Забременели след инвитро - тема 19

  • 56 515
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 213
Грешка моя  Embarassed Поправих се   Wink Дала съм ги малко напред - на 07.12 -започвам 4-ти, на 08.01-5-ти , на 09.02-6-ти и днес 10.03 -7-ми

Значи по твоята схема, аз трябва на 17.03 да вляза в седми месец.  Simple Smile Между твоята схема и онази на сайта има само няколко дни разлика в плюс, но според мен за многоплодна бременност този плюс не е много от полза. Така терминът ми се измества с още няколко дни напред до 20,06, ама едва ли ще го докарам чак до тогава.  newsm03 Все повече свиквам с мисълта, че до 01,06 ще се пръкнат моичките.  Laughing

# 721
  • България
  • Мнения: 3 621
На мен ми е тоооолкова хубаво да съм бременна, че все се надявам да изкарам до термин Simple Smile
И първия път така се чувствах, аз и преди съм писала - родих седмица след термина и хич и не бързах Simple Smile Добре, че на близките бях казала термин 25.05, а не както беше официално 19.05

# 722
  • Мнения: 2 144
Някой знае ли какви са тия Фракции на комплемента? Моят Серумен С3 е висок. И в 7г.с. ме викат за sFIt1 и PIGF.

# 723
  • Мнения: 19 690
Отговорих ти в другата тема.

# 724
  • Мнения: 165
Здравейте момичета,
Включвам се малко късно в темата, но я следя доста отдавна и съм безкрайно щастлива, че дойде и моето време да пиша точно в тази група. Надявам се да ме приемете при вас Heart Eyes
Бременна съм след инвитро в Истанбул - болница Мемориал от първи опит. Тук имам един неуспешен точно преди една година.
Терминът ми е на 11.06.2016г. и очакваме момиченце. Към настоящия момент карам една спокойна бременност, като изключим ужасните киселини. Не ми помогна нито прясно мляко, нито газирана вода, нито зелени ябълки. Единственото от което имам успокоение е Neo Bianacid- много приятни ментови хапчета, които се смучат като бонбони. Стават за бременни и кърмачки. Лекарят от ЖК ми каза, да си ги бия без да се притеснявам. Иначе по принцип ходя на прегледи при Д-р Сигридов. Понеже ми предстои тези дни преглед при него си пуснах Хемоглобин - 115 g/L ( реф. стойности  120-160), Витамин В 12 - 175.20 pmol/l (терапевтични граници 141-489), Витамин D  - 54.33 nmol/l (терапевтични граници 50-120). Д-р Сигридов ми е казвал, че тези референтни граници не се отнасят за бременни така, че за сега не мога да преценя дали са ок изследванията или не. По негова препоръка пия билкова кръв и бирена мая, а отделно по препоръка на доктора от ЖК желязо - Малтофер. Това е от мен за сега. Бъдете здрави и пазете бебчетата newsm51

# 725
  • Мнения: 19 690
ayra, добре дошла Hug

# 726
  • България
  • Мнения: 3 621
ayra, добре дошла при нас  Hug И моят термин е 11.06.16
На мен резултатите ти си ми изглеждат съвсем добре  Peace

# 727
  • София
  • Мнения: 1 928
ayra, добре дошла в темата.
А за какво се пият билковата кръв и бирената мая?

# 728
  • Варна
  • Мнения: 361
Еййй голямо щастие на моя рожден ден Simple Smile))Много щастие ще има!

# 729
  • Мнения: 2 144
ayra, имам някакъв спомен, че с теб май се бяхме засекли на една от пункциите миналата зима newsm78
Много се радвам за теб! Пожелавам ти все така безпроблемна бременност и едно здраво бебче на финала! Hug

# 730
  • Мнения: 165
Благодаря за приема момичета!
Ирен22, с теб ще си чакаме заедно, колкото се може повече до термин Laughing
Maksy, билковата кръв я пия заради желязото, а бирената мая за вит. Б12, които са много важни за бебето.
Шакира, писах ти на лични Sunglasses

# 731
  • София
  • Мнения: 655
ayra, добре дошла в темата.
А за какво се пият билковата кръв и бирената мая?
Билковата кръв за хемоглобина, а бирената мая за Б12.  Peace
А Айра е отговорила... добре дошла!  Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 1 928
ayra, добре дошла в темата.
А за какво се пият билковата кръв и бирената мая?
Билковата кръв за хемоглобина, а бирената мая за Б12.  Peace
А Айра е отговорила... добре дошла!  Hug

Аз съм с много нисък хемуглубин, бях стигнала до 81 ooooh! сега е 98 след вливане на системи.
Та мисля да си взема и двете неща.

# 733
  • Мнения: 165
Maksy, бирената мая си я купувам на люспи в една кръгла метална кутия, мисля , че френска беше към 10 лева струва в Ремедиум, а билковата кръв е като сиропче и има малко метален вкус. И двете ги пия 30 минути преди ядене два пъти на ден  и след това поне 2 часа не ям млечни, че неутрализират действието на желязото. Дано да съм ти била полезна Simple Smile

# 734
  • Варна
  • Мнения: 361
Момичета при мен май пак се повтаря предишния кошмар с "кухото яйце"😢.Ходих пак на УЗ и отново нищо не се видя...Отчаях се...Отново...Защо?

Общи условия

Активация на акаунт