KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 42 120
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 23 411

Да му мислят тия дето ще гледат.

Ние вече сме имунизирани. Не могат ни уплашат С и Е, каквато и каша да забъркат.  Joy

# 736
  • Мнения: 12 152
Ай Япъм още не са раздали всичките карти, сигурно имат скрити козове  Grinning Grinning Grinning






# 737
  • Мнения: 11 116
Варна, като ти чета скрития текст и ми става страшно. Познавайки каките-сценаристки... първата целувка към 45-та серия, а дотогава - труп до трупа, катил до катила.

Зависи!
Ако полицайката е напориста като Фера, може и в 11 да млясне Къваню, а в 16 да му каже: Нищо друго не искам, само теб!Теб и никой друг! Joy Joy Joy
А той да и даде нощница на буля си, да си ляга... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo И в края на 28-ми  ще се окаже, че той не е и под прикритие даже  rotfImao

Точно! 2-3 епизода след това  задължително трябва да преплува с папура, за да си изяснят нещата, спали ли са или не са и ще дочака ли комСаря?! Joy Joy Joy

# 738
  • Мнения: 15 391
Варна, като ти чета скрития текст и ми става страшно. Познавайки каките-сценаристки... първата целувка към 45-та серия, а дотогава - труп до трупа, катил до катила.

Зависи!
Ако полицайката е напориста като Фера, може и в 11 да млясне Къваню, а в 16 да му каже: Нищо друго не искам, само теб!Теб и никой друг! Joy Joy Joy
А той да и даде нощница на буля си, да си ляга... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo И в края на 28-ми  ще се окаже, че той не е и под прикритие даже  rotfImao

Точно! 2-3 епизода след това  задължително трябва да преплува с папура, за да си изяснят нещата, спали ли са или не са и ще дочака ли комСаря?! Joy Joy Joy




Хади, сладурки,  Heart Eyes в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=909839.0;topicrefid=4

# 739
  • Мнения: 12 152
Варна, като ти чета скрития текст и ми става страшно. Познавайки каките-сценаристки... първата целувка към 45-та серия, а дотогава - труп до трупа, катил до катила.

Зависи!
Ако полицайката е напориста като Фера, може и в 11 да млясне Къваню, а в 16 да му каже: Нищо друго не искам, само теб!Теб и никой друг! Joy Joy Joy
А той да и даде нощница на буля си, да си ляга... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo И в края на 28-ми  ще се окаже, че той не е и под прикритие даже  rotfImao

Точно! 2-3 епизода след това  задължително трябва да преплува с папура, за да си изяснят нещата, спали ли са или не са и ще дочака ли комСаря?! Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha Ох, добре, че не дойде комсаря  Joy

Общи условия

Активация на акаунт