Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~475

  • 45 773
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми го е донесла вече Габелфито Grinning,на мен си ми харесва и то много.Другите не че не са добри,но това ми е сред любимите вече Heart Eyes.М'чи как-и Беяз заслужава да го види  smile3521.
Вярно,че Габчето е заета напоследък-и в Туитър не е много активна.Но пък в чест на ФЕмирите продължава да твори и особено като й се предостави качествен матриал,че Патроните както се бяха запуснали Laughing...Ехх,първата любов ръжда не хваща-ако съм запомнила,че на нея това й е първият турски сериал newsm78.

Спиралата й е малко,или на мен ми се струва Mr. Green

# 241
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 457
Тук съм  Grinning bowuu

Николова, кой е това, че нещо не можах да я позная? Embarassed

# 242
  • Мнения: 16 938
Тая си е сложила един тон спирала.

# 243
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 16 587
Тук съм  Grinning bowuu

Николова, кой е това, че нещо не можах да я позная? Embarassed

Профчее Hug  И аз се позагледах че съм много лош физиономист, но май прилича на Рюята- Туба Мелис каква беше там newsm78

# 244
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 457
 ooooh! Вярно! Точно тя е, Белл  Hug. А аз първоначално изобщо не можах да я позная. Embarassed

Гале  Grinning Hug, и аз слагам един тон спирала.  Laughing С по-малко не се харесвам. Laughing Peace

# 245
  • Мнения: 37 897
Ха ха въпросният шоп са го пратили и на Беяз, така че, ако го видят сътрудниците му, като нищо може да пусне някой от обичайните си солени шегички Mr. Green
Ами може и да отиде Ча във Ванкувър на фестивал! Миналата година Хазал се вдигна от Турция и беше няколко дни там за представянето на Итиразим Вар Wink
Ако отиде и Ча, 100% ще изровят и снимките на Хазал от там Mr. Green
Само че аз бях останала със спомен че фестивала на турското кино в Канада се проведе в Монреал newsm78 Както и да е, може да бъркам....

ПП Мен от колажите най ме изненада Габка с уменията си, като преобразува сценка с Ханде и Корай, във ФЕмирска или по-скоро Хазатайска Crazy  Ако някой не е гледал въпросната сцена, като нищо може да бъде преметнат с шопчето Mr. Green


 Mr. Green


Цитат
В сетях пишут , что Чагатай будет находится по делам дней 10-15 в Турции . Предполагаю , что будет сниматься та самая реклама "Колинз"
Ай да видим Whistling




 Heart Eyes Flutter smile3544

 Беяз да види колажа  и го подсещаме феновете да напрай нещо по въпроса с гостите си   Mr. Green Ако идат в предавенето считайте че такъв рейтинг Беяз няма и да е сънувал  Naughty ще се пука по шевовете  изданието  ще направат рейтинг до небесата с Ча и Хазал на диванчето  Joy а Ча трябва си носи риза за преобличане , че ша са изпотИ  на въпросите до кат гледа Хазалинда  Flutter Joy

 Ча ако се е върнал за рекламата да са го фотнали вече  той не остава незабелязан  Wink стои   си в Америка   и както той каза за сериала ще се върне


 Страстния колаж на Габи   и аз много си го харесвам  по моя идея го направи       Crazy До като се карат  Емко и Ферка и Емко не издържа  и хоп страстно сдобряване     Whistling така ми се искаше да има такава сцена фемирска но щом няма  Габито ни направи кефа Party с Габелфито


 Марги и аз щех те питам коя е тая  дет са нацапотила  на нея веждаците и са малко   Sick hahaha


  а колажа предния с дърпащия се Ча  от ПОСера е ужасен  Sick  ми ка нема се дърпа    напрау му иди да побегне с мръсна газ  hahaha Joy

 фнимание !
   Сера го прикоткала   Ямирките  ша са дУволни  само да не го помислат за реално doh

 ша ко скрия да не получити уплах  от фотошопа
Скрит текст:

 Flutter



 Марги с Толгахан и той баджанак щеши става с Ча ма Чачун се дърпа и не се  дава  Naughty Joy


 на купон от добрите стари времена  Party


 не се сещам  за купона newsm78  сериала ли са празнували  и с цигаретка както винаги Mr. Green









