KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 42 117
  • 739
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 23 411
Много хубав и стилен е сайтът на Кенан. Дано го поддържат и пускат актуална информация.

Само дето няма "книга за похвали и оплаквания"  Grinning Grinning, тоест възможност да му се пращат послания.

--------------

На раздаването на пеперудите чухме, че Халит нарича Берг "севгилим". Днес гледах репортаж от премиерата, на която бяха. Повечето неща си бяха същите, но чух още един начин, по който се обръща към Берг. Sevdiceğim. Много е трудно да се намери подходящ превод на български. По-силна дума е от севгилим и ашкъм. Този, когото си обичал и ще обичаш винаги, смисълът на живота ти, причината да живееш, този, за когото би дал живота си.

Халитко обясняваше, че очакват интересен филм, бла-бла и после се обърна към Берг: "Sevdiceğim, ти продължи."  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

........................

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 15:57 от varna_2

# 31
  • Мнения: 12 152

Халитко обясняваше, че очакват интересен филм, бла-бла и после се обърна към Берг: "Sevdiceğim, ти продължи."  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ех, страхотен е тоя Халит  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Турците съм ги признала за рекордьори по нежни и красиви любовни обръщения  Peace
Българите нямаме такива думи в речника си  Naughty на помощ идва животинския свят- "писе","коте","пиле","мише","пате"...и т.н.  hahaha hahaha hahaha





Цитат
Много хубав и стилен е сайтът на Кенан.

Също като него - хубав и стилен, но без възможност за общуване  Joy
Снощи не знам защо се заблудих, че има опция да се пише нещо на сайта. Сега го разгледах, по-подробно - йок  Crossing Arms Няма да му пишем писма  ppp


# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 253
Е, чудо голямо, то ние и досега платонично и безответно си го обичаме, ама то не ни пречи, а си е част от диагнозата.

# 33
  • Мнения: 3 243
Много хубав и стилен е сайтът на Кенан. Дано го поддържат и пускат актуална информация.

Само дето няма "книга за похвали и оплаквания"  Grinning Grinning, тоест възможност да му се пращат послания.

-------------

........................

.......................................................................

Момичета, поздравления за официалния сайт на Кенан Им.

Щастливки сте вие, че няма да се щурате из нета в търсене на новини. Инфото е налице - пресято, утвърдено и потвърдено. Никакви жълтини, никакви слухове, намеци и догадки. Биография, филми, награди, снимки - професионално поднесено, с уважение към актьора и към неговите фенове.

Разгледах сайта и много ми хареса, интересно направен и удобен за ползване.

Има препратки към FB и Twitter, така че възможност за контакт е предоставена.
http://imirzalioglu.andromeda.com.tr/en/announcements/official-w … -is-online-now/11

Още веднъж - честито!

# 34
  • Мнения: 12 152
Е, чудо голямо, то ние и досега платонично и безответно си го обичаме, ама то не ни пречи, а си е част от диагнозата.

Тъй, тъй колежке Великова  Grinning



По-добре е да си остане недостъпен, отколкото да се изуми и да почне да пуска по няколко селфита дневно  rotfImao



 Heart Eyes





ValentinaP  Hug

# 35
  • Мнения: 11 116
Привет на всички в съботната вечер! Hug

Благодаря на Галка за новата темичка! Hug Hug bouquet

Само хубави конушми и новинки в нея! Grinning Heart Eyes

Сега отивам да разгледам подробно сайта на батю.  Hug

# 36
  • Мнения: 4 642


    Хубав ден на любовта и обичта, мили дами! Комерсиализиран или не - допадат ми такива празници, които са пълни с позитивни мисли и чувства от толкова много хора в един ден!


   



   

# 37
  • Мнения: 23 411

Добро утро в неделя!

Нека има повече любов в живота ни.



Съдбата поставя любовта ни отново на изпитание, Махир Кара
Когато ме погледнеш, погледът ти потъмнява, но аз виждам светлината, криеща се в очите ти, любов моя
Усещам сърцето ти, което бие за нас, колкото и да го криеш
В тази светлина има надежда за нашата любов
В това  сърце - глътка въздух за нея
Няма значение кой път ще избереш
Отдалечи и сърцето си, колкото искаш от мен
Аз никога няма да се откажа от бъдещето ни
Ще поддържам любовта ни жива, въпреки съдбата, Махир Кара
Ще закрилям и теб, колкото силите ми позволяват



# 38
  • Мнения: 2 775
Добър ден  в неделя! Hug Честит Празник на всички! bouquet На кой каквото празнува! Кеф ви Трифон, кеф ви Валентин, че и двамата!  Simple Smile                                                              Да пием и в памет на Големия Трифон Иванов, да почива в мир! Cry

