Отговори
# 75
Аз все още не съм родила. Предстои ми към края на април. Мъжа ми идва с мен на ЖК, но не винаги влиза. По-често седи отвън. Аз бих искала да присъства на раждането, но то ще е секцио и в болницата, в която ще раждам не дават на татковците да присъстват. Мисля, че и той не може да реши дали иска да присъства или не.

# 76
  • Мнения: 1 559

  Не знам, защо така
повечето от вас са против таковците да присъстват.


Защото това е типично български манталитет..
Ти сама виждаш в чужбина(Европа ),как мъжете си знаят,че трябват да присъстват.И то присъстват с желание..а при нашенско(чувала сам такива грозни думи от устата на бг-мъже)...че кажи ми после как жените да искат половинките им да са с тях в този момент...

# 77
  • Мнения: 10 758
С първото - идваше на всеки преглед.С второто - изобщо.Не е присъствал на раждането.

# 78
  • София
  • Мнения: 361
идва с мен на всяка консултация Peace
а за раждането - аз неискам да присъства, а и той има проблеми с кървищата Naughty

# 79
  • Мнения: 518
само някой да опита да го спре bambam
заедно сме още от консултациите преди да забременея!

# 80
  • Мнения: 46 640
Не е изпуснал нито един преглед в ЖК.
На раждането не го пуснаха, защото в тази болница няма възможност за присъствие, още повече на секцио.
Бих заменила всички придружавания в ЖК с/у присъствие по време на разждането, но нямах избор, никога не ми е бил нужен толкова много  Confused

# 81
  • Мнения: 670
Три пъти е идвал с мен. Единия път на 2D ехограф, а другите два пъти на 4D. На раждането беше в болницата, но чакаше пред операционната.

# 82
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Никога не е идвал с мен на консулатции и прегледи. Нито пък е присъствал на раждането. Първия път като родих си видя детето на 5 ден като ме изписаха. Втория път го пуснаха докато бях в реанимацията да ни види за малко и след това на изписването. Но пък и двата пъти след това навакса - къпеше, преобуваше и друсаше по нощите.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами и при нас таткото все беше на работа. То и сега е така. Само веднъж дойде с мен на консултация. А на раждането да присъства и дума не можеше да става. Той припада като му взимат кръв от пръста. Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 378
идва винаги, когато може, но категорично не го искам по време на раждането!

# 85
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Идва на "по-важните" консултации - когато се гледа бебето, например. Те другите са и по-скучни. Непременно ще е с мен на раждането - подготвен е, даже почти е прочел "Партньор в раждане" и други материали и е готов да ме изражда в колата, ако се стигне дотам  Laughing Надявам се, да не.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Първият път идваше доста често на ЖК. Тогава работеше само на една работа и имаше възможност да ме придружава. Сега при втората ми бременност успя да дойде само два пъти. И при двете раждания чакаше пред залата, но не съм и помисляла да присъства! Wink

# 87
  • Мнения: 2 381
Не пропусна нито една ЖК.
Когато докторът попита:"Таткото ще дойде да снима, нали?!" Двамата се спогледахме и бяхме единодушни в решението си.Със сигурност нямаше да му е приятно да гледа как ме режат.

# 88
  • Мнения: 1 146
Идва, когато има възможност. Иначе е много ентусиазиран, но работата......
При раждането категорично не го искам да е до мен, а и той самият няма особено желание Laughing

# 89
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Таткото идва 1-2 пъти, по мое настояване, за да види полът на бебчо;
аз и той бяхме категорични, че той няма работа и място по време на раждането Peace

Общи условия

Активация на акаунт