Balea, Alverde, Catrice, Essence - 23 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 73 484
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 20 172
Бижу, дано ти хареса - сподели после! За мен е най, най-доброто на пазара! Утре съм сигурна, че няма да имаш проблема  Hug
Направо и аз ще ходя за него май.
Бижу, за какви пари го взе от Медея?

# 76
  • Мнения: 17 546
Ще споделя.  Peace  Аз постоянно ходя намазана с нещо, я балсам, я червило, дори у дома. Не от суета, а защото имам лошия навик да си гриза устните като се заплесна в лаптопа. Blush Blush На долната устна в ляво имам белег, гладко петънце ... ooooh! на място, което си гризкам редовно. Като съм намазана с нещо, не ми е вкусно и не ги ям Mr. Green но по принцип ми е суха кожата на устните, за разлика от тази на лицето?!?, въпреки мазилата и са силно набраздени. Много ми беше нужно нещо, което лекува кожата, а не просто да я мажа. Едно време мажех с меден козметичен вазелин, но не ми харесва аромата му никак. Иначе като се мажа постоянно с вазелин и балсами, смело мога да твърдя, че обемът на устните се увеличава! Grinning Особено като си легна вечер с плътен слой вазелин, на сутринта съм като ухапана от пчела Joy като тези, дето си пълнят устните с филъри. Crazy

9,69 струва балсамчето(добре че има цена на него, щото няма шанс да запомня иначе Laughing ).

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Така е, да. Иначе в палитрата, за която писах и ползвам, трите в десния ъгъл са хайлайтъри, трите по-тъмни цвята на долния ред са за контуриране, а двете светли жълто и розово са нещо като пудра-коректор. Комплектът задоволява всякакви изисквания.  Peace

А много ли са прахообразни?
Защото съм си харесала една такава палитра на NYX, но още се чудя...

# 78
  • Мнения: 1 140
Малее колко сте изписали  Crazy
По въпросите: Аз никога не оставам без няколко конкретни продукта: Бътъра за коса на Алверде. Косата ми е "frizzy" и само това я спасява за по- дълго време. Харесва ми и че трудно можеш да прекалиш с него, а дори и да го направиш не изглежда толкова мазно.
Също така и мъжкия измиващ гел на Алверде. Търсих заместник на този на Лавера. Съставките са идентични, само екстрактите различни, а цената му е два пъти по- ниска. И като действие са ми напълно еднакви.
Още един измиващ гел на Алверде- бебешкия измивен лосион или елфския гел в нова опаковка- много нежен, махам си спокойно очния грим с него. Дори и да влезе в очите изобщо не пари или дразни, а аз съм с "чувствителни" очи Heart Eyes
Друго must have не се сещам.. Thinking

# 79
  • София
  • Мнения: 20 084

В Лили в Мл.4 видях един хайлайтър на Ревлон, като по-розовия е по-хайлайтър, а по-теракотения си е повече руж според мен. Хареса ми доста, но имам два, не ползвам много, спестих си 21 лв с мъка Laughing , ама просто не го взех. Crazy

Бижу, къде има Лили в Младост 4? Питах Гугъл, но не казва.  Embarassed

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Взех си и на промо термална вода, огромен флакон + малък за чанта, на Avene за 19 лв.
Откъде? Не съм използвала досега и тези дни си мислех да взема.
От аптека Медея на Плиска. Флаконът наистина е гигантски и ме радва Laughing
В Лили в Мл.4 видях един хайлайтър на Ревлон, като по-розовия е по-хайлайтър, а по-теракотения си е повече руж според мен. Хареса ми доста, но имам два, не ползвам много, спестих си 21 лв с мъка Laughing , ама просто не го взех. Crazy

За мен течния камуфлаж на Катрис е по-добър от кремообразния в кутийката. Но аз нямам какво да покривам по лицето, само леки сенки под очите от нощните смени...

