Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 49

  • 146 695
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 370
Уточнявам че размера им е 45/45см
Да, имах го предвид. Габарита на една WС е около 30-35 см, в напречна посока. Ако се монтира на фугата на 45 см. плочка от стената , вадим 15 см. и остават около 20 см до стената. Не е много според мен, но ако искате си го разчертайте на място за по - добра визуализация.
Извън темата, но да си попитам . Някой знае ли как се наричт тези фитинги ли що ли на български. Арчо?

# 691
  • Мнения: 438
pep_si вярвам че Azzy ще ти отговори - по наблюдения тя знае всьо и все   Joy

Azzy имах предвид , че с обикновен човек шанса да се разбере дори и да стане авария е много по-голям от колкото с някой костюмар  smile3503

# 692
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Някой знае ли как се наричт тези фитинги ли що ли на български.
Не съм Арчо, но според моя мъж е коляно с кран  Thinking и разбира се, фитинги  Grinning

# 693
  • Мнения: 438
да прилича на спирателен кран с две колена

# 694
  • София
  • Мнения: 3 480
Арчо, аз съм на обратното мнение.
С костюмари се разбирам много по-лесно, отколкото с майстори, примерно.

И да, добре съм имформирана. Но не знам всичко. Simple Smile Не ми се и налага.

# 695
  • Мнения: 2 370
Благодаря дами и господа, ще се огледам в някой магазин за ВиК части Simple Smile. Опитвам се да си сглобя два лампиона от музикални инструменти и разни неща...Мислех да използвам стойки за микрофон, обаче бюджетните варианти са доста грозновати.

# 696
  • на североизток
  • Мнения: 460
Хм, тук ме заинтригува с тези лампиони от музикални инструменти  Thinking Simple Smile
И понеже това пък е до голяма степен в моите компетенции, да кажа, че повечето стойки за микрофони трудно се задържат под определения ъгъл, в който си ги нагласил. Механизмите им поддават, особено ако тежестта е малко по-голяма. Така, че трябва да са от по-качествените.

И, моля ви, не се докачайте помежду си заради моите терзания.

# 697
  • Мнения: 481
Ивчи, слушай Пепси и Арчо!
Аз съм за шарен под и само от гладките бели плочки по стените. Ако намериш още по-гладки бели плочки с размера на подовите, още по-добре. Ако "скучна" баня е синоним на стилна и семпла, смело избирай "скучното"  Grinning!
П.П. Ако сте си избрали този смесител да си кажа, че ние имаме такъв и ни е адски неудобен.

П.П.П. Всъщност ми харесва тръбата да е с плочки на цветя  Grinning.

Последна редакция: пт, 01 апр 2016, 00:04 от Stef4o

# 698
  • Мнения: 5 060
Пепси, звучи интересно. Една Proel-ка ще издържи по-добра тежест. Дано да имаш желание да покажеш, когато си готова.

Какъв латекс да търся за спалня, който има хубави наситени и тъмни нюанси? Искам само една от стените да променим, още се чудим дали синьо или зелено.

# 699
  • Мнения: 2 370
iv4i_79, купила съм 2 такива сигнални тръби, не са тежки, избрала съм сичервен текстилен кабел, защото търся  по -ретро излъчване. Трябват ми някакви стойки на които да ги закрепя и да може да се променя наклона им, и се опитвам да го измисля, та така  Grinning.
Мохини, аз съм доволна от Левис, Дулукс и Тинторето за тъмни цветове. Сигурно има и други качествени бои. ако можеш изпрати линк моля на Proel-ката. Търся  бюджетно решение (класическото "с трици маймуни да хващам").

Последна редакция: пт, 01 апр 2016, 00:12 от pep_si

# 700
  • на североизток
  • Мнения: 460
А, не, смесителя е примерен.
Иначе ние избрахме този , а за душа този. Мивката ще е тази или тази. Тоалетната е тази със тази структура и бутон.


Ще чакаме да покажеш лампиона. Обещаващо ми изглежда Sunglasses

# 701
# 702
  • София
  • Мнения: 3 480
Мохини, аз пробвах и един турски латекс, бюджетен.
Останах очарована от качеството, но го ползвах в бялата гама и нямам преки впечатления от тъмните цветове.
Препоръча ми го моя близка приятелка архитект, някъде из Красна поляна беше, на път за Овча купел.
Ако си склонна да го пробваш, да дам повече разяснения.

# 703
  • Мнения: 5 060
Що да не го пробвам? Коя марка е?
Ще разгледам и предложенията на Пепси и ще преценим.
И тайничко ще се надявам да ни прочете и Блу.

# 704
  • София
  • Мнения: 3 480
Не помня марката, по-късно днес ще ходя на обекта и ще видя какво пише на баките.
Аз, признавам, малко пренебрежително се отнесох отначало към горкия латекс, защото предпочитам да се доверявам на доказани марки като Дулукс и Бени Мур.

Общи условия

Активация на акаунт