    образите и ролите му от 2011 до  2015
https://twitter.com/idi8x_/status/705762221704527872



 постер на новия сериал на капитанчето Отнето щастие почва по шоу тв  хареса ми постера и главната актриса е хубава    не и знам името   може и да го загледам

http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/03/blog-post_83.html?m=1

 Киво се разгневил на журналята и папараците че го снимали и разпространили снимки с Башар   така се прай   Киво никога не е мълчал ако му нарушат спокойствието

Последна редакция: пт, 04 мар 2016, 20:21 от femmi2

# 246
  • Мнения: 16 938
Профи то и аз слагам ама на тая хич не и ходи.

# 247
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 16 587
Да му се радват на колажа фенките на СС- знаем в оригинал чия е ръката която е хванала!

А това е от Чачовия братовчед, адвоката
Цитат
"Çağatay 10-15 gün içerisinde Türkiye'de olacak  diyor"
" Чагатай пробудет в Турции 10-15 дней."

Ей тоя - неговата и Чачовата бабетки са сестри!



Не мисля че ще го видим Ча обаче, навярно ще е с нов имидж за рекламата и до представянето и ще го пази в тайна, следователно ще избягва камерите....

# 248
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не мисля че ще го видим Ча обаче, навярно ще е с нов имидж за рекламата и до представянето и ще го пази в тайна, следователно ще избягва камерите....
smile3521,няма място за съмнение-погрижила съм се за него и то добре.Снимчица най-рано на 8 март ще има Mr. Green

Проф,тя е да Peace-Туба Мелис Тюрк.Не знам доколко името го изписах правилно...
На мен спиралата й ми се видя в повече,понеже не използвам... Blush

Феми,един пресен пример-спрямо онзи колаж на разчекналата се във въздуха ПОсерка,пък отдолу Ча/нали се сети/ newsm62,този,който сега си сложила напраО е китка Mr. Green.
Пък Ча и Толгахан няма как да са баджанаци  Laughing-в случая е необходимо СС да има сестра,а дали има в действителност newsm78.Те по-скоро са не баджанаци,а ортаци (по съдба) hahaha.И двамата ги сочат като бивши на сияйната.
Аз за една година така и не разбрах какъв смисъл влагаш в нашето "баджаначки" Embarassed,но ми харесва  и съм си го приела безусловно  Hug.Заради Чачослав ще да е най-вероятно Joy.А аз съм на отказване вече Joy
 

# 249
  • Мнения: 6 971
Привет на всички  Hug

Липсвахте ми.  Heart Eyes Много се радвам, ще си имам компания за утрешните серийки по Лейдиту с най-страстната целувка която ап.10 е видял  Wink. Май в неделя се пада и да пристигнат в хижата .....

Още малко и Руята ще ни се яви и в кадър  Sad.
Така и не можах да разбера актрисата ли не я бива, заради гласа който превежда или пък заради ролята, но много трудно понесох всички сцени с нейно присъствие.
Не знам ако ги сравня с Еджето коя ще спечели приза ми за най-дразнеща и безлична актриса.

Извинявам се за въпроса, но като последно дошла в темата не мога да не отбележа колко професионални са колажите, които наричате Габелфи. Затова не мога да се сдържа и да не попитам Габи като любител ли се занимава с това или професионално. При всички положения колажите са перфектни и съм силно впечатлена.   smile3501

Бабите на Ча и братовчеда са като близначки, но колко различни са внуците. Тази баба по майчина или по бащина линия е. Ча е красив като българин  Wink, а братчеда си личи откъде е.

Феми, аз мисля че страстна любовна сцена на Фемир нямаше да стои добре на екран. Да, щеше да ми хареса да загатнат такива сцени в хижата в деня на сватбата, пред камината, в ап.10, но само загатнати с нежно встъпление и останалото оставено на въобръжението на зрителя.
Докато при Корай и Ханде е точно обратното. Именно нежността нямаше да се впише. Тая фурия Ханде що злоба изля, що интриги направи, а и приятелството й е такова - непризнаващо граници и спирачки. Как да я обвържат в някакви нежни отношения и то с Корай. Там е буря, страст и сцената си беше точно на място.

