PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 5

  • 75 594
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 144
абсолютно, при това абсурден, вече и пеленачетата разбраха, че и кръшка.
ПР бюлетина днес вкарва в микса и Иги Азалия
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3560306/Iggy-Azalea … -white-women.html
Последното от Рита
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3560068/Rita-Ora-sh … aunting-wife.html

И за капак забавни излияния от Кени т.е. от ПР екипа на Кардашияни на уебсайта и,
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3560247/Kendall-Jen … ord-10-years.html
Looking ahead: Kendall Jenner posted on her website KendallJ.com on Tuesday that she would like to have a handsome husband, a couple of kids and a house in Malibu in 10 years; here she is seen on April 17 at Coachella...
Kendall - who has been dating Lakers star Jordan Clarkson - added: 'If I were building my perfect world on the game, this is how it would look: I'd have a beautiful, secluded house in Malibu with a gorgeous husband and a couple of kids.
'Seeing models like Cindy Crawford and Gisele live chill but extremely fortunate and blessed lives seems like exactly what I would want.'


много ми харесва как обявяват някого за нейно гадже,
когато не е сигурно дали въобще са се засичали в живота,
което в случая е особено видимо, защото дните на Кени минават почти изцяло пред папараците.

# 721
  • Мнения: 14 502
А дали това пак не е някой трик на Бионсе да си дигне продажбите на новия албум? Както миналата година по време на турнето им с Джей Зи постоянно се говореше за раздяла, накрая някой "отвътре" издаде, че всъщност всичките слухове си ги пуска сама Бионсе?

# 722
  • Мнения: 398
Не помня дали писах по темата Кендъл и спортист - но това ми се струва доста тъпо от страна на Крис. Спортистите според мен са със значително по-нисък профил от този, който Кендъл претендира да има. В същото време, заигравките със същия пол съвсем не означават, че тя не се вижда в бъдеще с мъж.  Peace

Иначе сагата Бионсе продължава: https://mic.com/articles/141835/azealia-banks-slams-beyonc-s-lem … social#.CDhMhFgMM

Съгласна съм тук - не може едновременно да изваждаш унижението си и страданията на показ и в същото време да се титулуваш като модел за подражание за млади момичета.

# 723
  • Мнения: 9 144
А дали това пак не е някой трик на Бионсе да си дигне продажбите на новия албум? Както миналата година по време на турнето им с Джей Зи постоянно се говореше за раздяла, накрая някой "отвътре" издаде, че всъщност всичките слухове си ги пуска сама Бионсе?

По първият ти въпрос, естествено, че продажбите са над всичко  Peace
По втория извинявай, ама глупости, Бионсе сама не е направила нищо през живота си, освен да пее и да напише няколко песни, първо баща и вземаше решенията, като неин мениджър, после Джей Зи, той и е мениджъра от години, той решава какви слухове да се пускат и как.

Набива се на очи как фенчетата и атакуват Рейчъл, но него не пипат, едва ли са толкова тъпи  ooooh!

Не помня дали писах по темата Кендъл и спортист - но това ми се струва доста тъпо от страна на Крис. Спортистите според мен са със значително по-нисък профил от този, който Кендъл претендира да има. В същото време, заигравките със същия пол съвсем не означават, че тя не се вижда в бъдеще с мъж.  Peace

Спортист по две причини, за тях рекламата също е важна и ще слушка и ще прави каквото му се каже, а не като Орландо Блум, също е добре да няма гей-слухове като Хари или Люис Хамилтън Peace

За да вижда в действителност бъдеще с мъж се предполага, че трябва поне да е би-, а тя не е.
Ако беше би- щеше да има истински връзки с мъже не само партенки. Вече е на 20  Rolling Eyes
 
Имената, които пресата е спрягала с нейното са вече към 15-на мъже, бях сложила видеоклип по-назад по темите, от тях единствената и връзка която според мен няма ПР и която изглежда истинска е била с някакво момче още като ученичка, при това не е продължила дълго. Всъщност ти като по-наясно със сериала ще кажеш имало ли е драми в предишни сезони  Tired
От друга страна с Лорън са вече втора година, това не е обикновена заигравка  Peace


пп
Видеото https://www.youtube.com/watch?v=b_85jn0y3vo
В допълнение http://www.whosdatedwho.com/dating/kendall-jenner и http://www.teen.com/2015/05/10/celebrities/kendall-jenner-dating … eline-pictures/#1

