KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 42 100
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 152
Мерси за китката! love001  Но вижте според някои на кого е заслугата :ahahhaha bravo Sinem you did it  Joy





Карадайъ в галерията на уеб сайта.
Както коментират: интересно, само при този сериал Кенан е представен с партньорката си  Laughing Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 5 716
Мерси за китката! love001  Но вижте според някои на кого е заслугата :ahahhaha bravo Sinem you did it  Joy





Карадайъ в галерията на уеб сайта.
Както коментират: интересно, само при този сериал Кенан е представен с партньорката си  Laughing Heart Eyes Heart Eyes



Косе,  Hug  bouquet

Много професионално направен сайт!

Браво! Кенан има много фенове (галиба повече фенки Grinning),
които заслужават информация и негови снимки.
 
С Бергито можеше поне един целуфан да сложат. Grinning

# 17
  • Мнения: 12 152

С Бергито можеше поне един целуфан да сложат. Grinning

Да бе, да!





Наистина страхотно направена страница  thumbsup Поне можем да се надяваме на достоверна информация и новини , когато има такива. Пък и писма да му пишем Joy

# 18
# 19
  • Мнения: 23 402
Добро утро и хубава събота!  Hug Hug Hug

От архива

20 октомври 2014








Махир: Фериде!
Фериде: Добре дошъл.
Махир: Какво правиш тук по това време?
Фериде: Дойдох да те видя.
Махир: Защо, Фериде? Защо си дошла?
Фериде: А ти защо дойде в кафенето?
Махир: Как научи?
Фериде: Мястото не е много подходящо за криене.
Махир: Кемалетин ли ме е видял?
Фериде: Не съм дошла за това. Разбрах, че всеки път, когато ми казваш да си вървя, ти не се отдалечаваш дори на крачка. Ето затова съм тук.
Махир: Грешно си разбрала, госпожо съдия. Просто бях излязъл да глътна въздух и  видях, че и вие сте там.
Фериде: Махир Кара, можеш да излъжеш всеки друг, можеш да  им казваш, че не си предишния Махир, но не и  мен, любов моя. Очите ти говорят за раздяла, но аз чувам гласа на сърцето ти. Ти все още ме обичаш, Махир.
Махир: Моля те, Фериде, върви си у дома.
Фериде: Това е моят дом, а моето място е до теб.
Махир: Фериде!
Фериде: Виж, настръхваш, когато те докосвам. Не отричай! Погледът ти омеква, вдъхваш аромата на косите ми, очите ти се губят в моите, в гласа ти отново има вълнение. Знаеш, че ако ръцете ни се срещнат само за миг, никога повече няма да се разделят. Ние си принадлежим, Махир Кара.
Принадлежат си сърцата ни, душите ни, телата ни.Ние сме едно цяло, Махир. Дори твоята сила не е достатъчна, за да ни раздели.
Любими, вземи ме. Да спре времето. Отпусни се. Нека това е нощта на нашата любов. Не ме отблъсквай!
Махир: Фериде...Недей...Не прави това...
Фериде: Не съм нещо  забранено за теб, Махир. Не съм грях. Не потъпквай любовта ни, моля те.
Махир: Недей, Фериде, не го прави! Всеки миг се боря с копнежа по теб. Остави ме и си върви.
Фериде: Няма да го направя. Няма!  Остави се да бъдеш победен поне веднъж, отстъпи пред мен, за да спечели любовта ни, Махир.
Махир: Лудо момиче! Играеш си с огъня.
Фериде: Аз отдавна съм изгоряла в този огън. Но не ме интересува. Готова съм да приема всичко, щом идва от теб.

# 20
  • Мнения: 12 152
Привет! Hug Hug Hug Желая ви приятни почивни дни!  Heart Eyes Heart Eyes






Цитат


Варничка  Hug благодаря ти за архива и за прекрасният ти превод тогава  lovekiss

https://vine.co/v/e6DbtuAQjmK  Crazy Crazy

Аз ще припомня вълненията ни от този период, когато излизаха снимки зад кадър от чай бахчето.











I wonder who he is, maybe Mahir?
 
  Joy

# 21
  • Мнения: 15 391
Хилоу!  Hug Hug Hug Hug
Хубави почивни дни ви пожелавам.  Heart Eyes Heart Eyes да сте здрави, весели и засмени... като менИ.  newsm47 newsm47 newsm47

За хубавите спомени и аз мерси... пускам ви една любима тойгарска, прозвучала тогава.  Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 12 152
May the force be with you!  



Нека силата бъде с вас!  Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 13:56 от косе-босе

# 23
  • Мнения: 15 391




Как ще ми ходи като тапетче на декстопа... ай, ай, ай

...  или пък да взема да се преоблека.  newsm47

# 24
  • Мнения: 12 152
Как ще ми ходи като тапетче на декстопа... ай, ай, ай

Няма проблеми - сложи си го  33uu...пътя до Анадола знайш ли го  hahaha rotfImbo rotfImbo rotfImbo






Според турските медии утре на 14 февруари, деня на влюбените - Батю за пореден път ще направи първата официална стъпка към брака , като отиде да поиска ръката на Синемка от родителите ѝ  Wink




http://www.milliyet.com.tr/sevgililer-gunu-nde-ailesinden-magazin-2193547/
https://gecce.com/fotogaleri-kenan-imirzalioglu-sinem-kobali-sev … gununde-isteyecek

Не се знае до колко им е вярна информацията, но папараците ще наобикалят Румели Хисар , където е къщата на Синем, може и да изловят някой с бонбони и маргаритки  Wink Grinning Grinning

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 14:07 от косе-босе

# 25
  • Мнения: 15 391
Как ще ми ходи като тапетче на декстопа... ай, ай, ай

Няма проблеми - сложи си го  33uu...пътя до Анадола знайш ли го  hahaha rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Joy Joy Joy Joy

 

сефте не съм се обяснявала


# 26
  • Мнения: 12 152
Еее, Джиджи!  Hug Супер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Направо хипнотизирващ аватар  
Голяма енергия!  Peace

# 27
  • Мнения: 15 391


Според турските медии утре на 14 февруари, деня на влюбените - Батю за пореден път ще направи първата официална стъпка към брака , като отиде да поиска ръката на Синемка от родителите ѝ  Wink


Тоз завой сме го минали   Laughing Laughing Laughing


... нека не си губят времето ми да карат по график. Чакаме инфо от срещата на йенгето със свекитО.  Joy

# 28
  • Мнения: 23 402


Тоз завой сме го минали   Laughing Laughing Laughing


... нека не си губят времето ми да карат по график. Чакаме инфо от срещата на йенгето със свекитО.  Joy

Не сме го минали, Галка.

Това всъщност е нишана и пиенето на соленото кааве.

После някои правят и парти за приятели. Но истинският годеж всъщност е искането на ръката на момичето.

# 29
  • Мнения: 12 152








Тоз завой сме го минали   Laughing Laughing Laughing


... нека не си губят времето ми да карат по график. Чакаме инфо от срещата на йенгето със свекитО.  Joy

Не сме го минали, Галка.

Това всъщност е нишана и пиенето на соленото кааве.

После някои правят и парти за приятели. Но истинският годеж всъщност е искането на ръката на момичето.

 Hug Hug

И аз тъкмо щях да казвам, че хулиганската  сватбена агенция е пропуснала този ритуал  smile3503  гледам, че журналята му викат "isteyecek"
Батю ни си върви по каналния ред  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт