Школи в София за подготовка за НВО в 7 клас

  • 169 514
  • 786
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 195
Здравейте, има ли родител чието дете е ползвало услугите на РАЯ АКАДЕМИЯ , да сподели мнение ?

# 556
  • Мнения: 438
Здравейте,
Някой дали има информация "Веди" дали скоро ще минат присъствено?🌺
Сега виждам въпроса, но от 30.10 Веди вече са присъствено. Приятно ни изненадаха, след неприятната новина от септември за онлайн обучение. Успяха да се справят с проблема, дано до края на учебната година децата да са присъствено!

Последна редакция: пн, 07 ное 2022, 11:31 от Бобец

# 557
  • Мнения: 445
Здравейте! Бих искала да попитам дали имате впечатления за школата по долу за подготовка за матурите след 7 клас:
https://primerno.bg/%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD-% … 0%B8%D0%BA%D0%B0/
Знам, че е малко късно, но за съжаление попаднахме на неподходящи преподаватели и сега търся други варианти.
Всяко мнение ще ми бъде полезно.
Предварително благодаря!

# 558
  • София
  • Мнения: 3 031
Здравейте! Бих искала да попитам дали имате впечатления за школата по долу за подготовка за матурите след 7 клас:
https://primerno.bg/%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD-% … 0%B8%D0%BA%D0%B0/
Знам, че е малко късно, но за съжаление попаднахме на неподходящи преподаватели и сега търся други варианти.
Всяко мнение ще ми бъде полезно.
Предварително благодаря!

За подготовката за матурите не мога да кажа нищо, но пробните им изпити бяха потресаващи - пълни с грешки като условия и оценяване.
Успех на всички седмокласници!

# 559
  • Мнения: 556
И аз не съм доволна от пробните изпити, за самата подготовката в школата нямам лични наблюдения

# 560
  • София
  • Мнения: 813
Здравейте! Бих искала да попитам дали имате впечатления за школата по долу за подготовка за матурите след 7 клас:
https://primerno.bg/%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD-% … 0%B8%D0%BA%D0%B0/
Знам, че е малко късно, но за съжаление попаднахме на неподходящи преподаватели и сега търся други варианти.
Всяко мнение ще ми бъде полезно.
Предварително благодаря!
Аз преместих сина ми тук, уроци по Математика, доволна съм, сравнено с предишната школа. Пробни изпити има навсякъде, още не сме имали за тази година при тях.

# 561
  • Мнения: 744
Здравейте, идвам с питане за препоръка за частен преподавател по математика за НВО.
Ако имате личен опит или на вас са препоръчали някого - моля споделете. За предпочитане да е в Лагера, Красно село, Хиподрума, Овча купел Simple Smile.
Питането ми е за шестокласничка, на която Регалия не й пасна Simple Smile.

Благодаря!

# 562
  • София
  • Мнения: 3 291
Наблизо е само Арете от по-известните, но там трябва да се разберете за преподавател.

Образователни технологии на Руски паметник?

# 563
  • София
  • Мнения: 356
Наблизо е само Арете от по-известните, но там трябва да се разберете за преподавател.

Образователни технологии на Руски паметник?


В Арете г-жа Панка Илиева преподаваше индивидуални частни уроци по математика преди 2-3 години. Впечатленията от нея са много добри, но не знам дали все още се занимава с това.

Последна редакция: пт, 20 яну 2023, 22:42 от Inanna

# 564
  • Мнения: 744
Благодаря ви😊! Колко са големи групите в Арете и може ли да се говори с учителите за индивидуални частни уроци?
Ще съм благодарна за препоръки за учители, които преподават и извън школи. Ако имате притеснения, може и на ЛС.

# 565
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 526
Синът ми е при г-жа Котиркова в Арете. Препоръчвана е и в тази тема. Групите са по 12-14 деца. Той я харесва като преподавател. За индивидуални уроци не мога да кажа.

# 566
  • Мнения: 5 898
Котиркова е топ преподавател, но знам, че не дава уроци. А само курсове. Власова също.

# 567
  • София
  • Мнения: 1 458
Здравейте, и аз моля за препоръки за частен учител по математика и БЕЛ в района на Младост/Горубляне, искам отсега да проуча за догодина.

# 568
  • Мнения: 357
Здравейте,
Някой може ли да каже каква е цената в Регалия за курс математика ? Гледах им в сайта, но не намерих тази информация.
Благодаря

# 569
  • София
  • Мнения: 1 889
3 вноски по 300лв е на малкия, но имаме отстъпка защото брат му беше предната година 7клас

Общи условия

Активация на акаунт