ЮЛСКА ТЕМА 35

  • 77 443
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 841
Пине, представи си твоето по две. Тогава ще се чудиш защо ди се оплаквала като си била само с едно. И аз сега се чудя на себе си.

Аз сеир не съм гледала, но ако още в началото споделяме трудностите, то никой няма да се навие да има деца. Пък ако беше толкова гадно нямаше ние лудите да се навиваме на две, че и повече деца.

# 106
  • Мнения: 11 747
Agnes, ясно ми е, Мъхчето си мисли, че ако беше едно и.... щеше да бъде романтично. А не е. И, че щеше да бъде по- добра майка, а не сме по- добри, майките на едно.

# 107
  • Мнения: 4 709
Пине тази майка не е видяла още нищо, тепърва се почва нейната. Като върна времето назад, проблемите с голямата почнаха след като стана 7-8 клас. 13-14 годишна, и още ми вдига кръвното/а вече не живее с нас/, та това малкото с нищо не може да ме трогне, и да изцапа, и да разхвърля, като се сетя какви ги върши голямата, хич не мога да и се ядосвам за дреболии. Какво като е изцапало детето, докато яде, я сега си представете да ви каже "Ти пък коя си та ще ми кажеш", " Ще изляза пък да те видя как ще ме спреш /това за дискотека на 14-15г/" или с някой непрокопсаник с който излиза, ти му говориш, то "обичам го, и ще си правя каквото си искам" Та кое би ви ядосало повече, и кое наистина е проблем? Дано с това малкото съм случила, и не чувам повече в живота си такива словоизлеяния, че иначе втори път ще взема да се  #2gunfire А тези малките бели се забравят наистина, спомням си само големите - подстригване, въргаляне в огнището с кучето, гримиране на 2,5-3годишна възраст, ей такива неща.

# 108
  • Мнения: 11 747
Скарлет, това го кажи на майките на 9-годишните, дето ги наричат пубертети и тийнейджъри, щото явно нямат търпение и си мислят, че това са то проблемите на големите деца  Laughing  Аз за 14-годишните не се и съмнявам. Макар, че и там не е толкова страшно, всички сме оцелели. Е, не всички. Това е страшното, тези които тогава откриват наркотиците и други неща в тази посока. Твоята дъщеря си е добра, даже. На мъжа ми съученик убил майка си и баща си, от най- елитната гимназия в града, добре се е учило, иначе момчето.

# 109
  • Мнения: 4 709
Ужас! И в нашата гимназия имахме такъв случай, едно момче в 11 клас уби брат си /близнак/ и майка си преди години, да не дава Господ такива проблеми. Майките на 9-годишните още нищо не са видели  Mr. Green А за моята дъщеря само се питам "Къде сгреших?". Обаче при нея е ген, трети път допуска една и съща грешка, и вместо да се поучи, тя съм сигурна, че пак ще направи същата простотия, не знам как успява. И всеки път и казвам, че не може все другите да са виновни, да погледне собствените си грешки, е да ама това води до скандал, аз как може така да й говоря  ooooh! вече ме е страх да кажа пред нея каквото и да е. Гледаш го, глезиш го, не спиш по цели нощи, и накрая не смееш да изкажеш мнение, че да не се скарате, не е честно пък  Crossing Arms

# 110
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
Ох,да тепърва ще разбираме какви са ядовете покрай по големите деца,но сега тези ни се струват големи.
И дето казва сестра ми "сега се оплакваш,че плаче и не можеш да се наспиш,а после ще го чакаш да се прибере и пак няма да спиш" Rolling EyesМай май си е така.Да си спала преди да родиш ми казва  Whistling
Мъх според мен трябва да действаш от раз с бибата.Настрой се психически за мрънкане и истерии и действай.Аз така се отървах и за мое учудване не беше толко тежко положението.В началото да,но бързо мина,А той беше от много пристрастените  ooooh!
Аз не смятам,че съм перфектния родител.Много грешки съм допуснала досега и сигурно ще има и много занапред.Лошото е обаче,че късно ги осъзнавам. Sad

# 111
  • Мнения: 11 747
Все пак, между неспането по бебешки причини и неспането от притеснение кога ще се върне, има поне 10 години пауза  Simple Smile Тях чакам аз Simple Smile
Аз пък не виждам да съм направила някакви грешки като родител. За момента съм доволна от себе си. По- нататък ще видим.

