Сладкарничка за книги - тема 61

  • 55 509
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 405
ДУ, почти ДД  Hug

Голяма тишина Sad

Цяяяяло ято щъркели видях  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 616
  • Кърджали
  • Мнения: 11 500
Мери, снощи щях да ти разказвам как сме яли почти био картофи от глупост. Ама бях на телефона и не ми се пишеше дълго .
Аз чакам куриер да дойде че поръчах една гризалка за Анди и ще ходим на разходка. То хем го знам че куриера идва тук към 1 часа и  дотогава щяхме да се върнали, хем седя и го чакам..

# 617
  • Мнения: 1 803
Здравейте, дружки!

Мери, ще стане от тебе примерна домакиня! И супи правиш, и подправки садиш! Жена-мечта!  Hug

Нели, все да имаш поводи за радост!  Hug

Чухте ли за атентатите в Брюксел? Ужас направо! Не отива на добре тоя свят...

Нищо ново и интересно при мен.

Хубав и спокоен ден.  Hug

# 618
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201
Добър дъждовен ден!Няма нищо по-хубаво от лошото време.... Simple Smile
Минавам набързо,че един куп задачки имам да свърша,ама поне са приятни.

Въпреки това ви пожелавам нито един дъждовен облак да  не помрачава настроението ви   Heart Eyes
От вас зависи  Wink
И по едно следобедно


# 619
  • Мнения: 5 405
Алекс, надявам се да не поникне нищо неочаквано  Laughing мама е имала такъв случай  Joy Crazy

Ели, ама аз и сега съм!  Flutter Grinning (умря циганката Grinning )

Дев, почвам да си взимам от кафетата  Heart Eyes тиквата минава Grinning

# 620
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ку-ку, ето ме! Hug

 Лежах, четох, четох, лежах, ама и аз като Мери реших да готвя. И метнах едни пилешки бутчета с ориз.  Simple Smile

 Мери, не се шегувам с теб, просто много ме радваш, когато споделяш за готвене и неща, които не знаеш как да направиш, а питаш.  Hug

 При нас тъкмо дойде тъмен облак, здраво притъмня. Кой го прати и откъде? Crossing Arms

 Чета и ми е интересно. До скоро!  bouquet

Последна редакция: вт, 22 мар 2016, 17:15 от Neli M*

# 621
  • Мнения: 5 405
Жените поне нямаме тая гордост като мъжете и питаме  Joy Hug Hug Hug

Метнах една леща да правя Grinning

Нели, какво четеш?

# 622
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 201


Метнах една леща да правя Grinning

Нели, какво четеш?
Не съм Нели,ама да споделя аз какво чета,може ли.. Simple Smile
Ей тази:

На историческа тематика ме влече нещо напоследък.... Flutter

Мери,лещата как ще я правиш?
Искаш ли идейка,лично изпробвана и вкусна  chef bowuu
http://www.supichka.com/2012/11/krem-supa-ot-chervena-leshta.html

Сега аз отивам да метна едни броколи с ориз на фурна.

# 623
  • Мнения: 5 405
Аз не съм чела нищо историческо и скоро мисля да поправя този пропуск, може пък да ми хареса Simple Smile

Тази крем супа от червена леща съм я правила, много е хубава наистина! МП, обаче, май недолюбва крем супите и сама си ги доизяждам Grinning Обикновена леща правя сега, с лук, моркови, чесън, чубрица, сол Simple Smile

# 624
  • Кърджали
  • Мнения: 11 500
Мери, доскоро не четях нищо историческо, бягах от таиз тематика като дявол от тамян.Сега все натам ме влече май...
Ние хапнахме вече. Като приспя малчо ще си пийна една биричка, ще пооправя по вкъщи и ще почета.
Краси замина отново. Че и през Белгия ще пътува. То не че вече някъде е сигурно вече..

# 625
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Мери, започнах "Кървави разкази". Обаче те са като мехлем, чета ги бързо и затова насила спрях. Искам да си оставя удоволствие за по-дълго време. Сега пак ще чета, дано не свърша книгата тази вечер. А преди това прочетох "Цариградски друм"и е много хубава книга. Така увлекателно е написана, така близо до нас като усещане, историята е интересна. Имаше моменти, когато затварях очи и спирах да чета, но ... струваше си.

 Пробвай с историческа книга, Мери. Смятам, че ще ти допадне тази тематика. Например опитай с Трънски разкази, после с Кървавите, мога и друго да препоръчам, но ако искаш.  Peace

 Крем супи и аз не харесвам, предпочитам нормална супа, обичам всякакви, без млечна със сирене.

МариеткоHug! Хубав сън да сънуваш!  Flowers Four Leaf Clover

 Лека и спокойна нощ!

# 626
  • Мнения: 5 405
Трънски разкази разкази ли са? Grinning Май не обичам и ме е страх да не ме откажат съвсем Grinning но ще пробвам Simple Smile

# 627
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
НелиHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!
Аз прочетох Оризовата майка, много ми хареса, сега започнах Жената на авиатора...ще ми се да помрънкам, ама айде...друг път, да не развалям хубавата емоция от танците.
Вали, дано ми е по вода следващите два дни, утре от 16 ч нататък стискайте палците за 24 чАса поне Praynig...

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 17 402
Добър вечер от мен. Днес разбрах от колеги, че е имало атентат...ами какво да коментирам - ние сами ще се унищожим с алчността си...има място за всеки един под слънцето, но...

Мариет, ще стискам, а ти изпусни парата.

При мен се пренареждат някои неща, като са факт ще споделя. Чувствам се горе-долу добре, ентусиазирана и положително настроена съм.

Мисля да се пренеса малко в харема на Сюлейман и да заспивам

Лека и спокойна нощ.

# 629
  • София
  • Мнения: 1 501
Добро утро,

Девче, ще чакам отзиви за четивото. Както и за последното попълнение в библиотеката ти Simple Smile

Тук, няма дъжд, за щастие. Не е студено, доволна съм от времето.

mari_eta  Hug Hug Hug

Хубав ден.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт