е по-мазна в сравнение с нашата. Peace

Минава в двете крайности: "красива - най-красива"! Heart Eyes  Wink

# 96
# 97
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не мога да живея без очна линия(може и молив) и спирала.Просто не съм аз без тези два продукта,първата ми работа сутрин е да си  сложа линия и спирала.

# 98
  • София
  • Мнения: 231
Бижу, от къде го взимаш този гел, дали го има в аптеките или само онлайн? Благодаря.

# 99
  • Мнения: 318
Днес ходих до ДМ да видя дали вече са налични новите ФДТи на Max Factor (нямаше ги още), но пък се натъкнах на едни нови на Maybelline Super Stay. Тествах го на ръката- леко се нанася, лека покривност, финишът е матов, но с леко сияние (без каквито и да било брокатени частички). За съжаление светлите нюанси са с розов подтон...... Като го тествах ми допадна, така че съветвам момичетата със студен нюанс на кожата да му обърнат внимание Simple Smile

https://www.google.bg/imgres?imgurl=http://i.ebayimg.com/images/ … fCIQ4ZBAzCEEoPjA-

# 100
  • Мнения: 17 546
Бижу, от къде го взимаш този гел, дали го има в аптеките или само онлайн? Благодаря.
От Кауфланд го взех.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 243
Като говорите за измиващи гелове, да похваля този, направо обожавам да си мия лицето с него!  Heart Eyes Разкошен е ефектът от него и изобщо не смятам да го сменям и да пробвам с друг.
Аз пък съм супер доволна от - никакви проблеми не ми създава дори през зимата. Само заради поомръзване от време на време експериментирам. В момента съм с това , което успешно се справя с почистване на грим, без да ми дразни и пресушава. При това, мирише добре, за разлика от други продукти от този тип. Laughing

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 883
Аз съм от тези, които все са недоволни от измиващите гелове /от спиралите за очи също  Laughing/. Тези двата /с маслината и с розите/ май не съм ги тествала, но ще се поправя.  bouquet

# 103
  • Мнения: 2 787
Уф, ходих специално за маската със соли от Мъртво море на Балеа, и естествено е свършила  Grinning
Исках да направя сравнение, защото
Скрит текст:
Glam Glow изобщо не ме впечатли, а пък за парите си  ooooh!Но е възможно на моята капризна кожа да не дава ефект, наясно съм
Иначе спиралите на мейбалин са на страхотна цена Peace, взех си тази, за втори път Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 5 386
По темата на темата : Без крем лице , без ФДТ , без маска за коса и декоративна козметика НЯМА как да остана. Имам над 70 червила,над 30-на молива, над 10 отворени в момента спирали,над 20 кутии сенки, около 30-на лака/рядко ползвам/, 10 заздравителя или основи за лак/последните рядко ползвам/. ФДТ всеки ден ползвам- налага ми се както на повечето жени със склонност към хиперпигментиране на кожата/демек петна/.
Запаси неотворени много, но колкото повече трупам, толкова по-малко ползвам.
 Последно се затрупах с десетина душ-гела и теч.сапуни на Балеа. Имам доста лосиони и суфлета за тяло...
 Напоследък наблягам на био маслата и сухите олиа - ползвам ги за лице и за коса.

  

Общи условия

Активация на акаунт