Отговори
# 15
  • Мнения: 474
Не,на_ЖК_ходя_сама(аз_съм_23_г.с.)
Мъжът_ми_има_собствен_бизнес_и_е_важно_да_работи.А_и_
татковците,които_виждам_да_идват_на_ЖК_обикновено_
седят_отвън.До_сега_в_"Шейново"съм_видяла_само_1_татко
вътре_и_то_имаше_някакви_проблеми_и_2_лекари_коментираха
__дали_да_се_прекъсва_бремеността_на_жената.
Мъжът_ми_е_идвал_с_мен_само_на_феталната_
морфол._на_3Д-ехографа,за_да_чуе_че_ще_бъде_момче.Simple Smile
На_раждането_е_абсурд_да_присъства.На_него_му_става_лошо
като_си_порежа_пръста...Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 910
На консултациите идваше, когато можеше да излезне от работата. На раждането ми се искаше да присъства. От момента, вкойто мъжа ми видя бебето на ехограф, как тупти сърчицето му , искаше да присъства и на раждането. Може да се каже, че нашето момченце го родихме двамата... Grinning

# 17
  • у нас
  • Мнения: 660
До сега само 2 пъти не е бил с мен на ЖК.За раждането се двоуми.Не че го е страх(той е стоматолог)но все още не е решил дали иска да присъства.На първото не беше до мен и си мисля,че и аз ще съм по-спокойна ако изчака отвън.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
Само една консултация е пропуснал, на всички други бе с мен. На раждането също бе до мен!  Simple Smile

# 19
  • varna
  • Мнения: 404
не е идвал на консултациите-просто не виждам смисъл да виси с мен по коридорите и после да гледа как ми мерят кръвното!на видеозона идва,защото му е интересно да гледа бебето!А за раждането аз определено не искам да е с мен

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Не е идвал всеки път на консултация. Даже, като се замисля е идвал само на 2 консултации. На едната гледа в 6-и месец плода на видеозона.
Не е присъствал на раждането, но и аз нямаше да го допусна. Имам особено мнение за тези присъствания - смятам, че раждането си е женска работа... Crossing Arms

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Никога не е идвал с мен на консултациите и не исках и да присъства на раждането,защото знам че гледката няма да е приятна.
Също  Peace

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ.
Нито на ЖК, нито на УЗ...само ме караше до там. За раждането пък да не говорим...за чиф ми е  newsm78

Пък те дЯцата и без това не са негови  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 8 769
Пък те дЯцата и без това не са негови  Twisted Evil
Днес си във вихъра си просто! Joy Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 2 663
Винаги идваше с мен на прегледите,гледахме да ги правим така,че да може да е с мен и той да види бебчо.Само  май веднъж бях сама...
И той и аз искахме ад е с мен на раждането,обаче то стана толкова бързо за 30 мин едва ли не ,че нямаше за кога,а и доктора ми ме разубеди като ме приеха

# 25
  • Мнения: 7 640
задължително ходехме вкупом на ЖК. За раждането обаче си бяхме на едно мнение- не е за мъже.

# 26
  • Мнения: 3 356
На официалните -не.И без това се висеше безулно по 4-5 часа.На частните- повечето пъти.
Не съм искала да присъства на раждането.

# 27
  • Мнения: 1 382
На прегледите винаги е идвал с мене,но на самото  раждане не присъства.Стоеше си послушно в коридора.Нещо се беше спекъл  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 873
На всички ЖК е с мен по негово желание, но на раждането категорично не исках!

# 29
  • Мнения: 949
Почти не е пропускал прегледите,искаше и на раждането да присъства,но аз не бях съгласна!

Общи условия

Активация на акаунт