Призоваване на дух с ключ

  • 4 070
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,спомняте ли си едно време как викахме духове!?    Дама Пика,Мария Тюдор.... Любим ми беше онзи с ключа. Аз и няколко приятелки от младините бихме искали пак да го направим. Никоя не  си спомня как се правеше.

Може ли някой да ми каже как ставаше?

Там с ключа където се върти и там питаш разни известни личности и починали за бъдещето....  #2gunfire hahaha

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 21:22 от Tatti

# 1
  • Мнения: 620
С огъня ли си решила да си играеш? Или разчиташ на късмета си от детството? Явно не сте успели да призовете Дама Пика (Кралицата на Мечовете в Тарото) успешно че да разберете какво са ядове. Последния път когато чух за използването на тоя метод след това се налагаше да освобождаваме дистанционно призования дух. За късмет беше дете и лесно стана. Не ми се мисли какво щеше да е ако беше някой заклещен стар дух. При подобни призовавания никога не си сигурна кой ще дойде и в какво настроение ще е. Подобно нещо може да завърши дори с избиването на участниците в призоваването ако духа се разбеснее. Въобще имаш ли представа какво трябва да се направи преди самото призоваване, какви защити ти трябват и какво да правиш ако нещата почнат да излизат от контрол? Бас правя, че нямаш. Аз ползвам други методи, в които поне знам кой ще дойде и избягвам да си играя с призовавания на мъртви поради точно незнанието кой ще дойде и какви ще ги свърши ....

# 2
  • Мнения: 6 301
Страшно звучи, като се сетя като малки колко пъти сме викали духове, добре, че не се е случило нищо. Само че ние викахме на познати починали, не дама пика и подобни.

# 3
  • Мнения: 5
Страшно звучи, като се сетя като малки колко пъти сме викали духове, добре, че не се е случило нищо. Само че ние викахме на познати починали, не дама пика и подобни.


Как сте ги викали? newsm78

# 4
  • Мнения: 2 328
Защо си играете с огъня?!Като не разбирате от нещо просто не се захващайте,ако не искате проблеми.После ревете...на бас,че дори за най -елементарното нещо- МПРП не си и чувала,ама духове ще викат..

# 5
  • Мнения: 5
Защо си играете с огъня?!Като не разбирате от нещо просто не се захващайте,ако не искате проблеми.После ревете...на бас,че дори за най -елементарното нещо- МПРП не си и чувала,ама духове ще викат..


Това е стандартното изпълнение на Малкия Прогонващ
Ритуал на Пентаграмата , изпълнено от Телемит .
 smile3534 smile3534 smile3534

# 6
  • Мнения: 2 328
Да живее гугъл Mr. Green

# 7
  • Мнения: 620
melinda120405 : Сега ако кажеш и какъв е Crown of Anu ритуала ще стане интересно Wink. Току виж съм почнал да се замислям дали нямаш повече познания от инфото в Гугъл Wink.

# 8
  • Мнения: 1 283
Изобщо не вярвам във такива неща, но пък съм и достатъчно страхлива, за да си правя експерименти. Ако вземе да излезе нещо и повярвам на сила.... ooooh! smile3505

# 9
  • Мнения: 5
Изобщо не вярвам във такива неща, но пък съм и достатъчно страхлива, за да си правя експерименти. Ако вземе да излезе нещо и повярвам на сила.... ooooh! smile3505


Права си newsm44

Общи условия

Активация на акаунт