KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 42 121
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12 152
Към ангелите на Кени, разбирай кенанистките,  Hug нямам никакви забележки.

Не си излагат патрона.


Ах!  Flutter Ангелите на Кени! Това направо ме разби!

За съжаление една му каза - Сбогом, Кенан!  Sad Wink



 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 721
# 722
  • Мнения: 15 391

 Heart Eyes Heart Eyes

Мале ще се счупи горката! Ръчичката й като клечица.

# 723
  • Мнения: 11 116
И какво сега?
Енго и Хатиджето в нов проект...

Къванч и х в нов проект...

Халит ще снима филм с Туба, сериалите засега само ги чете  Joy Joy Joy

Кенан в исторически сериал или филм така и не разбрах, но първо да мине сватбата, човекът си има извинителна причина...

Бурак снима

Берг?

Май е време да се чуе нещо, като няма друго  Joy Joy Joy Joy

Това ли бяха кадрите на АY?

Галенце, Берг трябва да поддържа фигура, представи си както е висока, ако се и налее... Grinning

# 724
  • Мнения: 23 411
Всичко са само слухове.

Ето ви малко клюки за сериала на Къваньо да се посмеете малко.  Joy



Скрит текст:
Сериала на Киво щял да е с режисьор Ахмет Катъксъз - Kara Para Aşk  основен режисьор и помощник режисьор в  Dedemin İnsanları, ASI, Aşka Sürgün, Güz Sancısı, Yağmur Zamanı - Близък приятел на Берен и Кенан, бил е и на сватбата им. През последно време работи със спряганите сценаристки на сериала, а именно Ейлем Джанполат и Сема Ергенекон. Сериала ще е романтично-драматична кримка.  Историята щял да е за младо момиче, съвсем наскоро започнало работа в полицията, когато разбира, че биологичният и баща е известен мафиот. Решават да я внедрят там като поставено лице, където се запознава с млад мъж, който е много благодарен на мафиота за всичко което е направил за него. Един ден някой убива сестрата на мъжа. Оказва се, че е убита от полицията и той решава, чрез момичето пък да се внедри там след като разбира, че тя е под прикритие. Но с времето двамата ще се влюбят. Героят на Киво щял да се казва Гюнеш (истинско име), а в полицията, щял да се представя като полицай Атеш. Партньорката му не е ясно коя ще е, но се спрягат имената на Бенсу Сорал, Синем Кобал, Джансу Дере, Серенай Саръкая.


.....................

Цитат
Галенце, Берг трябва да поддържа фигура, представи си както е висока, ако се и налее.

Аааа точно защото е висока, ако се налее хич няма да й личи много.

Но много си е хубава и така. На живо е още по-хубава, уверявам ви. Снимките лъжат. Слаба е, но красиво слаба, а не е кльощава.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 253
Варна, като ти чета скрития текст и ми става страшно. Познавайки каките-сценаристки... първата целувка към 45-та серия, а дотогава - труп до трупа, катил до катила.

# 726
  • Мнения: 15 391
Слънце,  Heart Eyes Hug мерсаж за инфото!

Четох, четох, на няколко завоя се хванах да се усмихвам, на един път се позамислих.
Обяснявам!
Идеята на новото сценарио на двете чавки е много ме препраща към филм, който в момента върви 2 сезон  - Пойраз Караел. Филмчето на дребния хулиган Назифчо. От набирането на субки, което правих на няколко епизода, си мисля, че сюжета там е подобен. Баща мафиот. Дъщеря докторка. Гаджока - полицай под прикритие. Има убит брат. Яки лафове, тежка драма... Ъъъъ  Thinking сякаш в тази си част се повтаря.

Йенгето в полицайка,... нема нужда... предлагам да си стои на пост в КПП  smile3503 newsm47 и да осмирява лъва ни.  Laughing Laughing Laughing

Бенсу Сорал не се сещам коя е.  newsm78

# 727
  • Мнения: 15 391
Варна, като ти чета скрития текст и ми става страшно. Познавайки каките-сценаристки... първата целувка към 45-та серия, а дотогава - труп до трупа, катил до катила.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Не е лъжа!

# 728
  • Мнения: 12 152

Много е хубава Берг  Heart Eyes бдителните подруги забелязаха, че има лепенка на ръчичката  Grinning



Чувала съм, че и Кени бил по-хубав на живо  smile3544   smile3544 smile3544  Joy

# 729
  • Мнения: 23 411


Йенгето в полицайка,... нема нужда... предлагам да си стои на пост в КПП  smile3503 newsm47 и да осмирява лъва ни.  Laughing Laughing Laughing



Ама тя каза, че не смятала да отсъства дълго от екран.  rotfImbo

Майтапа настрана, хич не я виждам до Къванч.  Peace

# 730
  • Мнения: 12 152
Аблите хич ги няма с криминалетата  ooooh! ooooh! ooooh!
Помните ли пък какъв хорър ни пробутаха на нас 2-ри сезон , преди оня психар да намушка Бахар  Naughty

# 731
  • Мнения: 11 116
С две думи, 89% от дизито ще е в каракола, може и 98.... rotfImbo rotfImbo
1% за амбюланса и 1% за затвора  Joy Joy Joy



Йенгето в полицайка,... нема нужда... предлагам да си стои на пост в КПП  smile3503 newsm47 и да осмирява лъва ни.  Laughing Laughing Laughing



Ама тя каза, че не смятала да отсъства дълго от екран.  rotfImbo

Майтапа настрана, хич не я виждам до Къванч.  Peace

Що бе, може да се прероди, като нова да излезе на екрана...

# 732
  • Мнения: 11 116
Варна, като ти чета скрития текст и ми става страшно. Познавайки каките-сценаристки... първата целувка към 45-та серия, а дотогава - труп до трупа, катил до катила.

Зависи!
Ако полицайката е напориста като Фера, може и в 11 да млясне Къваню, а в 16 да му каже: Нищо друго не искам, само теб!Теб и никой друг! Joy Joy Joy
А той да и даде нощница на буля си, да си ляга... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 733
# 734
  • Мнения: 12 152
Варна, като ти чета скрития текст и ми става страшно. Познавайки каките-сценаристки... първата целувка към 45-та серия, а дотогава - труп до трупа, катил до катила.

Зависи!
Ако полицайката е напориста като Фера, може и в 11 да млясне Къваню, а в 16 да му каже: Нищо друго не искам, само теб!Теб и никой друг! Joy Joy Joy
А той да и даде нощница на буля си, да си ляга... rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo И в края на 28-ми  ще се окаже, че той не е и под прикритие даже  rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт