RYANAIR - 2

  • 109 781
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Milano
  • Мнения: 3 658
От сайта на летището за транспорт с Медитерранео Холидейс се вижда, че транспорт до Кастейон е 12 евро (до Валенсия 20 евро), оттам с влак най-ниските цени са ок.7-8 евро, купени предварително (от днес за утре гледах 17-19 евро), т.е. да намерите нещо под 20 евро на човек до Валенсия е невъзможно (за момента).


Гледах и един сайт с таксита - 67 евро до Валенсия, тоест при 3-ма човека е едно и също какво ще хванеш.


И тук почна цепене на стотинката на две, като в темата за Уиз...ако трябва да смятам цените на паркинга за колата на летището трябва въобще да не пътувам.

# 736
  • София
  • Мнения: 6 559
И тук почна цепене на стотинката на две, като в темата за Уиз...ако трябва да смятам цените на паркинга за колата на летището трябва въобще да не пътувам.
Simple Smile off topic: Преди да отида за първи път във Венеция чета по форуми и пътеписи куп страници за тоалетните. Викам си е голям проблем е явно с тоалетните и тия канали. После се оказа, че на хората просто не им се давали 2-3 евро да седнат да пият по едно кафе и да ползват тоалетната на заведението. Та, разни хора - разни идеали.

# 737
  • Milano
  • Мнения: 3 658
Понякога се изказвам за нещата, които ме дразнят Mr. Green, това особено много.

По 10 пъти на страница се пита кога ще има намаление (за Уиз), като някаква манна небесна...да спестиш 2-3 евро (ако ги спестиш).

За размерите, Захаринка, единият ми ръчен е 23см широк и не влиза (веднъж го мерих), обаче аз си знам че в Милано минавам с него (да не казвам, че някои са с очевадно големи куфари) и нищо не им казват.
В Испания - също.

Изключение - един път в Барселона.

По мое виждане момичето се ''подразни'', че никой не искаше да купи билети за трансфер на Терравижън и почна да мери всички куфари.

Докато пишеше квитанцията на един китаец, минах ''непроверена''.

# 738
  • Мнения: 4 031
Ние сме 4 човека до Валенсия, скъпичко ще ни излезе от Кастейон до Валенсия и обратно, но проблема си е мой, че не съм гледала къде лети Райнеър. Поблазних се от ниските цени, видях в името на дестинацията Валенсия и през ум не ми мина, че всъщност не е баш Валенсия. Сега или трябва да прежаля 360 лв за четирите билета или да дам още толкова за транспорт до Валенсия.

# 739
  • Milano
  • Мнения: 3 658
http://www.it.taxi-valencia.es/offerte.html

Пише 67 евро от летището до 4 човека от Кастейон.

Освен това те оставя на адрес и не следиш разписание.

Прежалваш парите за транспорта и се наслаждаваш на ваканцията.


пп. питаш ги на мейл, не ми излиза нищо като въвеждам данните.

Или търсиш други компании.

Последна редакция: чт, 28 юли 2016, 17:42 от regina di cuori

# 740

Общи условия

Активация на акаунт