Забременели след инвитро - тема 19

  • 56 474
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 403
Момичета при мен май пак се повтаря предишния кошмар с "кухото яйце"😢.Ходих пак на УЗ и отново нищо не се видя...Отчаях се...Отново...Защо?

В коя седмица си? И с хубав ехограф ли те гледаха? Вагинално или през корема?

# 736
  • Варна
  • Мнения: 361
5 г.с+4 с вагинален ехограф сакчето расте но не се вижда нищо вътре поне мехурче трябваше на тези седмици и поне някакви сивптоми...

# 737
  • Мнения: 1 119
Maksy, бирената мая си я купувам на люспи в една кръгла метална кутия, мисля , че френска беше към 10 лева струва в Ремедиум, а билковата кръв е като сиропче и има малко метален вкус. И двете ги пия 30 минути преди ядене два пъти на ден  и след това поне 2 часа не ям млечни, че неутрализират действието на желязото. Дано да съм ти била полезна Simple Smile

Аз в каварталния Ремедиум не успях да открия френската бирена мая и взех българска Thinking
Сигурна ли си, че и тя трябва да се приема далече от млечни продукти? Това май се отнася за желязото. Аз лично си я разтварям в кисело мляко Whistling

# 738
  • Мнения: 403
Потърси второ мнение, може да не е добра апаратурата. А симптомите са друго нещо, аз съм в 7 г.с. и нямам нито един.

# 739
  • Мнения: 3 213
Момичета, аз си хапвам доста млечни продукти и на мен доки от ЖК ми каза да трая по 30 мин преди да взема желязото. Сега от вас разбирам, че по 2 часа се чакало. Че аз не мога да издържа толкова дълго без да мушна нещо млечно.  smile3516

# 740
  • Мнения: 13 929
happy2015 стискам палци за добро развитие на нещата  Praynig
KittyCatty не знам какъв ти е хемоглобина, но трябва да има два часа разлика задължително между млечните и железните препарати.

Макси, къде ти направиха вливките на желязо, аз търсех, но ми отказаха  newsm78


Заповядайте в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=910925.new#new

Общи условия

Активация на акаунт