Сладкарничка за книги - тема 61

  • 55 509
  • 728
  •   1
Отговори
# 285
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Добро утро другарчета  Hug

Марта ни пощипна бузките тази сутрин,ама пък имаме природен и здравословен тен  Grinning

Еви,със закъснение,но от сърце честити ти празници  bouquet
Виното,ех виното и спомените са красива комбинация  Wink

... радвам се че напоследък много често чувам от нея думи "Беше един много хубав ден"

Чудесно е да чуваш това от думите на детето си,нали  Heart Eyes

И аз се чувствам изпълнена душевно,когато едно детско ,сънено  гласче ми прошепне  вечер в ухото :
-Мамо,днес беше прекрасен ден... !!!

Мариши и аз като теб... Blush
Каних се,добавях книги в Сиелската кошница и накрая,като направих равносметка видях,че имам 10 нови и още толкова от книжен базар книги за четене.

Теглих чертата и се отказах.
Ще взема само''Караджата''на Георги Божинов,но от Хеликон в нашата книжарница.Имам чип код за постоянна 15% отстъпка и утре ще се разходим с детето до там.Пък съм и планувала мероприятия за нея
на празника,тъй че ще имаме още един хубав ден двете заедно  Heart Eyes

Усмихнат да е денят ви  Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 1 501
Добро утро,

Еви, честит празник със закъснение. Да си жива и здрава.

Дев, благодаря за прекрасните мартенички.  Hug Hug Hug Hug Hug

Честита Баба Марта!

 bouquet bouquet bouquet

# 287
  • София
  • Мнения: 5 967
Адашче, днес съм си оставила само твоята мартеничка и тази, която получих от ММ, най-мили са ми!  Heart Eyes  Hug

Еви, честит троен празник и от мен, макар и на патеричка!  bouquet Да сте живи и здрави, и много да се обичате с ТМ!

Девичка, предполагам, че такива неща могат да се чуят само от момичешки устички.  Wink Момчетата не си падат по подобни откровения.  Mr. Green Но им личи, когато се чувстват така.

Маришче, как си събрала толкова непрочетени книжки?  Laughing Аз имам 3-4-5, които ме чакат и ще гледам да си ги прочета, преди да купувам нови. И като стана дума за това да питам кога ще излиза новата книга на Мортънката? И докато съм на Мортънска тема - Мери, "Изплъзване от времето" ти я чете електронна или се бъркам? (Ако е електронна, много искам да ми я пратиш. Страшно съм зарибена по тая авторка!  Mr. Green )

Хубав ден на всички! Hug Hug Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 1 501
♥.Петя.♥.  Hug Hug Hug Hug Hug

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 17 397
Добро утро, пътувам за работа и гледам, че уж дъждовно го даваха, а Слънчо изпече.
Ооо и аз имам около 20 книги мои нечетени, събират се, защото все отделям време на тези от библиотеката и чуждите.
Хубав ден!

# 290
  • Мнения: 1 803
Добро утро и от мен, момичета!  Hug

Маришка, "Светлината, която не виждаме" наистина я има електронна. Аз така я четох и много, много я харесах! Та си заслужава и да си я имаш.  Hug

Пете, не ни подценявай! Повечето сме натрупали поне 20-30 книжки за четене!  Hug

Вече (почти) не си спомням времето, когато имах само по две-три книжки за четене.  Embarassed Сега съм доволна, ако имам място в шкафа за нови.  Mr. Green Задължително ще уважа промоцията на сиела, стига да не им се бъгне сайта.  Simple Smile

Мисля гривничката с бухалчето от Петето да си я нося за постоянно. Наистина много добре стои на ръката, не мога да й се нарадвам!

А пък якето съм си закичила с бухала от Мариета. Въобще добре съм обухлена.  Heart Eyes

Нямаме никакви планове с ММ за почивните дни. Искам някак си да ги оползотворим добре, но все още не знам как.  Thinking

Тук днес е слънчево. Изпращам и при вас слънце, топлина и усмивки!

МаришкаHug

Дев, много сладка черна писана!  Hug

Хубав ден!  Hug

# 291
  • София
  • Мнения: 1 501
Елинка  Hug Hug Hug Hug

Никакво пазаруване на книги  ooooh! ooooh! ooooh!. И аз съм с натрупани......

# 292
  • Мнения: 5 405
Пете сърчице, да, електронна я четох  Hug

Ето я:
Скрит текст:

Ако я искаш в друг формат, ще я поискам от МБ, само кажи Simple Smile

И моите книги са повече непрочетени, отколкото прочетени.. не знам кога ще ги прочета, а продължавам да трупам като някой плюшкин  ooooh! Grinning Heart Eyes Sad

# 293
  • София
  • Мнения: 5 967
Мери, благодаря много, слънце!  Hug Hug Hug Това ми е единствената непрочетена от четирите, които са издадени на български и й се точа отдавна. Ура! Ще мога да си я чета! Много ме зарадва, Мери! Hug Hug Hug

Елинка, кои заглавия си набелязала да си вземеш от Сиела? Hug

# 294
  • Мнения: 1 840
Добро утро  Hug

Да споделя и аз какво съм си набелязала от Сиела + тези за ММ, но може и да оставя някой за 24-ти май  Blush

Скрит текст:
За мен:



За ММ:


Иначе имам почти 40 мои книги, които чакат да бъдат прочетени, но аз продължавам да трупам  Blush Embarassed Embarassed

# 295
  • София
  • Мнения: 1 501
Лофче, имам книгата Путин. Мога да ти я пратя за прочит.

# 296
  • Мнения: 1 840
Пете  Hug Благодаря за предложението ще питам ММ довечера и ще ти кажа  Blush Heart Eyes

# 297
  • София
  • Мнения: 1 501
Пете  Hug Благодаря за предложението ще питам ММ довечера и ще ти кажа  Blush Heart Eyes

 Hug

# 298
  • Мнения: 2 151
Честита Баба Марта! Да сте бели и червени, здрави и засмени!
Еви, честити празници Hug

Нищо ново при нас, утре сме на рд и се чудя дали да мина през Сиела....
Чудя се дали да взема Бабата и Белжар, въпреки че напоследък чета повече електронно и имам натрупани книги и без това ooooh!
Лофче, Лисицата я има електронно, искаш ли я?

# 299
  • Мнения: 1 803
Пете, аз бях споделяла по-назад кои книжки съм си избрала.

Ето ги:



И също и Белжар, като Лофчето. Трябва да се разберем само едната от нас да я вземе.  Heart Eyes

Току-що си харесах и ето това:  Simple Smile



А някой дали има "Колелото на лъжите"? От доста време й се каня, но не ми е приоритетна.

Общи условия

Активация на акаунт