Школи в София за подготовка за НВО в 7 клас

  • 167 038
  • 744
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 964
Учи ритмично и се справя много добре по състезания, което ми говори, че е добре с учебния материал. Просто НВО си иска подготовка и решихме да минимизираме стреса като започнем от 6кл.
Тогава бих се присъединила към препоръките за Йонова (школа Литера) за шести клас по БЕЛ. Прави систематизация на граматиката, кояко оставя доживотен спомен. Костов (мат. към същата школа) води само 7-ми клас. В 6-ти клас имаше дама, която не ни удовлетвори. Добри са отзивите за Бойка Антова - мат. към същата школа, но не знам дали води шестокласници. Ако води - е добро решение.
Успех на детето. Ще влезе в ритъм и в седи клас няма да усеща по-различно натоварване.

# 451
  • София
  • Мнения: 6 166
Добри са отзивите за Бойка Антова - мат. към същата школа, но не знам дали води шестокласници. Ако води - е добро решение.
Бойка Антова трябваше да води курсове следващата година, но се е наложило да се откаже и е сменена с друг преподавател.

# 452
  • Мнения: 10 486
blackcat6, да, пенсионирала се, след като са пенсионирали други учители.
Именно, не се е махнала, защото й е писнало, а защото е изпълнила дълга си.

# 453
  • София
  • Мнения: 8 275
Всъщност е по-близко до първото Sad

# 454
  • Мнения: 5
Здравейте,
Преди две години големият ми син ходеше на частни уроци при едно младо момиче и бяхме много доволни, защото успя да предизвика в него интерес по математика. Приеха го в Американския колеж и ТУЕС, но тази година е ред на малкия ми син да бъде 7 клас. Това момиче си е отворило школа и е спряло с индивидуалните уроци, а той иска някой да идва във вкъщи. Амбициите са му за НПМГ. Може ли да ми препоръчате млад учител по математика, от който сте доволни? Наблюденията са ми, че има пропуски от последната година, особено в материала, който е учен по време на ДО.

# 455
  • София
  • Мнения: 8 275
НПМГ каква паралелка?
Добре да погледнете баловете от тази година, някои условия се промениха.
Висока цел и ще трябва да заложите на изпитан учител, още повече щом казвате, че има пропуски по математика, т.е. комфортът (идването в къщи) и възрастта на учителя трябва да не са фактор.

# 456
  • Мнения: 3 964
Добър учител не си губи времето с ходене по домовете. Той най-често провежда групови занимания и допълва времето си с ЧУ в своя дом/школа. С домашни посещения би се съгласил някой утвърждаващ се и трупащ опит или изпаднал извън борда учител. По-добре е онлайн-връзка (ако искате детето да не губи време с пътуване) с утвърден учител.

# 457
  • Мнения: 64
Здравейте,
Някой има ли актуални отзиви за школа "Софроний"?

# 458
  • София
  • Мнения: 2 845
Не са ми актуални, от 2019, не сме доволни, в 6 клас бяхме там. В 7 сменихме школата.

# 459
  • Мнения: 64
От кои преподаватели не сте доволни?

# 460
  • София
  • Мнения: 2 845
От кои преподаватели не сте доволни?
От г-н Сугарев по математика, просто не си паснаха с моето дете, което не го прави лош преподавател в никакъв случай. От г-жа Миркова по БЕЛ бяхме доволни. Нямаше опция за избор на преподаватели и затова сменихме школата. Иначе се учи стриктно, не знам обаче как са били при ДО.

# 461
  • Мнения: 774
Не съм съгласна с мнението на Шарлот за онези учители,които ходят при ученика.Зависи от преподавателя.Да се слагат в две категории е несериозно.Говоря от личните ми впечатления при детето ми и мои познати.

# 462
  • Мнения: 4 915
Аз съм склонна да потвърдя мнението на Шарлот. Не мога да си представя търсен и доказан преподавател, чието време е запълнено с часове с ученици или с проверка на домашни работи и тестове, да обикаля града по адреси...
Също говоря от личен опит.

# 463
  • софия
  • Мнения: 25 395
Подкрепям Шарлот и Фрий соул. Утвърдените и търсени преподаватели имат школи или най-малкото обучават в малки групи, но в посочено от тях място, а не обикалят из София.

# 464
  • Мнения: 774
Важно е да е качествен преподавателят и да има резултат от обучението,идвайки вкъщи,а дали обикаля София не ме интересува.Това си е негова работа.

Общи условия

Активация на акаунт