# 250
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 16 587
Бабата прегърнала Ча е майка на майка му. т.е. това е босненската рода Laughing От българската, освен баща му,  май други не знаем, но то приказката нали е откъдето е жената от там и родата, та и Ча май го тегли повече към майчината.... Wink Всъщност по време на АФК много снимки на братовчеди и братовчедки излязоха и не стана ясно кой от коя рода е Laughing Ча много рядко говори за българските си корени, а често споменава босненските Wink Веднъж дори беше писал в Туитър и няколко думи на майчиния си език сръбския, но на латиница- разбира се сигурно тя му ги е казала- беше на годишнината от клането в Сребреница!
Актрисата в ролята на Рюя също е с български корени- родена и живяла до 4 годишната си възраст в София, а после семейството и се преселва в Турция! И тя е бест модел, даже Ча е в журито на конкурса в който тя печели Peace Не съм се интересувала за подробности, но мисля че имаше малък опит преди АФК newsm78 Даже ако не се лъжа се говореше че естеството на ролята и там е клоняло към еротика.... Но наистина не съм сигурна ... не ми е била важна или интересна и не съм търсила инфо навремето Peace
Мен никога не ме е дразнила, а и сериал не минава без персонаж като нейния-  някоя видна разпоретина, преспала с главния и естествено  от там и задължителната бременност ooooh! Разликата в АФК беше че разпоретината беше тъпа, чак вдлъбната, а по другите сериали обикновено този персонаж е някоя хитруша, газеща всичко по пътя си към целта....
Виж тази в ролята на Едже е без абсолютно никакъв опит- нейна позната и казала "хайде да те направим актриса" и тая не се наложило да я убеждават Laughing В АФК всичко и е криво- зъбите, походката, физиономиите hahaha  В следващия и сериал едва я познах- освен че беше оправила кривините, беше си боядисала нарочената за руса, жълта коса в съвсем нормален кестеняв цвят, че даже и играта и беше съвсем прилична Peace Името на актрисата е Ямур Танръсевсин Peace

Габи и селфи- Габелфи Laughing  Има и други много точни попадения, до степен че веднъж за малко да направи новина в един двор hahaha Толкова беше реално, все едно беше снимка и ако не знаехме оригинала ехеее..... Crazy Същия колаж беше ретуитнат от един много известен турски режисьор, почти икона в бранша, а Габи  разбра за това чак след месеци Laughing Честно казано не знам каква е професията и  newsm78

# 251
  • Мнения: 6 971
Три дена преди 8 март - ден на майката според собствения ми календар на празниците покрай напомнянето за Рюя ми хрумна да обсъдим майките в АФК, ако вече не сте ги обсъждали, де. Като се замислих много са: Зехра, Айсун, Синем, Тюлин, Джанан, Хатидже, Гюлсюм, Шерихе, Рюя, майка й, майката на Корай, Невбахар.

Гледам си серийките по Лейдито и ме изпълва ужас при мисълта че и в наши дни има хора фанатично религиозни които поставят на първо място някакви съмнителни ценности и омаловажават човешкия живот.
Какъвто и да е този човек защитил е тяхната дъщеря с цената на собствения си живот. Блъскаха го с психотропни вещества, гориха го, за малко да го обезглавят с теслата, а тях ги интересува само защо Емир е бил там. Вместо да са благодарни до края на живота си, че той обра негативите от тяхната глупост и тесногръдие и благодарение на него тя оцеля физически и психически в онзи ад. И не е само до образованост и религия.
Болна тема ми е, защото тази мания по честта на дъщерята малко или много присъстваше в моя живот, в отношенията ми с моя баща - висшист и християнин и безспорно повлия на начина по който протекоха ученическите и студентските ми години. И на мен ми се налагаше да лъжа и да се моля. Толкова е трудно на 18-20г. да живееш с мисълта, че с изборите които правиш за собствения си живот избираш какви ще са отношенията ти с близките ти. Напълно разбирам преживяванията на Фериа и вътрешната борба която води.

Последна редакция: сб, 05 мар 2016, 09:31 от Рори72

# 252
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 457

 Толкова е трудно на 18-20г. да живееш с мисълта, че с изборите които правиш за собствения си живот избираш какви ще са отношенията ти с близките ти.