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 12:11 от Mrs. Swift-Kloss

# 724
  • Мнения: 398
Кендъл винаги е била най-обрана и дискретна от сестрите, не е имало драми. Но смятам, че младите хора с много пари и голяма популярност, буквално правят каквото си искат, а после някой минава след тях и пуска 'правилната' информация за тях. Така че няма как да сме убедени каква всъщност е нейната сексуалност.
Но наистина, за мен връзка със спортист е няколко крачки назад.
А цялото семейство К. може само да благодари, че Кание е видял нещо в Ким, че да им се вдигнат малко акциите. За мен в началото са си доста жалки.

# 725
  • Мнения: 9 144
Напротив, можем да сме напълно убедени във връзката и с Лорън  Peace
Интересува ли те да ти копирам МегаМега пост по въпроса?

Също можем да сме сигурни и, че, ако е имала връзка някога с мъж мама няма как да го е подминала  Money

# 726
  • Мнения: 398
Слагай, нали тази тема е затова  Flutter

# 727
  • Мнения: 9 144
Уф, ама не ще, много е инфото  ooooh!
Ще трябва да го кълцам, а вие да се заредите с търпение  Confused

Междувременно, за размисъл, ей ги гълъбчетата с еднакви сърчица


Както и вече наблюдавания при блондинките феномен - twinning




С един и същи чифт очила

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 13:14 от Mrs. Swift-Kloss

# 728
  • Мнения: 9 144
Кара е такава късметлийка, направо не знам откъде и дойде джакпота,
особено както се беше хързулнала по нанадолнището с МРод и Селена...  Crazy

# 729
  • Мнения: 98
Тука коментирате май само каквото ви изнася. Laughing
Не смеете май да кажете и думича за очевадните неща.  Joy
Истината е друга пък вие продължавайте да си вярвате,че Тайлър и моделката са заедно.  Mr. Green







# 730
  • София
  • Мнения: 23 110
Аууу, каква страст на талази се излъчва от тях.  Joy

# 731
  • Мнения: 9 144
Разбрахме вече че четенето с разбиране ти е проблем

Затова ето ти го пак нагледно, ако не го схващаш проблемът ти е доста сериозен, кажи на мама, че ти липсва всякаква връзка с реалността

 


# 732
  • Мнения: 9 144
И след като Бейлис повдигна въпроса, да доразкажа повода за романтичните снимки по-горе
Карли е била снощи на гала-вечеря за включването и в списъка на 100-те най-влиятелни личности в света от сп. Тайм, миналата година Тайчето беше в същия списък. Хич не е зле за някаква си моделка, а?


На гала-вечерята е завела естествено и паравана си от повече от 4 години Джошуа Къшнър, същия, скрит гей, от семейство на ортодоксални евреи мултимилионери, пари натрупани от дядо, с баща бил в затвора за данъчни машинации и чиято сестра всъщност е изпортила бащата и оттогава е прокудена.
Брат му Джаред е женен за Иванка Тръмп. Money



Заради мама Къшнър и това, че семейството са ортодоксални евреи Иванка приема юдаизма и изучава почти 3 години Талмуда преди да се омъжи за Джаред.
Карли никога не е била на семейна сбирка у Къшнърови, има си хас някаква си там моделка на бельо  Joy
Джош никога не е бил на семейни сбирки у Клос. За разлика от... Тайчето  Mr. Green
която имала навика да хване самолетчето от Нешвил, както тук си хващаме такси и да отиде на вечеря в неделя у сем. Клос в Сейнт Луис.

Последна редакция: ср, 27 апр 2016, 14:40 от Mrs. Swift-Kloss

# 733
  • Мнения: 9 144
Карли определено се възползва максимално от договора си с папараците и от това, че Тайчето е снимана от папараци все по-рядко (за нейните критерии, разбира се  Mr. Green)
Тай пак февруари вс Карли онзи ден снимана как отива на парти на шефа на Виктория Сикрет

twinning

# 734
  • Мнения: 14 502
И на мен точно начина, по който си държат ръцете ми направи впечатление Peace

А семейната история на сем. Кишнер - Къшнър ми хареса, знаех само, че са евреи медийни магнати Laughing

Общи условия

Активация на акаунт