ЮЛСКА ТЕМА 35

  • 77 383
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 484
Извинявайте за супер неграмотния пост по-горе, вчера го писах от телефон и после не погледнах какво е написал редактора.

# 676
  • Мнения: 11 747
Ро, на Кубо правят детски РД, на Ментол също.

# 677
  • Мнения: 1 350
Джине, много Съжалявам. ..Лека му пръст! Бъдете силни! 
Много ме е страх от това. ..да загубя близките си.

# 678
  • varna
  • Мнения: 871
Джине, моите съболезнования Sad Знам колко е гадно да загубиш така ненадейно близък човек и то без видима причина Sad
Ро, и на мен като теб ми е непосилна организационната част и ще се ориентирам към нещо с външен детски кът. Иначе Бемоли, плажни партита на самия плаж на самите деца са им скучни все още, понаблюдавах няколко. Обаче сега на 1 юни бяхме в новооткритото Кални бани и много ми допадна, честно. Сепарета, шезлонги, чадърчета, мини басейнче, коктейли и хапки - Ема не спря да лудее напред назад, дори и в пясъка се завря за малко. Ще го включа в опциите може би.
Бтв и аз споделям фрустрацията на Пина, трети ден не мога място да си намеря, сума ти теми изчетох, оглеждах и май ще ходим до Младостите и ние, няма начин. Такова безобразие никъде няма, да живеем до 2 градини, а да я водя на 6-7 км. с колата #Crazy #2gunfire

# 679
  • Мнения: 317
Джине, приеми и моите съболезнования!

От днес жената, която гледа Кико, няма да е с нас до края на лятото. След това ще може понякога и почасово, евентуално. Много ми е мъчно, една ера си отива Simple Smile Пък и тя е човекът, който ми създава най-голям комфорт и сигурност и на нея разчитам най много.

Така че започвам да мисля за есента как ще подредя нещата.
Умирам за отпуска, момичета, винаги преди почивка се влача към заветната дата. Вкъщи всичко е хаос, нямам сили да се справям, летя нагоре надолу, очаквам с нетърпение. На 19.06 заминаваме. Горе ръцете! Никой не знае накъде. Тази година никъде не сме ходили (май само 1 път за 2 дни, но ми се струва като миналия век). Имаме колебание - Гърция (но не знам къде водата ще е топла за Калоян) или както се шегуваме - европейско турне. Иска ми се да стигнем през Белград до СЛовения и техния Национален парк Триглав. Но пък така няма да сме на море, а и пътят е доста - няма да е почивка.

Сега се опитвам да проуча къде и какво можем да направим за 12тина дни. Преди това малкия ще го пратя на село при баба и дядо, а той така не хареесва баба си ..... Надявам се обстановката да го развлече и да се забавлява с поливане на градината, кокошки, разходки, въздух...

# 680
  • Мнения: 2 381
Джина,съжалявам за загубата ти.
Моите от подаръци не разбират за рожден ден. Голямата вече ще празнува скромно- две деца и повече забавления с нас.
Увеличаваме дните за д. градина. Вики си търси деца. Спането го мисля много и ми е проблем там.Много късно според мен се събуждат и късно у нас си ляга.

# 681
  • София
  • Мнения: 790
И тук да напиша: Освобождаваме нашата детегледачка от октомври. Ако някой има интерес, върви в комплект с моята препоръка.

# 682
  • Мнения: 2 381
Честит празник на всички празнуващи през юни юлчета. Да са здрави!
Ние сме в България и почиваме прекрасно. Тази година съм решила да виждам само хубавите неща.
Темата съвсем замря Sad

# 683
  • София
  • Мнения: 790
Да са здрави, Ники Simple Smile До кога сте в БГ? Иначе всички сме във фб. Чакаме те и теб Simple Smile

# 684
  • Мнения: 1 350
Ей,Ники ....ми по -активи сме във фейса ,ккакво да се прави Simple Smile)))
РАдвам се ,че си на родна земя ,наслади се на всичко докрай !
Аз сега съм в размисли за рождения ден ,въпреки ,че има почти месец дотогава.Чакам снимките ви и ще крада идеи Mr. Green Пина ,в теб ми е надеждата да ме вдъхновиш .Единствено знам ,че тортата ще е с Франклин Crazy Оттам ми идва идеята са украса с костенурки,картонени шапки за главите на децата ,които с баткото ще правим ....Но адски ме мързи  Rolling Eyes
Джине ,кажи с две думи как сте Hug

# 685
  • Мнения: 11 747
Данче, струва ми се, че кой знае какви идеи няма да дам. Никой не показва снимки във Фейса, пак само аз ще съм, ама какво да правя, нарцис съм  Mr. Green Тортата планирам да бъде обикновена торта, която ще правя сама - ужас. За последен път. Даже имам притеснения, че може да има разочарована рожденичка. Не съм и споменавала, че може да избира торта, но тя днес поиска да е с Мики маус. Казах, че няма да е, а тя заяви - само с куче тогава (какво куче?!) Казах, че ще е обикновена, да не се надява. Няма да му избягаме на тоя кич, то е ясно, поне да го отложа. Освен кича, но ми омръзна след всеки РД да я боли корема и да ака в електрикови цветове. То не е само тортата, цялото меню е все едно искат да ги отровят децата, ама нейсе. Забелязвам, че менюто за родителите е значително по- човешко, докато на децата само най- блъсканите с отрови неща се дават.

# 686
  • Мнения: 11 747
Юлия е в банята и се къпе сама. Пуснала водата в мивката, взела сапуна, натъркала се с дебел слой най- вече по корема, горната част на краката и дудата - била мръсен. Аз не мога да гледам и се оттеглих.

Призоваха ме с възгласи - боли ми дупито! (ми как няма да те боли (люти), като си го напълнила със сапун?!)   ooooh!  Tired

# 687
  • varna
  • Мнения: 871
Леле, Пине, с глас се смях, ама на тебе едва ли ти е смешно. И у нас вече имаме хиляда ситуации на ден, защото Ема иска вече всичко сама да прави, но се старая да съм "Дзен", както казва Агнес.

# 688
  • Мнения: 4 841
Дзен щото иначе на 4ти километър ли беше...

Водата в мивката е хит. Пълнят, джвакат, водата от душа си тече...

# 689
  • Мнения: 681
О, аз за водата съм много серт, казала съм, че не се хаби, защото няма да има за животните в Африка! Действа понякога!

Пине, детското меню за РД аз го измислям и никога не е било електриково, На тема храна съм непримирима. Даже ще се боря и с менюто в детската градина, да видим как ще ми се получи. Не съм от тия, които реформират институциите.

Благодаря, че сменихте темата тук, бях се натъжила ужасно от последните споделени неща, от историята на Терп... Мисълта за остаряването ме души абсолютно всеки ден. Постноянно си блъскам главата каква майка щях да бъда преди 10-15 години, успокоявам се, че нямаше да съм за пример, не, че сега съм, естествено...

Последна редакция: вт, 05 юли 2016, 10:57 от Bemol

Общи условия

Активация на акаунт