Точно толкова трудно колкото да живееш с мисълта, че изборите, които правиш за собствения си живот, определят какво ще е бъдещето на децата ти. Peace

Айсун, Синем и Хулия Челик (майката на Руя) са от един и същи тип - жени, търсили и хванали богати мъже, като единственият начин на живот, който познават и към който се стремят е на безделничещи богаташки от висшето общество. За тях децата са просто ... част от картинката, която няма как да не присъства. Нито са вдадени майки, нито пък съвсем са си загърбили домочадието. Оставайки без мъж, който да ги издържа и виждайки въпреки огромното си самочувствие и претенции, че не се справят сами, просто търсят следващата жертва, към която да се "закачат". Синем разсипа хотела и пробва и Капитана, и брат му, и Юнал, и Явуз ... а да не забравяме, че Халдун беше неин втори съпруг, след като нещо не беше доволна от първия. Родната й дъщеря беше за нея някакъв заден фон, а Джансуто натрапен проблем. За последното впрочем не мога да я виня, защото самият Халдун май се беше оженил за нея само за да има върху кого да прехвърли родителските си задължения. Хулия, бивша манекенка, беше успяла да стане втора съпруга на известен богаташ. След смъртта му двете с Руя бяха опоскали всичко останало от него и веднага се пробваха да се хванат за първия попаднал в мрежата - Емир. Руя просто беше примамката закачена на въдичката. Айсун бързо след раздялата си с Юнал си беше намерила друг издържащ, като за целта беше жертвала сина си. В последствие разделяйки се с втория съпруг отново бързичко се ориентира към Юнал. За Емир се сещаше само когато нещо покрай него застрашаваше собствения й комфорт. За Джан даже не забелязах и да се сеща особено.

Тюлин и Джанан са друга бира. Wink Laughing Също богати, но работещи. Макар и останали по различни поводи без съпрузи, двете винаги са разчитали сами на себе си и са осигурявали децата си без чужда помощ. Джанан си беше осигурила комфорта създавайки система от строги изисквания към околните, за което си плаща, като беше пренесла същата нагласа и у Ханде. Детето расло-порасло обгрижвано от изпълняващи претенциите му слуги. После Хандето естествено пренасяше същото отношение върху приятелите си - командореше и въртеше всички около собствените си претенции. Тюлин беше намерила баланса между работата и Лара, като просто държеше Лара близо до себе си и до работата си, давайки й в същото време достатъчно свобода да бъде каквато иска. За мен Тюлин е най-европейският и най-съвременен женски образ във филма. Другият такъв е Софи, но Тюлин е и майка. Отношенията между Тюлин и Лара според мен са образецът за отношения между майка и дъщеря във филма. Всеки път като гледам епизода, в който събранието на собствениците гласуваха дали да изгонят портиерите, се изкефвам на начина, по който Тюлин, напук на Синем, даде на Лара да каже как гласува техният апартамент.  Twisted Evil

За другите майки - после. Peace

Последна редакция: сб, 05 мар 2016, 11:28 от profi_1

# 253
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Рори,не си сама в гледането Laughing.Удовлетворих си най-сетне потребността отвличането да го видя от начало до край по ТВ-то  newsm44.Колко си права за тесногръдието и глупостта на Мехмет и Ръза.Дразнещи индивиди #Cussing out,как не се научиха да подреждат нещата по важност...
За другото-онова,което казваш че ти е болна тема донякъде присъства и в моя живот Embarassed.Не съм готова да споделя обаче...На някои неща просто много се държи и онова,което ми е до болка познато е,че няма връщане-от вкъщи или си тръгваш с одобрението на мама и татко,с гордо изправена глава...или път назад няма.Деликатна тема наистина,нямам какво да добавя.Но не всичко е до религия и образование,а по-скоро до разбирания Peace.

По повод майките...обсъждали са ги Рори Peace.В една доста стара тема,но и аз съм новаче като теб,затова ще си дам мнението по въпроса Mr. Green.

Ще започна оттам,че като численост хич не са малко newsm78,а отделно,че мноУ млади тез майчета Joy.Айсун примерно спокойно можеше да мине не за жена,а за дъщеря на Юнал.Шегувам се Laughing.
Профчето както винаги е супер точна в преценката си thumbsup.За отношението на Тюлин към Лара съм не  +1,а +10 Peace.
Айсун беше жертвала сина си ooooh!,но се сети за него и активно взе да се меси в живота му след появата на Ферка...Майката на Корай я дадоха съвсем за кратко,но видно бе че и тя е същата като приятелката си.Загрижи се за сина си в деня на сватбата му ooooh!.Джанан и тя-интересът й към Ханде се пробуждаше,когато я нямаше вкъщи и едновременно с това телефонът й е изключен.Заемаше се с нея и ронеше крокодилски сълзи по повод инциденти...Ами Хюлия #Crazy-дъщеря й бе сигурният източник на доходи,но не стана както я мислеше Mr. Green.То онова /Руя/ толко просто,че забравила с колко е спала и чие дете носи #Crazy.Никаква майка не може да се нарече Руя Naughty.Даже според мен така и не й стана ясно защо майка й не спира да дири Емир.Нали тя беше по-дейната в случая Joy.
Санем-в началото я представиха в различна светлина Peace.Халдун я беше взел за детегледачка-живееше в охолство и лукс,но не беше щастлива.На Джансу беше посветила по-голяма част от времето си,отколкото на родната си дъщеря.Бих си позволила да го нарека загриженост в известна степен-начинът не беше правилен,но тя се стремеше в името на бъдещото й развитие Джансу да влезе в престижен университет.Наела се беше да й търси учители,курсове и каквото там трябва-но Джансу като не вдява-от едното ухо влиза,от другото излиза hahaha.Та Санем й мислеше доброто според мен,но после нещо сценарийната мисъл се обърна и нещата поеха в друга посока.Решиха,че на Санемката й се живее,на КаПтана пристана и...след като унищожи Халдун се разтръгна от мъж на мъж.Донякъде беше добра майка Naughty-експортираше щерката си при първия мъж,за да не взима лош пример от нея Mr. Green.
  В хайлайфа децата просто са част от интериора,до такова убеждение стигнах.А също и като средство да се подсигуриш за по-нататък.Шумни сватби,още по-шумни разводи...Като на филм,но и не само...

Преминавам към другото съсловие:
Хатидже направо не ми се коментира Stop.Особено след днес като погна Гюлсумката hahaha.Нейното гардже все е най-хубаво.Толкова погрешни методи на възпитание,че няма накъде.БатЮ Акиф и той един традиционалист,Гюлсум същата...
Гюлсум е една от тези горе коментираните,роди детето колкото да "върже" Корай,мое мнение.
А Зехра с нищо няма да я нападна-много харесвам този образ.Майка-орлица.Толкова голяма слабост са ми сцените на Зехра-Ферия,докоснаха силно душата ми.Но иначе и нейните изпитани методи за възпитание не бяха най-точните.

# 254
  • Мнения: 37 897
 wavey


 Марги  Hug Ако не си разбрала с теб сме фемиро - Емирови Чачови баджаначки  Mr. Green  особено за момента ни в парка колко сълзи сме изляли с теб   и така си станахме баджаначки  Wink и се чепкахме за Ча  hahaha но щом се се погрижила за новия му вид ша чакам вида какво си направила с косачката  Joy  и ако  е чок секси  ша си го менкаме   Joy  Чуствам те близка Hug   ти знайш  за какво говоря .


 Братчеда  щом е писал че  ще се връща  за рекламата  Ча мой да иска да избягва камерите но  Naughty камерите искат да го уловят  Joy така чи ша го преследват   . Излези  ли на вън веднага  ша го забележат феновете и ша искат снимка  и ако  с мениджъра и аркадашката компания  са в заведение  няма да го фотнат ли Joy те ша го разпитват  а на лични въпроси ша им кай приятна вечер  ша се засмее и  ша подкара джипа  Joy

 Рори  Hug Беше жадувана целувка в ап .10 само как я чакаше да позвъни и не знаеше да слези доло при нея  и се въздържаше  че Чепиков и Мехмет  ша и се карат и бият  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Не стига чи Емир я спаси  и Чепиков е виновен за Халил ами  и не я разбират и ги обвиняват . Не можело да бъде с Емир а с кой може бе тъпак  #Cussing out с Халил психопата ли  #2gunfire да им плюя на традициите и мисленето  #2gunfire







  Фера : Много неща има които трябва да забравим

Емир :
 Единсвеното ,което не искам да забравям си ти Heart Eyes

Последна редакция: нд, 06 мар 2016, 13:06 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт