WIZZ AIR - 21

  • 90 924
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Благодаря за темата и аз.Да използвам също да попитам някой запознат.Имам полъчан двупосочен трансфер от летището до града,но ме притеснява факта,че са ми пратени билети само за отиването.Дали другите ги пращат по-късно или има някакъв проблем.Благодаря на отзовалите се.
Да попитам къде се поръчват билети за трансфер от и до Лутан?
Ами аз поръчах чрез Уиз.Като завършвах чекинга ме попита имам ли нужда от трансфер и аз дадох,че имам.Но и може на сайта директно да се поръча.
http://mobile.wizzairporttransfer.com/

# 31
  • Мнения: 6 031
Благодаря за темата и аз.Да използвам също да попитам някой запознат.Имам полъчан двупосочен трансфер от летището до града,но ме притеснява факта,че са ми пратени билети само за отиването.Дали другите ги пращат по-късно или има някакъв проблем.Благодаря на отзовалите се.
Да попитам къде се поръчват билети за трансфер от и до Лутан?
От/до Лутън, често можете да си купите трансфер от 2 паунда с EasyBus. Работят съвместно с National Express по линията до Victoria Coach Station.

# 32
  • Мнения: 5 757
Благодаря много!

# 33
  • Мнения: 463
Момичета, мога ли да пренасям лекарства в ръчния багаж и трябва ли да са в найлонов плик 20/20?

# 34
  • Мнения: 5 215
Скрит текст:
Ако нещо искате да бъде допълнено - казвайте!
Мерси за темата bouquet

Би било полезно да се добави Изисквания за ръчния багаж - ограничения за течностите.
Предложения линк има грешни данни още в началото...
Ще потърся нещо.

ПП Добавих линк от софийското летище, където са описани по-правилно.
От летище Варна е, чак пък грешни данни Shocked Както и да е, идеята е да ги има изискванията, а от кое летище е все тази.

Някой ходил ли е в Исландия с Уиз?
Момичета, мога ли да пренасям лекарства в ръчния багаж и трябва ли да са в найлонов плик 20/20?
Можеш. Ако не са течности/гел/маз, не ги слагам в плика.

# 35
  • Мнения: 463
Барелина, благодаря ти bouquet

# 36
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Барелина, благодаря ти bouquet

Само внимавай с количеството - ако си си взела една година количество по-добре си го сложи в багажната чанта. Иначе  в малки количества е ОК.
 Peace

# 37
  • Мнения: 1 376
Я, нова тема Simple Smile

Тъкмо да питам - разпечатах бордните карти. За първи път сме си платили Wizz Priority Boarding. Горе до баркода, под номера на резервацията има едно ' Priority' - това си значи, че сме си платили точно тази 'услуга' - нали?  Embarassed Да не е нещо регулярно на всички бордни карти, и на летището да се окаже, че трябва да доказвам какво сме платили допълнително...  Embarassed

# 38
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Я, нова тема Simple Smile

Тъкмо да питам - разпечатах бордните карти. За първи път сме си платили Wizz Priority Boarding. Горе до баркода, под номера на резервацията има едно ' Priority' - това си значи, че сме си платили точно тази 'услуга' - нали?  Embarassed Да не е нещо регулярно на всички бордни карти, и на летището да се окаже, че трябва да доказвам какво сме платили допълнително...  Embarassed

Да , Приорити знаачи , че влизаш преди тези , които не са платили услугата.
Проблем е обаче , ако повечето са платили Приорити малко се губи смисъла.  Peace

# 39
  • Мнения: 463
Барелина, благодаря ти bouquet

Само внимавай с количеството - ако си си взела една година количество по-добре си го сложи в багажната чанта. Иначе  в малки количества е ОК.
 Peace
Не ще пътувам с ръчен багаж само, а лекарствата са обичайни при пътуване аналгин, парацетамол нещо такова по няколко хапчета.

# 40
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Стар,
няма проблем в този случай.  Peace

# 41
  • Мнения: 1 376

Да , Приорити знаачи , че влизаш преди тези , които не са платили услугата.
Проблем е обаче , ако повечето са платили Приорити малко се губи смисъла.  Peace

Хич не държа на качване с предимство - допълнителната бройка личен багаж ми трябваше  Peace
Благодаря, това ме интересуваше Simple Smile

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 647
И аз благодаря за новата тема!  bouquet
Между другото в интернет попаднах на чанти,шити специално за размерите на WIZZ air,което ми се видя много практично!  Crazy
Много е практично, защото може да се пътува с малък ръчен на отиване, и с голям на връщане. Аз си я купих и така си стои, предпочитам си куфарите. Така че, ако някой я иска в черно, да пише. Цената ми е много под тази в магазина.

# 43
  • Мнения: 1 376
Какво представляват?

# 44

Общи условия

Активация на акаунт