# 39
  • Мнения: 354
Добър ден  в неделя! Hug Честит Празник на всички! bouquet На кой каквото празнува! Кеф ви Трифон, кеф ви Валентин, че и двамата!  Simple Smile                                                              Да пием и в памет на Големия Трифон Иванов, да почива в мир! Cry
Добър ден и от мен Hug
За споделеното  Heart Eyes bowuu bouquet
Весел празник и Хубава неделя Party
Бог да го прости на Трифон Иванов!
Съболезнования за близките му!Голям футболист,най-добрия ни защитник! CryПоклон пред паметта му!!

# 40
  • Мнения: 12 152
Честит празник! Всеки хубав повод за празнуване е добре дошъл, особено пък когато е свързан с любовта и виното!Пожелавам ви винаги да сте много влюбени, много обичани и много щастливи !




От вчера насам феновете споделят любими клипчета с Махир и Фериде  Heart Eyes Heart Eyes
И аз поздравявам всички влюбени в гълъбетата с едно обичано валентинско видео на нашата Планет bouquet с песен на Крис Риа  Hug





Махир и Фериде в списъка с незабравимите и уникални телевизионни любови  txtloves






Много е тъжно, че точно днес се сбогуваме с легендата Трифон Иванов!

Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 11:55 от косе-босе

# 41
  • Мнения: 354
Честит празник! Всеки хубав повод за празнуване е добре дошъл, особено пък когато е свързан с любовта и виното!Пожелавам ви винаги да сте много влюбени, много обичани и много щастливи !




От вчера насам феновете споделят любими клипчета с Махир и Фериде  Heart Eyes Heart Eyes
И аз поздравявам всички влюбени в гълъбетата с едно обичано валентинско видео на нашата Планет bouquet с песен на Крис Риа  Hug





Махир и Фериде в списъка с незабравимите и уникални телевизионни любови  txtloves






Много е тъжно, че точно днес се сбогуваме с легендата Трифон Иванов!

Уникални!

# 42
  • Мнения: 23 411
Най-хубавата двойка- Бергюзар и Халит





От дискусия между журналисти от "Хабертюрк" за събитията на седмицата.

Коя от тези двойки си отива най.много според вас? Коя двойка има най-здрава и смислена връзка? Kenan Doğulu- Beren Saat, Halit Ergenç-Bergüzar Korel, Tarkan-Pınar Dilek, Gupse Özay-Barış Arduç, Kıvılcım Ural-Kaan Tangöze, Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal, Kıvanç Tatlıtuğ- Başak Dizer, Oktay Kaynarca-Deniz Çakır.

 E.Ö.: Халит Ергенч и Бергюзар Корел са любимата ми двойка сред изброените. Бракът обикновено пречи на известността, след като се оженят известните губят популярност, но при тях нищо подобно не се случи. Напротив, популярността им нарасна. Във връзката им има много сърдечност, топлина, непосредственост и това ме кара да им се възхищавам.  Много често ги срещам в Джихангир. Винаги ръка за ръка, толкова са сладки. Всяка среща с тях ме кара да се усмихна.

O.B.: Моята любима двойка са Къванч и Башак. Изглеждат като хора, които са на една вълна. Изключително си подхождат. Страшно ми харесва свободата, с която Халит и Бергюзар живеят връзката си, живеят, така, както желаят, без известността да налага някакви органичения и променя начина им на живот.

Т.Т. : За мен също Къванч и Башак  си подхождат невероятно много. Всеки е успял в своята област. Имат излъчване на звезди, когато вървят по улиците.

K.K.: Всички двойки си подхождат. Обичат се младите, аз какво да кажа...

B.İ.:  Колкото и Бергюзар да не харесва 14 февруари и според мен тя и Халит Ергенч тази година са олицетворението на Деня на влюбените. Доколкото виждам, любовта на Къванч и Башак, Синем и Кенан е също такава.  Нямам представа как стоят нещата при Таркан. Извън едно писмо с поизнервен тон в защита на любимата му, нищо друго не знаем за тяхната връзка.

................................

Сайтът ‘eÇift’ е провел анкета сред своите 5 милиона потребители с въпроса коя семейна двойка може да служи за пример.

На първо място са Arzum Onan и Mehmet Aslantuğ, следвани от Берг и Халит.
  

# 43
# 44
  • Мнения: 23 411


Много хубава снимка.  Heart Eyes

Браво на Синем, че я пусна.

Общи условия

Активация на акаунт