След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им -143

  • 17 021
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 16 079
Скрит текст:
Значи така ме хвана яд за Елка Whistling, още повече и като видях наредени всички възможни от Ашка Tired И едно празно местенце Rolling Eyes



И аз взех, че го наместих местенцето, ама хаааа   Crossing Arms Party Party Party


Габунчииии Heart Eyes Heart Eyes Hug
Лейди пука и на Туба за тия награди,тя има толкова много и то международни,пука и за тези награди. На мен ми е гадно,за това че всички други награди са наши и едва ли не,както някой по горе беше писал все едно Елчо е куцото магаре на филма, ей тва е най гадното и ако съм на другите няма да отида да ги взема, да си ги държат
Peace[/b]
Peace Интересно ще ми е как ще направят нещата колегите Peace

Дидоче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
[/quote]Според мен Елка няма да присъства там още повече че не е наградена ,а колегите и ще си вземат наградите и ще благодарят на феновете и екипа и толкоз  Peace
офф,забрайх doh Габунчи,днес си била на ябълкобер  Mr. Green ябрала си де що има ябълки и си ни ги донесла ...ама много вкусни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 736
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
smile3505 smile3505 smile3505

Затворено общество Rolling Eyes чак гадно ми стана Rolling Eyes

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Стига де Grinning Hug Нормално да е да искаме Елка да спечели, като сме завладени от дизито Peace

# 737
# 738
  • Мнения: 1 649
Скрит текст:
Значи така ме хвана яд за Елка Whistling, още повече и като видях наредени всички възможни от Ашка Tired И едно празно местенце Rolling Eyes



И аз взех, че го наместих местенцето, ама хаааа   Crossing Arms Party Party Party


Габунчииии Heart Eyes Heart Eyes Hug
Лейди пука и на Туба за тия награди,тя има толкова много и то международни,пука и за тези награди. На мен ми е гадно,за това че всички други награди са наши и едва ли не,както някой по горе беше писал все едно Елчо е куцото магаре на филма, ей тва е най гадното и ако съм на другите няма да отида да ги взема, да си ги държат
Peace[/b]
Peace Интересно ще ми е как ще направят нещата колегите Peace

Дидоче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Според мен Елка няма да присъства там още повече че не е наградена ,а колегите и ще си вземат наградите и ще благодарят на феновете и екипа и толкоз  Peace
офф,забрайх doh Габунчи,днес си била на ябълкобер  Mr. Green ябрала си де що има ябълки и си ни ги донесла ...ама много вкусни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

[/quote]

Стига де Лейди, няма да са такива мекерета ,за едни награди ,да не подкрепят Елка. Освен това ,това не са кой знае какви награди,нито е пеперуда, нито нищо,няква младежка награда, аз ако съм на тяхно място няма да отида да ги взема.

# 739
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Момичета , на покрива сме Naughty

# 740
# 741
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:
Значи така ме хвана яд за Елка Whistling, още повече и като видях наредени всички възможни от Ашка Tired И едно празно местенце Rolling Eyes



И аз взех, че го наместих местенцето, ама хаааа   Crossing Arms Party Party Party


Габунчииии Heart Eyes Heart Eyes Hug
Лейди пука и на Туба за тия награди,тя има толкова много и то международни,пука и за тези награди. На мен ми е гадно,за това че всички други награди са наши и едва ли не,както някой по горе беше писал все едно Елчо е куцото магаре на филма, ей тва е най гадното и ако съм на другите няма да отида да ги взема, да си ги държат
Peace[/b]
Peace Интересно ще ми е как ще направят нещата колегите Peace

Дидоче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Според мен Елка няма да присъства там още повече че не е наградена ,а колегите и ще си вземат наградите и ще благодарят на феновете и екипа и толкоз  Peace
офф,забрайх doh Габунчи,днес си била на ябълкобер  Mr. Green ябрала си де що има ябълки и си ни ги донесла ...ама много вкусни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

[/quote]

Елка е наградена с всички за дизито Peace Така че и за нея има място да присъства  Peace Ще видим как ще се случи, все пак си мисля, че няма точно съвсем спокойно да си вземата нагеадите и благодарят без да зачекнат с подкрепа Елка Peace А може пък Елка широкоскроено да отиде на наградите и да си се държи абсолютно професионално Peace

Мдааа, бях като от картините на Майстора днес  Mr. Green Joy Joy

# 742
  • Мнения: 30 820
smile3505 smile3505 smile3505

Затворено общество Rolling Eyes чак гадно ми стана Rolling Eyes

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Стига де Grinning Hug Нормално да е да искаме Елка да спечели, като сме завладени от дизито Peace

Скрит текст:
нямам в предвид Елчин и сие Peace когато влезна по друг повод ме отразявате ти и Ди Peace а сега понеже плюх така да се каже се едно ме няма Peace не го очаквах Peaceда ви се и елчини и белини и чудесии и всички шалварски актьори Peace болно ми стана Peace

# 743
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
smile3505 smile3505 smile3505

Затворено общество Rolling Eyes чак гадно ми стана Rolling Eyes

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Стига де Grinning Hug Нормално да е да искаме Елка да спечели, като сме завладени от дизито Peace

Скрит текст:
нямам в предвид Елчин и сие Peace когато влезна по друг повод ме отразявате ти и Ди Peace а сега понеже плюх така да се каже се едно ме няма Peace не го очаквах Peaceда ви се и елчини и белини и чудесии и всички шалварски актьори Peace болно ми стана Peace
Hug Hug Hug love001 love001 love001 Аз влязох след плювките, та затова чак на ципа те поздрастих Grinning Иначе знам, че Туба ти е от харесваните, така че не ми е странно Grinning Peace

Последна редакция: ср, 17 фев 2016, 00:40 от Екстри - ВиАйПи (Нарци) - ПреЦедателката

# 744
  • Мнения: 16 079
smile3505 smile3505 smile3505

Затворено общество Rolling Eyes чак гадно ми стана Rolling Eyes

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Стига де Grinning Hug Нормално да е да искаме Елка да спечели, като сме завладени от дизито Peace

Скрит текст:
нямам в предвид Елчин и сие Peace когато влезна по друг повод ме отразявате ти и Ди Peace а сега понеже плюх така да се каже се едно ме няма Peace не го очаквах Peaceда ви се и елчини и белини и чудесии и всички шалварски актьори Peace болно ми стана Peace
опс,РенкУ  Heart Eyes Hug аз съм отворила амнайсет прозореца и съм пропуснала па и се бех леко набрала  Mr. Green
Скрит текст:
знам как си се почувствала ,аз по същата причина намалих влизането си във Фатиха

Общи условия

Активация на акаунт