Кауфланд - тема 16

  • 135 891
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 612
Аз силно приканвам тези които не харесват магазина и цените в К, да не влизат там, има достатъчно места от къде да се пазарува...
Да не работиш за Кауфланд, та така "силно" се засягаш от факта, че в магазина се продават нискокачествени стоки със силно завишени цени?

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Това мнение на Лъки съм го пропуснала Wink за мен няма значение, не искам да очерням магазина. Няма да пиша Wink

# 692
  • Мнения: 20 248
Това мнение на Лъки съм го пропуснала Wink за мен няма значение, няма да пиша.
Да не ти прави впечатление.
Винаги из темите се появява по някой, който нарежда какво и как, аз вече свикнах  Laughing

Последна редакция: сб, 14 май 2016, 18:41 от Lemy

# 693
  • Мнения: 25 913
Аз силно приканвам тези които не харесват магазина и цените в К, да не влизат там, има достатъчно места от къде да се пазарува...
Да не работиш за Кауфланд, та така "силно" се засягаш от факта, че в магазина се продават нискокачествени стоки със силно завишени цени?
Аз живея в България, има няма 3 месеца годишно, така че не, не работя за въпросния магазин. Laughing
Нито съм се засегнала, нито са ми високи цените.
Просто не разбирам хората, като не им харесва дадено място защо се бутат там, че и са информирани какво има и на какви цени и с какво качество. Laughing Обясних аз защо ходя там, не ми се повтаря.

А специално за качество ако говорим, то у нас е фантастика, според мен.

# 694
  • Мнения: X
Ами не се бутам там -  от миналата есен не съм влизала. Написах това , което е .
ММ ми е фен на Кауфланд - защото му е на път и пазарува от там но за село.
Лятото бях на село - и му звъня  - гледам брошурата - той в магазина и му поръчвам какво да купи .
 Та поне три от нещата на промо не ставаха за нищо и той се закле месо от там да не купува никога . Беше някакво овкусено месо за скара -  дори кучето и котките не го опитаха .
  Праха , който обикновено си купувам от местна верига супермаркети в К. на промо е по - скъп от този на нормална цена в малък супер в малък градец.
  Да има и хубави промоции , но на практика трябва или мъжа си да карам да ми купи - нямам път или време да ходя до там и той ама непременно ще обърка нещо - преди с един Персил течен за бяло Grinning  Категорично отказва да ми пазарува.
  Доволна съм от два тигана - уок и друг - керамични и уж куча марка . Идеални са за цената си .
 Та като съм доволна от нещо го пиша и препоръчвам , но не струва ли споделям за да съм полезна.
  Темата мисля е затова - да се даде обективна информация и да сме си полезни.
   

# 695
  • Мнения: 25 913
Беше някакво овкусено месо за скара -  дори кучето и котките не го опитаха .  
Овкусени, мариновани, не купувам, нито от Кауфланд нито от никъде. Според мен старите меса ги овкусяват за да замажат мириса на старо.

# 696
  • Мнения: X
Бях му поръчала пушено месо - той не ме разбрал и купил това Grinning Даже беше в магазина и аз му давах нареждания по телефона с вестник в ръка Grinning
 Овкусени и аз не купувам . Но в Лидл например съм вземала хубави охладени пържоли и крилца.

# 697
  • Мнения: 958
Все пак луканките и филетата и другите подобни не се произвеждат за Кауфланд специално.
А ти в това убедена ли си?
Когато от Кауфланд кажат на съответния производител "Ако искаш следващата седмица продукта ти да се появи в брошурата, то гледай да докараш цена с 30% намаление, като не забравиш и нашата стандартна надценка от 35-40%!"
Какво ли прави производителя, за да отговори на изискванията и да не работи на голяма загуба? Как какво? Прави специална партида за Кауфланд, а всеядните им клиенти охотно преглъщат "качеството".
Какво пък, нали е евтинко!
Грух!

# 698
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 909
И аз съм чувала, че Кауфланд извиват ръцете на производителите, но като не се купи тази некачествена стока какво ще я правят, може би отново на висока цена?

# 699
  • Мнения: 3 990
Може и да сте прави за някои продукти, но тези варено-пушени и луканки ги има и в Билла и част от тях и в кварталните магазини. Това ми беше мисълта, че не се продават само там  Peace

А относно месото - вземала съм и обикновено, и мариновано, ама прясно, доколкото съм преценявала на външен вид. Само вратните пържоли не харесах, защото беше жилаво много. Днес пак си взех от маринованите пържоли. Аз каймата не им харесвам, поне смесената и телешката. Утре ще видя свинската им как е. Миналата седмица имаше овкусена свинска кайма, много ми хареса, ама вече няма от нея.

# 700
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 909
Днес взех от смесената кайма и ММ я хареса. А иначе и аз си купувам варено-пушени меса и луканки. Няма как да се скрием от качеството в БГ. От месото досега винаги съм била доволна, но овкусено не съм купувала.

# 701
# 702
# 703
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Благодаря за брошурата!
Харесах си само лук и препарата Бреф.

# 704

Общи условия

Активация на акаунт