# 112
  • София
  • Мнения: 790
Послушах ви аз. Снощи в яда си (справка фб) просто ѝ я взех и казах, че съм я хвърлила. Бая рева, но все пак заспа. Ще видим днес как ще е, но не беше чак толкова тежко положението, колкото предния път, когато се опитах да я махна от раз. Обнадеждена съм. Може би защото се чувстваше виновна, заради белите, които сътвори и почувства, че си е заслужила наказанието. Кой знае.

Вие откъде знаете, че не съм права? Нямали сте две на една възраст наведнъж, за да направите разликата. И аз няма как да сравня. Не ме разбирайте погрешно, не казвам, че съжалявам, че са две. Просто, ако някога имам трето, вероятно ще го гледам с много повече любов и привързаност, защото ще си давам сметката колко бързо отлита това време, в което са мънички. Тогава вероятно ще се обвинявам за други неща.  

# 113
  • Мнения: 11 747
Вероятно трябва да спреш да се обвиняваш за каквото и да било. Брей, аз за нищо не се самообвинявам, чак се замислих  Laughing

# 114
  • Мнения: 681
За разлика от Пина щях да кажа, че каквито и да са обстоятелствата, все ще се обиняваш, защото това е твоята същност и не почива на обективната реаалност.

Не се бях замисляла отдавна по този въпрос, но аз май се обинявам единствено за нервността и крясъците. Определено обаче все по-активно работя върху себе си, защото вече трябва да се внимава с бъдещите спомени.

# 115
  • Мнения: 4 709
Аз не смятам,че съм перфектния родител.Много грешки съм допуснала досега и сигурно ще има и много занапред.Лошото е обаче,че късно ги осъзнавам. Sad
С второто ще ги изчистиш  Mr. Green
Пине сега е идеалният период, защото проблемите май като се замисля почват като тръгнат 1 клас, а вече сме минали неспането в бебешкият период, така че наслаждавайте се.
Мъхче и сега са малки, затова радвай им се, и не се ядосвай за дреболии. Като ме гушне и каже"Аз обичам мама" направо ме разтапя.

# 116
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
Да не се заричам,но второ надали ще има  Naughty

# 117
  • София
  • Мнения: 377
Все пак, между неспането по бебешки причини и неспането от притеснение кога ще се върне, има поне 10 години пауза  Simple Smile Тях чакам аз Simple Smile


 Joy Ха ха, през тези 10 години се подготви за палене на различни неща с цел експериментиране. Разглобяване на часовници и телевизори, пак със същата цел. За изказвания "мразя си живота" и то защото не е изхвърлил кофата при положение, че му се повтаря по 100 пъти да го направи. Всичките учители са против него, а математичката имаше наглостта да му напише 2, само защото детенцето ми не е разбрало (два месеца след започването на учебната година), че трябва да си купи пергел и да си напише домашното. Гняв и джасане на врати, защото му отказваш да седне на лаптопа да играе в 22.00 часа, при положение, че е на училище сутринта, но пък Даниел го чакал да играят. Ходене цяла зима без шапка и по къси чорапи до глезените, защото му е топло. Извеждане на кучето и прибиране без него, защото го е забравил навън. Реплики "казах ти да ми купиш евтино яке, сега не съм виновен, че съм го скъсал".
Много мога да пиша, но ще спра, че ме хващат бесните.

Джине, работя от 15 октомври. Когато ми се обажда по телефона бях на работа и затова не можех да говоря.

Бемол, дано се оправи до сряда, но за сега не е добре. Вече 5 дни е с температура и ужасна задушаваща кашлица.

# 118
  • Мнения: 4 841
Този грип бил ужасен. Весе, бързо да му минава на детето. Какви лекарства му изписаха? Изпадам в ужас вече като се сетя за болести. Ого май пак се мъчи да кашля, а е бил само седем дни на ясла от последното боледуване.

# 119
  • Мнения: 726
Познайте кой пак е болен.Не стига че ММ още не е оздравял, ами вече сме болни всички останали освен Ники. Стискайте ми палци да не се разболее, че просто не ми се мисли. Баба е с 38 и даде отбой, да видим дали на ММ ще му дадът болничен за гледане на дете при положение, че аз съм в майчинство.

Общи условия

Активация на акаунт