И добре, че не си го взела. Този хайлайтър от 2-3 години го гледам по стелажите, миналия месец го пробвах пак. Сериозно суочнах и след като разтърках с пръст, изчезна. Сякаш е прахообразна пудра. Нищо общо с истинския хайлайт ефект. За мен е.... нищо. Ако не беше в такъв цвят, щеше да става за цяло лице, но ефекта какъв ли щеше да е...

# 81
  • Мнения: 17 546
Бижу, къде има Лили в Младост 4? Питах Гугъл, но не казва.  Embarassed
Ами аз не съм много сигурна това 4 ли е или 3, но под един блок на ъгъл, преди беше "немски магазин", от другата страна на улицата е Лидл, а малко по-навътре има и Фантастико.

Не съм сигурна, че на моята, стара вече, кожа Laughing е добре да се хайлайтва баш в зоната на бръчиците отстрани на очите, та затова, иначе на мен ми хареса, че не е твърде видим този хайлайтър, iv4enceto_91.

# 82
  • Мнения: 35 969
Също така и мъжкия измиващ гел на Алверде. Търсих заместник на този на Лавера. Съставките са идентични, само екстрактите различни, а цената му е два пъти по- ниска. И като действие са ми напълно еднакви.

не така голословно, със снимка, моля  Laughing
за теб или половинът е?

Бижу, Мл. 4 е

# 83
  • Мнения: 20 172
Мерси, и аз мисля, че трябва нещо, което лекува.

# 84
  • София
  • Мнения: 20 084

Ами аз не съм много сигурна това 4 ли е или 3, но под един блок на ъгъл, преди беше "немски магазин", от другата страна на улицата е Лидл, а малко по-навътре има и Фантастико.

Много благодаря, сетих се къде е.  Hug Младост 4 е това.  Peace

# 85
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Не мога без мицеларна вода

Сега се връщам да изчета темата.
И хваля матовите татута на Мейбълин.Също толкова трайни и стават за база за грим някои цветове.


http://beautifullsin.blogspot.bg/2016/02/maybelline-color-tattoo … reamy-mattes.html

# 86
  • Мнения: 678
И аз имам доста продукти, без които не само не оставам, ами дори трупам. Душ-гелове - много. И ФДТ много, което малко ме притеснява, понеже те си се развалят. Само по спирала никога нямам повече от една, не само отворена а дори налична, освен когато е на приключване и съм взела следващата.

По обсъждана тема  Mr. Green
 

Взех си и аз душ-гелове на Балея от намаленията, които бяхте споделили. Благодаря ви. Отиват в запасите  Tired

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 883
Така е, да. Иначе в палитрата, за която писах и ползвам, трите в десния ъгъл са хайлайтъри, трите по-тъмни цвята на долния ред са за контуриране, а двете светли жълто и розово са нещо като пудра-коректор. Комплектът задоволява всякакви изисквания.  Peace

А много ли са прахообразни?
Защото съм си харесала една такава палитра на NYX, но още се чудя...
По принцип са прахообразни, но ако ме питаш дали се разпрашват - не се. Нанасят се нормално с четка и не стоят брашняно на лицето /аз съм със суха кожа/.
Виждала съм, че се предлагат и кремообразни палитри и стикове, но не съм ги пробвала.  Peace

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Така е, да. Иначе в палитрата, за която писах и ползвам, трите в десния ъгъл са хайлайтъри, трите по-тъмни цвята на долния ред са за контуриране, а двете светли жълто и розово са нещо като пудра-коректор. Комплектът задоволява всякакви изисквания.  Peace

А много ли са прахообразни?
Защото съм си харесала една такава палитра на NYX, но още се чудя...
По принцип са прахообразни, но ако ме питаш дали се разпрашват - не се. Нанасят се нормално с четка и не стоят брашняно на лицето /аз съм със суха кожа/.
Виждала съм, че се предлагат и кремообразни палитри и стикове, но не съм ги пробвала.  Peace

Май ще си ги взема  Grinning

# 89
  • Мнения: 1 476
Момичета, не видях някой да е постнал днешното намаление в Лили.

САМО ДНЕС

ШОК ЦЕНА

-20%

парфюми и тоалетни води

Отстъпката не важи за артикули, които участват в други промоции или имат по-висока отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт