WIZZ AIR - 21

  • 90 941
  • 738
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 229
Ако нещо искате да бъде допълнено - казвайте!
Мерси за темата bouquet

Би било полезно да се добави Изисквания за ръчния багаж - ограничения за течностите.

# 16
  • Мнения: 6 031
Ако нещо искате да бъде допълнено - казвайте!
Мерси за темата bouquet

Би било полезно да се добави Изисквания за ръчния багаж - ограничения за течностите.
Предложения линк има грешни данни още в началото...
Ще потърся нещо.

ПП Добавих линк от софийското летище, където са описани по-правилно.

Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 19:27 от Мимии

# 17
  • Мнения: 1 004
Благодаря за темата  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 714
Благодаря за темата Simple Smile приятни полети!

# 19
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
И аз благодаря за темата...  Peace

# 20
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Аз  продължавам да  чакам изгодни билети  за Лондон....

# 21
  • Мнения: 1 477
И аз благодаря за новата тема!  bouquet
Между другото в интернет попаднах на чанти,шити специално за размерите на WIZZ air,което ми се видя много практично!  Crazy

# 22
  • Мнения: 4 204
И аз благодаря за новата тема!  bouquet
Между другото в интернет попаднах на чанти,шити специално за размерите на WIZZ air,което ми се видя много практично!  Crazy

Може ли да ги покажеш?

Аз си поръчвам линия до Прага.

# 23
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
Благодаря за новата тема! bouquet

Да се надяваме на промоции и ниски цени. Hug

# 24
  • Мнения: 10
Благодаря за темата и аз.Да използвам също да попитам някой запознат.Имам полъчан двупосочен трансфер от летището до града,но ме притеснява факта,че са ми пратени билети само за отиването.Дали другите ги пращат по-късно или има някакъв проблем.Благодаря на отзовалите се.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 558
Пътувам сама с децата Румъния- Испания. Дали в Букурещ биха ми искали декларация от баща им  newsm78 Или евентуално само при напускане на Бг. Имам такава, но е само на български, затова се питам дали трябва да я превеждам на някакъв език...

# 26
  • Мнения: 299
На мен ми искаха на границата в Русе. На летището в Букурещ не би трябвало да ти искат, нали тази декларация е само за пред българските власти.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 558
Да, това е и моята логика. Досега на границата в Русе никога нищо не са ни искали, но и да поискат, имам.

# 28
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
запис  Peace

# 29
  • Мнения: 5 805
Благодаря за темата и аз.Да използвам също да попитам някой запознат.Имам полъчан двупосочен трансфер от летището до града,но ме притеснява факта,че са ми пратени билети само за отиването.Дали другите ги пращат по-късно или има някакъв проблем.Благодаря на отзовалите се.
Да попитам къде се поръчват билети за трансфер от и до Лутан?

Общи условия

Активация на акаунт