Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 92 935
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 361
Здравейте всички със ЗЕТ Wink
На мен ми предстои трансфер в неделя(21.01) на 5 дневни ембриони като започнах да чета тук се отчаях  почти нямало успешен ЗЕТ на 5 дневни!!!Пожелавам успех на преминалите и стискам палци на всички нас на които предстои!!!

# 76
  • Мнения: 127
Момичета, моят опит приключи!Резултатът ми е 5,08.

# 77
  • Мнения: 403
Здравейте всички със ЗЕТ Wink
На мен ми предстои трансфер в неделя(21.01) на 5 дневни ембриони като започнах да чета тук се отчаях  почти нямало успешен ЗЕТ на 5 дневни!!!Пожелавам успех на преминалите и стискам палци на всички нас на които предстои!!!

Защо да няма Simple Smile  моите са 5 дневни Simple Smile сега отново имам положителен тест след ЗЕТ

# 78
  • гр.София
  • Мнения: 1 660
Мима, съжалявам много Sad

Не знам има ли статистика, но моите наблюдения са, че по-успешен е трансфера на 5-дневни (поне от това, което съм чела тук като положителни резултати). И ме беше яд, че при предишния ми неуспешен ЗЕТ ми върнаха 3-дневни ембриони. Сега съм след трансфер на бластоцит

# 79
  • Мнения: 127
fieri взи ли си резултатите от кръвния тест?

# 80
  • Мнения: X
Happy,успеваемостта отдавна е висока на 5 дневните.И аз съм с такъв.Стискам ти палчета.

# 81
  • Мнения: 403
fieri взи ли си резултатите от кръвния тест?

Не миналия път излезе в 23:00 Simple Smile сега съм се въоражила с нерви и търпение.

# 82
  • Мнения: 1 366
Миме, съжалявам за резултата ти и те разбирам, тук повечето сме минали през това, но както виждаш, сме пак на опашката за промоция на бебета. И идва нашия ред!
Е стига деее, тези които сме с тридневни ще се депресираме сега! Какво сега, статистиката е в полза на петдневните ли?

# 83
  • Мнения: 438
Не Шошии няма да им се дадем на тези 5 дневни на ще са бетон марка

# 84
  • Мнения: 347
Трябва да се направи едно с гласуване, аз успях с 3 дневни

# 85
  • София
  • Мнения: 1 844
Моите бяха замразени на 5 ден, но не бластоцисти, не са и морули, ясно се различават клетките, броя ги до осем. Яко са изоставали значи  newsm78

Mima  Hug  Sad

# 86
  • Мнения: 438
3 или 5 това са си нашите бебенца които ни чакат  и с божията помощ ще ни харесат и ще ни се доверат

# 87
  • Мнения: 475
Момичета моето чакане започна. Върха ми 2 и много се надявам на положителен резултат!
Успех на всички!

# 88
  • Мнения: 1 366
Абе мацки, я да ви отперя един въпрос така от леглото! Цикъла свърши, аз съм 5ти ден от старта на подготовката за ЗЕТ, мъжо лежи голо до мене, и ме полазват разни мръснишки мисли... Та да питам, секс може ли да се прави по това време, че мислих, мислих, и не открих причина да не трябва да се прави. Греша ли?

# 89
  • Мнения: 403
Mомичета ето го резултата ми на 8 ден от ЗЕТ  ЧХГ 85.4 mIU/ml.
За протокола миналия път на 8 ден ми беше 46, след това на 10-ти ден 151. Интересно на 10-ти ден колко ще ми покаже и май не е 1 ембрион, което ме шашка.

Общи условия

Активация на акаунт