Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 36 687
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Една промоцийка и от мен в новата тема.
Скрит текст:
 

# 16
  • Мнения: 2 726
Тракия,  Shocked Shocked Shocked
Пепсиии, от това имахме нужда  Heart Eyes  bouquet

# 17
  • Мнения: 288
Малеее колко е красива сладурката, пу пу ...........
Ето затова се борим момиченцаааа, ето това ни мотивира да стигнем до заветния край.........

# 18
  • София
  • Мнения: 5 461
Малеее колко е красива сладурката, пу пу ...........
Ето затова се борим момиченцаааа, ето това ни мотивира да стигнем до заветния край.........
Да,да,да!Много е красива бебка!Жива и здрава да е!

Отиваме на театър с мъжа ми, малко да се разсеям Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 069
Олеее.... Пепси, тя вече се смее!   Hug

Колко е сладка! Здрави да са ти и трите съкровища!  bouquet

Хайде, на бебета да ни върви в новата темичка - повече никакви кюртажи и никакви новозаписали се...

# 20
  • Мнения: 288
Толкова оптимистично започваме, че направо да се просълзим от щастие...... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 288
Момичета, само не съм ви питала коя при кой доктор ходи и дали е доволна? Аз ходя при една гинеколожка, която обаче работи само в кабинета си от вторник до петък..... И освен това, като я питах след аборта как ще продължим ми каза, че това в моя случай били - неповторяеми случаи - да се успокоя, да отида на море и тн и след това септември края на септември като се видяхме ми каза, готова си действайте....

# 22
  • Мнения: 1 069
Да, смятат първия аборт за единична случайност, но с правилните изследвания може да се избегне и последващ...

# 23
  • Мнения: 288
Ахам само това не ми харесва, омръзна ми както се казва да си самоназначавам някакви изследвания....

# 24
  • Мнения: 1 069
Що пък да не си самоназначим изследвания...
По-опасно е да си самоназначаваме лекарства...  Mr. Green

Като се налага да неутрализираме лекарското безхаберие..........

# 25
  • Мнения: 398
ехооо за малко да ви изгубя  Laughing
Аз си бях написала на лист всички изследвания от първата страничка и отивам след първия цикъл и стискам листчето в ръка...и доктора ми казва-И така...ще ти направя един списък с изследвания и хоп...списъка еднакъв  Laughing Много ми олекна....чакам си тромбофилиите и само да направя и половите хормони.

Пепси...бебка е уникална!

# 26
  • Мнения: 288
Ами ето Съни, това се казва сериозен лекар, ти при кой ходиш?

# 27
  • Мнения: 398
доктор Тотев,гр.Пловдив.За сега ми обръща нужното внимание и най-вече не неглижира факта,че ми е първи(моля се и последен!!!!) аборт.

# 28
  • Мнения: 1 069
Къде приема? А работи ли със Здравната каса?...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте и от мен!

@Тракия, благодаря за хубавата темичка! Дано я напълним само с положителни емоции!  bouquet

Пепси, страхотна кукла, пу-пу! Как се държи засега, кротичка ли е?  Grinning

Аз си вдишвам прашец, благодаря, въпреки че по статистика през 6-7 месеца успявам да забремененя, а засега са минали само 1 откакто не се пазим след аборта. Simple Smile

За София аз ходя при д-р Карамишева, Полимед. Къде ходите вие?

@ Бъбъл, ти кога ще си при д-р Сигридов? А кой още щеше да ходи при него тези дни, да разкаже, как е минало?  Hug

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 20:12 от denizara

Общи условия

Активация на акаунт